Create Invoice

ÚSVIT, výrobné družstvo - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name ÚSVIT, výrobné družstvo
Status Destroyed
PIN 00167622
TIN 2020313108
Date create 05 July 1965
Company category Družstvo
Registered seat ÚSVIT, výrobné družstvo
Tomášikova 26
82637
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00167622 TIN: 2020313108
  • Registered seat: ÚSVIT, výrobné družstvo, Tomášikova 26, 82637, Bratislava
  • Date create: 05 July 1965
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      24.07.2014Zrušené obchodné meno:
      ÚSVIT, výrobné družstvo
      Zrušené sidlo:
      Tomášikova 26 Bratislava 826 37
      Zrušeny predmety činnosti:
      konfekčná, textilná aodevná výroba - šitie
      výroba tovaru z plastov
      výroba tovaru z papiera a lepenky
      brúsenie a leptanie skla
      kaderníctvo
      fotokopírovacie služby
      prenájom priestorov spojený s doplnkovými službami - údržbárske práce
      maloobchodný predaj výrobkov zo skla, textilného, konfekčného, koženého a pleteného tovaru, odevov
      nákup a predaj balených trvanlivých potravín, nápojov v spotrebiteľskom balení, mäsových, pekárenských a tabakových výrobkov, kozmetiky
      verejná cestná nákladná doprava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ján Šulka - predseda predstavenstva 47 Hoste 925 45 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Alena Hrubá - člen Záhradky 822 Závod 908 72 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Izabela Adámiková - člen Komárňanská 202/28 Veľký Meder 932 01 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Pavol Cisár - podpredseda predstavenstva Národného oslobodenia 16 Bernolákovo 900 27 Vznik funkcie: 19.12.2009
      Ľuboš Hokša - člen predstavenstva Lachova 1602/9 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 19.12.2009
      28.01.2010Nový štatutárny orgán:
      Ján Šulka - predseda predstavenstva 47 Hoste 925 45 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Pavol Cisár - podpredseda predstavenstva Národného oslobodenia 16 Bernolákovo 900 27 Vznik funkcie: 19.12.2009
      Ľuboš Hokša - člen predstavenstva Lachova 1602/9 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 19.12.2009
      27.01.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Vít Hoffman - predseda Žiarska 692/24 Nedožery - Brezany 972 12 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Zuzana Nedeliaková Cígeľská 4 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 08.08.2007
      Ján Šulka - podpredseda Kozmonautická 11 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 02.07.2007
      24.08.2007Nový štatutárny orgán:
      Zuzana Nedeliaková Cígeľská 4 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 08.08.2007
      05.07.2007Nový štatutárny orgán:
      Vít Hoffman - predseda Žiarska 692/24 Nedožery - Brezany 972 12 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Ján Šulka - podpredseda Kozmonautická 11 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Alena Hrubá - člen Záhradky 822 Závod 908 72 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Izabela Adámiková - člen Komárňanská 202/28 Veľký Meder 932 01 Vznik funkcie: 02.07.2007
      04.07.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Alena Hrubá - člen Závod 822 Závod 908 72 Vznik funkcie: 23.03.2006
      Júlia Klátiková - člen Jalovská 527 Ráztočno
      Emília Lövová - podpredseda Starhradská 6 Bratislava
      Ing. Rudolf Podlipný - predseda Hornádska 8 Bratislava
      Juliana Skarbová - člen Radničné Nám. 376/12 Dunajská Streda
      07.07.2006Nový štatutárny orgán:
