Create Invoice

STOPAS Bratislava, akciová - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name STOPAS Bratislava, akciová
Status Destroyed
PIN 00005525
Date create 01 January 1991
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat STOPAS Bratislava, akciová
Hattalova 2
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00005525
  • Registered seat: STOPAS Bratislava, akciová, Hattalova 2, Bratislava
  • Date create: 01 January 1991
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.09.2007Zrušené obchodné meno:
      STOPAS Bratislava, akciová spoločnosť v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Hattalova 2 Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      maloobchodná, veľkoobchodná a odbytová činnosť
      servisné, montážne a poradenské služby
      obchodné služby, marketing, leasing, prenájom tovarov a výrobkov
      zahranično - obchodná činnosť v súlade s povolením FMZO č.13/14456/TO/90 zo dňa 30.11.1990
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      27.09.1993Nové obchodné meno:
      STOPAS Bratislava, akciová spoločnosť v likvidácii
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      26.09.1993Zrušené obchodné meno:
      STOPAS Bratislava, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Pavol Daniš M.C.Sklodowskej 4 Bratislava 851 05
      Ing. Edmund Fifek Fadruszova 6 Bratislava
      Ing. Zdeno Kopáčik - podpredseda Tupolevova 4 Bratislava
      Ing. Katarína Kováčiková Palisády 41 Bratislava 810 00
      Ing. Miloš Lelovský - predseda Osloboditeľská 28 Bratislava
      Ing. Milan Zeman Zetkinovej 69 Bratislava
      14.09.1992Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Daniš M.C.Sklodowskej 4 Bratislava 851 05
      Ing. Katarína Kováčiková Palisády 41 Bratislava 810 00
      13.09.1992Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Bábsky - člen Žilinská 22 Piešťany
      Ing. Zdenek Kopáčik - podpredseda Tupolevova 4 Bratislava
      05.02.1992Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Bábsky - člen Žilinská 22 Piešťany
      Ing. Zdenek Kopáčik - podpredseda Tupolevova 4 Bratislava
      04.02.1992Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rudolf Poor - podpredseda Marxova 3 Senec
      12.03.1991Nové sidlo:
      Hattalova 2 Bratislava
      11.03.1991Zrušené sidlo:
      Červenej armády 4 Bratislava
      29.12.1990Nové obchodné meno:
      STOPAS Bratislava, a.s.
      Nové sidlo:
      Červenej armády 4 Bratislava
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      maloobchodná, veľkoobchodná a odbytová činnosť
      servisné, montážne a poradenské služby
      obchodné služby, marketing, leasing, prenájom tovarov a výrobkov
      zahranično - obchodná činnosť v súlade s povolením FMZO č.13/14456/TO/90 zo dňa 30.11.1990
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Edmund Fifek Fadruszova 6 Bratislava
      Ing. Zdeno Kopáčik - podpredseda Tupolevova 4 Bratislava
      Ing. Miloš Lelovský - predseda Osloboditeľská 28 Bratislava
      Ing. Rudolf Poor - podpredseda Marxova 3 Senec
      Ing. Milan Zeman Zetkinovej 69 Bratislava