Create Invoice

Stavebné bytové družstvo občanov so sídlom v Pezinku - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Stavebné bytové družstvo občanov so sídlom v Pezinku
PIN 00170364
TIN 2020358945
VAT number SK2020358945
Date create 25 May 1960
Company category Družstvo
Registered seat Stavebné bytové družstvo občanov so sídlom v Pezinku
Na Bielenisku 4
90201
Pezinok
Financial information
Sales and income 1 509 882 €
Profit 11 706 €
Contact Information
Email info@sbdo.sk
Website http://www.sbdopezinok.sk
Phone(s) +421336404780, +421336404781, +421336404785
Date of updating data: 25.06.2015
ASSETS 2014
TOTAL ASSETS line. 02 + r. 33 + r. 74 20,196,239
A. Non-current assets r. 03 + r. 11 + r. 21 2,931,460
A.I. Non-current intangible assets total (r. 04 to r. 10) 0
2. Software (013) - /073, 091A/ 0
5. Other non-current intangible assets (019, 01X) - /079, 07X, 091A/ 0
A.II. Non-current tangible assets total (r. 12 to r. 20) 2,931,460
A.II.1. Land (031) - /092A/ 111,621
2. Buildings (021) - /081, 092A/ 2,815,206
3. Separate movable assets and sets of movable assets (022) - /082, 092A/ 4,239
6. Other non-current tangible assets (029, 02X, 032) - /089, 08X, 092A/ 394
B. Current assets r. 34 + r. 41 + r. 53 + r. 66 + r. 71 17,259,763
B.I. Total inventory (r. 35 to r. 40) 7,411
B.I.1. Material (112, 119, 11X) - /191, 19X/ 7,411
B.III. Short-term receivables sum (r. 54 + r. 58 to r. 65) 7,381,953
B.III.1. Trade receivables the sum of (r. 55 to r. 57) 7,372,450
1.c. Other trade receivables (311A, 312A, 313A, 314A, 315A, 31XA) - /391A/ 7,372,450
5. Receivables from partners, members and association (354A, 355A, 358A, 35XA, 398A) - /391A/ 16,424
9. Other receivables (335A, 33XA, 371A, 374A, 375A, 378A) - /391A/ -6,921
B.V. Financial accounts r. 72 + r. 73 9,870,399
B.V.1. Money (211, 213, 21X) 966
2. Bank accounts (221A, 22X +/- 261) 9,869,433
C. Total accruals (r. 75 to r. 78) 5,016
2. Prepaid expenses short-term (381A, 382A) 3,388
4. Accrued income short-term (385A) 1,628
LIABILITIES 2014
TOTAL EQUITY AND LIABILITIES r. 80 + r. 101 + r. 141 20,196,239
A. Equity r. 81 + r. 85 + r. 86 + r. 87 + r. 90 + r. 93 + r. 97 + r. 100 3,429,522
A.I. Capital sum (r. 82 to r. 84) 188,424
A.I.1. Share capital (411 or +/- 491) 188,424
A.III. Other capital funds (413) 2,742,686
A.IV. The legal reserve funds r. 88 + r. 89 307,549
A.IV.1. Legal reserve fund indivisible fund (417A, 418, 421A, 422) 307,549
A.V Other funds from profit r. 91 + r. 92 34,777
A.V.1. Statutory funds (423, 42X) 3,455
2. Other funds (427, 42X) 31,322
A.VII. Profit / loss from previous years r. 98 + r. 99 144,380
A.VII.1. Retained earnings from previous years (428) 144,380
A.VIII. Profit / loss for the accounting period after tax /+-/ r. 01 - r. 81 + r. 85 + r. 86 + r. 87 + r. 90 + r. 93 + r. 97 + r. 101 + r. 141) 11,706
B. Liabilities line. 102 + r. 118 + r. 121 + r. 122 + r. 136 + r. 139 + r. 140 16,721,645
B.I. Long-term liabilities total (r. 103 + r. 107 to r. 117) 5,787,176
9. Liabilities from social fund (472) 4,915
10. Other long-term liabilities (336, 372A, 474A, 47XA) 5,782,261
B.III Long-term bank loans (461A, 46XA) 264,415
B.IV. Short-term liabilities total (r. 123 + r. 127 to r. 135) 10,658,083
B.IV.1. Trade payables total (r. 124 to r. 126) 10,442,523
1.c. Other payables (321A, 322A, 324A, 325A, 326A, 32XA, 475A, 476A, 478A, 47XA) 10,442,523
6. Liabilities to employees (331, 333, 33X, 479A) 99,146
7. Liabilities from social insurance (336) 56,292
8. Tax liabilities and subsidies (341, 342, 343, 345, 346, 347, 34X) 59,781
10. Other liabilities (372A, 379A, 474A, 475A, 479A, 47XA) 341
B.V. Short-term provisions r. 137 + r. 138 11,971
B.V.1. Statutory reserves (323A, 451A) 11,971
C. Total accruals (r. 142 to r. 145) 45,072
2. Accrued expenses kratkodobé (383A) 45,072
Date of updating data: 25.06.2015
Income and expenses 2014
* Net turnover (part of the accounting tr. 6 according to the law) 795,367
** Income from the economic activity of the total sum (r. 03 to r. 09) 1,509,882
III. Revenues from sale of services (602, 606) 795,367
VI. Revenues from sales of intangible fixed assets, tangible fixed assets and materials (641, 642) 446,364
VII. Other revenues from economic activity (644, 645, 646, 648, 655, 657) 268,151
** The cost of economic activity along r. 11 + r. 12 + r. 13 + r.14 + r. 15 + r. 20 + r. 21 + r. 24 + r. 25 + r. 26 1,485,364
B. Consumption of material, energy and other non-inventory items supplies (501, 502, 503) 81,507