      Alena Hrubá - člen Závod 822 Závod 908 72 Vznik funkcie: 23.03.2006
      07.01.2004Nový štatutárny orgán:
      Emília Lövová - podpredseda Starhradská 6 Bratislava
      06.01.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Emília Lövová - člen Starhradská 6 Bratislava
      Katarína Záhorská - podpredseda Hradištná 5291/11 Bratislava Vznik funkcie: 12.06.2003
      04.09.2002Nové predmety činnosti:
      konfekčná, textilná aodevná výroba - šitie
      výroba tovaru z plastov
      výroba tovaru z papiera a lepenky
      brúsenie a leptanie skla
      kaderníctvo
      fotokopírovacie služby
      prenájom priestorov spojený s doplnkovými službami - údržbárske práce
      maloobchodný predaj výrobkov zo skla, textilného, konfekčného, koženého a pleteného tovaru, odevov
      nákup a predaj balených trvanlivých potravín, nápojov v spotrebiteľskom balení, mäsových, pekárenských a tabakových výrobkov, kozmetiky
      verejná cestná nákladná doprava
      03.09.2002Zrušeny predmety činnosti:
      konfekčná, textilná a odevná výroba-šitie
      výroba tovaru z plastov
      výroba tovaru z papiera a lepenky
      viazanie a konečné spracovanie kníh a iných tlačovín
      brúsenie a leptanie skla
      kaderníctvo
      fotokopírovacie služby
      prenájom priestorov spojený s doplnkovými službami-údržbárske práce
      maloobchodný predaj výrobkov zo skla, textilného, konfekčného, koženého a pleteného tovaru, odevov
      nákup a predaj balených trvanlivých potravín, nápojov v spotrebiteľskom balení mäsových, pekárenských a tabakových výrobkov, kozmetiky
      verejná cestná hromadná nepravidelná doprava osôb
      verejná cestná nákladná doprava
      opravy zdravotníckych potrieb-vreckových načúvacích prístrojov
      07.06.2001Nový štatutárny orgán:
      Júlia Klátiková - člen Jalovská 527 Ráztočno
      Emília Lövová - člen Starhradská 6 Bratislava
      Juliana Skarbová - člen Radničné Nám. 376/12 Dunajská Streda
      06.06.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Janka Černayová - člen Východná 18 Prievidza
      Peter Falát - člen Poľná 3 Prievidza
      Viera Furdíkova - člen Kamenárska 15 Bratislava
      Emília Lövová - člen Starhradská 6 Bratislava
      13.03.2000Nové obchodné meno:
      ÚSVIT, výrobné družstvo
      Nové sidlo:
      Tomášikova 26 Bratislava 826 37
      Nové predmety činnosti:
      konfekčná, textilná a odevná výroba-šitie
      výroba tovaru z plastov
      výroba tovaru z papiera a lepenky
      viazanie a konečné spracovanie kníh a iných tlačovín
      brúsenie a leptanie skla
      kaderníctvo
      fotokopírovacie služby
      prenájom priestorov spojený s doplnkovými službami-údržbárske práce
      maloobchodný predaj výrobkov zo skla, textilného, konfekčného, koženého a pleteného tovaru, odevov
      nákup a predaj balených trvanlivých potravín, nápojov v spotrebiteľskom balení mäsových, pekárenských a tabakových výrobkov, kozmetiky
      verejná cestná hromadná nepravidelná doprava osôb
      verejná cestná nákladná doprava
      opravy zdravotníckych potrieb-vreckových načúvacích prístrojov
      Nový štatutárny orgán:
      Janka Černayová - člen Východná 18 Prievidza
      Peter Falát - člen Poľná 3 Prievidza
      Viera Furdíkova - člen Kamenárska 15 Bratislava
      Emília Lövová - člen Starhradská 6 Bratislava
      Ing. Rudolf Podlipný - predseda Hornádska 8 Bratislava
      Katarína Záhorská - podpredseda Hradištná 5291/11 Bratislava Vznik funkcie: 12.06.2003
      12.03.2000Zrušené obchodné meno:
      "ÚSVIT, výrobné družstvo v Bratislave".
      Zrušené sidlo:
      Tomášikova 26 Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      výroba v odbore: konfekcie, skla, plastov, papierenskej a kartonážnej činnosti
      poskytovanie služieb: zákazková činnosť odevná, knihárska a oprava načúvacích prístrojov
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov
      poskytovanie služieb v odbore kartonáže
      maloobchodný predaj výrobkov nakúpených od iných výrobcov, doplnkový predaj výrobkov súvisiacich s poskytovanými službami
      zahranično-obchodná činnosť v oblasti: dovozu základných a pomocných materiálov pre výrobnú činnosť družstva a družstvom poskytované služby, dovozu strojov a zariadení pre výrobnú činnosť družstva a družstvom poskytované služby, vývozu konfekcie a ostatných vlastných výrobkov
      služby v odbore kaderníctva
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Michal Bielik - člen kpt. Nálepku 43/25 Prievidza
      Peter Falát - člen Poľná 3 Prievidza
      Mária Kohútová - členka Pri vinohradoch 233 Bratislava
      Ing. Lívia Martišová - podpredseda Heydukova 23 Bratislava
      Ladislav Márton - člen 161 Okoč
      Ing. Rudolf Podlipný - predseda Hornádska 8 Bratislava
      Katarína Záhorská - členka Hradištná 11 Bratislava - Devínska Nová Ves
      10.02.1992Nové predmety činnosti:
      služby v odbore kaderníctva
      21.01.1991Nové predmety činnosti:
      poskytovanie služieb v odbore kartonáže
      maloobchodný predaj výrobkov nakúpených od iných výrobcov, doplnkový predaj výrobkov súvisiacich s poskytovanými službami
      zahranično-obchodná činnosť v oblasti: dovozu základných a pomocných materiálov pre výrobnú činnosť družstva a družstvom poskytované služby, dovozu strojov a zariadení pre výrobnú činnosť družstva a družstvom poskytované služby, vývozu konfekcie a ostatných vlastných výrobkov
      20.01.1991Zrušeny štatutárny orgán:
      Valéria Barciová - členka Veľkoblahovská 73/35 Dunajská Streda
      Alena Košárová - členka nám. SNP 191 Dunajská Streda
      Daniela Kurincová - členka Zikova 8 Bratislava
      Ing. Attila Somogyi - člen nám. Priateľstva 2164/7 Dunajská Streda
      07.06.1990Nový štatutárny orgán:
      Valéria Barciová - členka Veľkoblahovská 73/35 Dunajská Streda
      Peter Falát - člen Poľná 3 Prievidza
      Mária Kohútová - členka Pri vinohradoch 233 Bratislava
      Alena Košárová - členka nám. SNP 191 Dunajská Streda
      Daniela Kurincová - členka Zikova 8 Bratislava
      Ing. Lívia Martišová - podpredseda Heydukova 23 Bratislava
      Ladislav Márton - člen 161 Okoč
      Ing. Attila Somogyi - člen nám. Priateľstva 2164/7 Dunajská Streda
      06.06.1990Zrušeny štatutárny orgán:
      Juraj Keszegh - člen Poľovnícka 21 Čalovo
      Gabriela Kocsisová - členka Kvetná 18 Dunajská Streda
      Anna Kovácsová - členka Červenej armády 63 Šamorín
      Ján Kozsuch - podpredseda Súmračná 6 Bratislava
      Štefánia Sandtnerová - členka 110 Chorvátsky Grob
      Eva Takácsová - členka 25 Hroboňovo
      30.12.1988Nové predmety činnosti:
      výroba v odbore: konfekcie, skla, plastov, papierenskej a kartonážnej činnosti
      poskytovanie služieb: zákazková činnosť odevná, knihárska a oprava načúvacích prístrojov
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov
      29.12.1988Zrušeny predmety činnosti:
      poskytovanie služieb v odbore: oprava načúvacích prístrojov, viazanie kníh
      výroba v odbore: konfekčných výrobkov, kartonáže obalov z plastických hmôt, brúseného skla, knihárstvo
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov a maloobchodná činnosť súvisiaca s poskytovanými službami v odbore: predaj vlastných výrobkov a výrobkov nakúpených predovšetkým od iných výrobných družstiev /textil, konfekcia, sklo-kryštál olovnatý/
      vykonávanie zákazkovej činnosti /predovšetkým šitie dámskych zvrchných odevov, vychádzkových šiat, sukien a sák/
      16.12.1987Nové predmety činnosti:
      vykonávanie zákazkovej činnosti /predovšetkým šitie dámskych zvrchných odevov, vychádzkových šiat, sukien a sák/
      26.05.1987Nový štatutárny orgán:
      Michal Bielik - člen kpt. Nálepku 43/25 Prievidza
      Gabriela Kocsisová - členka Kvetná 18 Dunajská Streda
      Ján Kozsuch - podpredseda Súmračná 6 Bratislava
      Štefánia Sandtnerová - členka 110 Chorvátsky Grob
      25.05.1987Zrušeny štatutárny orgán:
      Peter Falát - člen Febr. víť. 1537/A/23 Prievidza
      Robert Horváth - člen Malinovského 19 Dunajská Streda
      Ján Kozsuch Súmračná 6 Bratislava
      Jana Valentová - členka Febr. víť. 2419/7 Malacky
      Emília Zohorská - členka 418 Malé Leváre
      31.08.1982Nový štatutárny orgán:
      Juraj Keszegh - člen Poľovnícka 21 Čalovo
      Anna Kovácsová - členka Červenej armády 63 Šamorín
      Ing. Rudolf Podlipný - predseda Hornádska 8 Bratislava
      Eva Takácsová - členka 25 Hroboňovo
      Jana Valentová - členka Febr. víť. 2419/7 Malacky
      30.08.1982Zrušeny štatutárny orgán:
      Emília Juhászová - členka Púpavova 3 Bratislava
      Agneša Koczová - členka Sídl. sever A/1 Dunajská Streda
      Ing. Július Majerík - predseda Odborárska 12 Bratislava
      Mária Némethová - členka Lipová 1249 Čalovo
      Štefánia Sandtnerová - členka 9 Chorvátsky Grob
      16.05.1980Nový štatutárny orgán:
      Štefánia Sandtnerová - členka 9 Chorvátsky Grob
      15.05.1980Zrušeny štatutárny orgán:
      Zlatica Krivosudská - členka Komárnická 6 Bratislava
      29.01.1980Nový štatutárny orgán:
      Emília Juhászová - členka Púpavova 3 Bratislava
      Mária Némethová - členka Lipová 1249 Čalovo
      Katarína Záhorská - členka Hradištná 11 Bratislava - Devínska Nová Ves
      28.01.1980Zrušeny štatutárny orgán:
      Ján Cielnický - člen Záhradnícka 31 Bratislava
      Eulália Gányoviczová - členka 268 Ohrady
      Alžbeta Némethová - členka Senecká 9 Šamorín
      Helena Ungerová - členka Duklianska 32 Bratislava
      09.08.1976Nové sidlo:
      Tomášikova 26 Bratislava
      08.08.1976Zrušené sidlo:
      Strakova 2/a Bratislava
      12.01.1976Nové predmety činnosti:
      poskytovanie služieb v odbore: oprava načúvacích prístrojov, viazanie kníh
      výroba v odbore: konfekčných výrobkov, kartonáže obalov z plastických hmôt, brúseného skla, knihárstvo
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov a maloobchodná činnosť súvisiaca s poskytovanými službami v odbore: predaj vlastných výrobkov a výrobkov nakúpených predovšetkým od iných výrobných družstiev /textil, konfekcia, sklo-kryštál olovnatý/
      11.01.1976Zrušeny predmety činnosti:
      výroba, opravárske a údržbárske práce v odvetví šitého prádla, najmä v týchto základných odboroch: z plastických hmôt PE, zušľachťovanie olovnatého krištálu, výroba zdravotníchych potrieb, knihárska výroba
      poskytovanie služieb obyvateľstvu v odbore: oprava načúvacích prístrojov
      predaj vlastných výrobkov a výrobkov nakúpených od iných organizácií, príp. od občanov vo vlastnej obchodnej sieti: textil, konfekcia, sklo
      08.05.1974Nový štatutárny orgán:
      Ján Cielnický - člen Záhradnícka 31 Bratislava
      Peter Falát - člen Febr. víť. 1537/A/23 Prievidza
      Eulália Gányoviczová - členka 268 Ohrady
      Agneša Koczová - členka Sídl. sever A/1 Dunajská Streda
      Zlatica Krivosudská - členka Komárnická 6 Bratislava
      Helena Ungerová - členka Duklianska 32 Bratislava
      Emília Zohorská - členka 418 Malé Leváre
      07.05.1974Zrušeny štatutárny orgán:
      Ladislav Bertha Sládkovičova 3 Bratislava
      Adam Klinko Hagarova 15 Bratislava
      Anton Križan Kukučínova blok A Dunajská Streda
      Vojtech Lisý - člen Brnenská 19 Bratislava
      Dezider Müller - podpredseda Kukučínova 1.A Dunajská Streda
      František Parák Gemerského 2 Bratislava
      Ignác Sokolík - člen sídl. 1351/B-8 Prievidza
      Zuzana Zápotocká Skalická 6 Bratislava
      Lýdia Zemánková Oravská 2/a Bratislava
      Helena Zimmermannová - členka Slovinec 53 Bratislava - Devínska Nová Ves
      20.06.1973Nový štatutárny orgán:
      Robert Horváth - člen Malinovského 19 Dunajská Streda
      Vojtech Lisý - člen Brnenská 19 Bratislava
      Alžbeta Némethová - členka Senecká 9 Šamorín
      07.09.1972Nový štatutárny orgán:
      Helena Zimmermannová - členka Slovinec 53 Bratislava - Devínska Nová Ves
      27.08.1971Nový štatutárny orgán:
      Ignác Sokolík - člen sídl. 1351/B-8 Prievidza
      07.07.1971Nové predmety činnosti:
      výroba, opravárske a údržbárske práce v odvetví šitého prádla, najmä v týchto základných odboroch: z plastických hmôt PE, zušľachťovanie olovnatého krištálu, výroba zdravotníchych potrieb, knihárska výroba
      poskytovanie služieb obyvateľstvu v odbore: oprava načúvacích prístrojov
      predaj vlastných výrobkov a výrobkov nakúpených od iných organizácií, príp. od občanov vo vlastnej obchodnej sieti: textil, konfekcia, sklo
      14.09.1970Nový štatutárny orgán:
      Ladislav Bertha Sládkovičova 3 Bratislava
      Ján Kozsuch Súmračná 6 Bratislava
      Anton Križan Kukučínova blok A Dunajská Streda
      Dezider Müller - podpredseda Kukučínova 1.A Dunajská Streda
      František Parák Gemerského 2 Bratislava
      Lýdia Zemánková Oravská 2/a Bratislava
      13.09.1970Zrušeny štatutárny orgán:
      Rudolf Hladík Obežná 16 Bratislava
      Vanda Hrivňáková Vajnorská 14 Bratislava
      Ignác Kotian 120 Jalovec
      Dezider Müller Kukučínova 1.A Dunajská Streda
      Irena Paráková Gemerská 2 Bratislava
      Jozef Štec - podpredseda Ukrajinská 10 Bratislava
      18.06.1968Nový štatutárny orgán:
      Rudolf Hladík Obežná 16 Bratislava
      Ignác Kotian 120 Jalovec
      Irena Paráková Gemerská 2 Bratislava
      Jozef Štec - podpredseda Ukrajinská 10 Bratislava
      Zuzana Zápotocká Skalická 6 Bratislava
      17.06.1968Zrušeny štatutárny orgán:
      Pavol Belák - podpredseda Fraňa Kráľa 30 Bratislava
      Emil Cápay 157 Kuchyňa
      František Farkaš Súdna 454 Hurbanovo
      Jozef Mečiar Námestie 12 Bojnice
      Mária Pörsöková 349 Šamorín
      Júlia Šimová Senická Bratislava
      František Undesser Kukučínova 3/d Dunajská Streda
      01.06.1967Nový štatutárny orgán:
      Emil Cápay 157 Kuchyňa
      Ing. Július Majerík - predseda Odborárska 12 Bratislava
      Mária Pörsöková 349 Šamorín
      Júlia Šimová Senická Bratislava
      31.05.1967Zrušeny štatutárny orgán:
      Ladislav Klein Krmanova 2a Bratislava
      Adam Ondrášek - predseda Panenská 26 Bratislava
      František Parák Gemerská 2 Bratislava
      01.09.1966Nový štatutárny orgán:
      Pavol Belák - podpredseda Fraňa Kráľa 30 Bratislava
      31.08.1966Zrušeny štatutárny orgán:
      Ján Kočenda - podpredseda Bohúňova 20 Bratislava
      Vojtech Lisý Chelčického 2 Bratislava
      11.05.1966Nový štatutárny orgán:
      Jozef Mečiar Námestie 12 Bojnice
      František Undesser Kukučínova 3/d Dunajská Streda
      05.07.1965Nové obchodné meno:
      "ÚSVIT, výrobné družstvo v Bratislave".
      Nové sidlo:
      Strakova 2/a Bratislava
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      František Farkaš Súdna 454 Hurbanovo
      Vanda Hrivňáková Vajnorská 14 Bratislava
      Ladislav Klein Krmanova 2a Bratislava
      Adam Klinko Hagarova 15 Bratislava
      Ján Kočenda - podpredseda Bohúňova 20 Bratislava
      Vojtech Lisý Chelčického 2 Bratislava
      Dezider Müller Kukučínova 1.A Dunajská Streda
      Adam Ondrášek - predseda Panenská 26 Bratislava
      František Parák Gemerská 2 Bratislava