D. Services (účtová group of 51) 126,210
E. Personnel expenses (r. 16 to r. 19) 748,701
E.1. Wages and salaries (521, 522) 533,274
2. Remuneration of members of the company bodies and cooperative (523) 15,438
3. The cost of social insurance (524, 525, 526) 181,105
4. Social expenses (527, 528) 18,884
F. Taxes and fees (účtová group of 53) 9,192
G. Depreciation and impairment losses on non-current intangible assets and tangible fixed assets (r. 22 + r. 23) 31,913
G.1. Depreciation of intangible assets and property, plant and equipment (551) 31,913
H. Residual price of sold long-term assets and material sold (541, 542) 381,358
J. Other costs of economic activity (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) 106,483
*** Profit / loss from operating activities (+/-) (r. 02 - r. 10) 24,518
* Added value (r. 03 + r. 04 + r. 05 + r. 06 + r. 07) - (r. 11 + r. 12 + r. 13 + r. 14) 587,650
** Revenues from financial activities total r. 30 + r. 31 + r. 35 + r. 39 + r. 42 + r. 43 + r. 44 827
XI. Interest income (r. 40 + r. 41) 827
2. Other interest income (662A) 827
**. The cost of financial activity along r. 46 + r. 47 + r. 48 + r. 49 + r. 52 + r. 53 + r. 54 8,658
N. Interest cost (r. 50 + r. 51) 3,223
2. Other expense (562A) 3,223
Q. Other expenses on financial activities (568, 569) 5,435
*** Profit / loss from financial activities (+/-) (r. 29 - r. 45) -7,831
**** Profit / loss for the accounting period before tax (+/-) (r. 27 + r. 55) 16,687
R. Income tax (r. 58 + r. 59) 4,981
R.1. Income tax expense current (591, 595) 4,981
**** Profit / loss for the accounting period after taxation (+/-) (r. 56 - r. 57 - r. 60) 11,706
Date of updating data: 25.06.2015
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00170364 TIN: 2020358945 VAT number: SK2020358945
  • Registered seat: Stavebné bytové družstvo občanov so sídlom v Pezinku, Na Bielenisku 4, 90201, Pezinok
  • Date create: 25 May 1960
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Anna Volfová člen pd Kozmonautov 11 Svätý Jur 14.05.2002
    Pavol Huk podpredseda pd Sama Chalúpku 995/11 Stupava 18.11.1999
    Ing. Milan Encinger člen Dukelská 49/1389 Modra 900 01 07.07.2005
    Ing. Peter Poustecký predseda, predseda pd Modranská 51/845 Šenkvice 900 81 07.07.2005
    Viera Cíferská člen Za hradbami 9/2249 Pezinok 902 01 21.09.2010
    Renáta Maczeáková Kollárova 8/2099 Senec 903 01 31.05.2012
    Ing. Daniel Mráz F. Maľovaného 8/1636 Malacky 901 01 31.05.2012
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.07.2012Nový štatutárny orgán:
      Renáta Maczeáková Kollárova 8/2099 Senec 903 01 Vznik funkcie: 31.05.2012
      Ing. Daniel Mráz F. Maľovaného 8/1636 Malacky 901 01 Vznik funkcie: 31.05.2012
      13.07.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Mária Melasová - člen PD Sokolská 9 Senec Vznik funkcie: 16.05.2002
      Rastislav Maršálek Veľkomoravská č. 2416/20 Malacky Vznik funkcie: 28.11.2002
      15.07.2011Nové predmety činnosti:
      správa bytového a nebytovho fondu
      údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
      16.12.2010Nový štatutárny orgán:
      Viera Cíferská - člen predstavenstva Za hradbami 9/2249 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 21.09.2010
      15.12.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimír Kučera - člen predstavenstva Novomeského 36/2721 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 07.07.2005
      23.09.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Milan Encinger - člen predstavenstva Dukelská 49/1389 Modra 900 01 Vznik funkcie: 07.07.2005
      Ing. Peter Poustecký - predseda predstavenstva, predseda PD Modranská 51/845 Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 07.07.2005
      Ing. Vladimír Kučera - člen predstavenstva Novomeského 36/2721 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 07.07.2005
      22.09.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Daniela Heldová - člen PD Družstevná 1 Modra Vznik funkcie: 27.11.2003
      Ing. Stanislav Macháček - predseda PD Novomeského 12 Pezinok Vznik funkcie: 16.05.2002
      Jarmila Zemánková Družstevná č. 20 Bernolákovo Vznik funkcie: 28.11.2002
      07.07.2004Nový štatutárny orgán:
      Daniela Heldová - člen PD Družstevná 1 Modra Vznik funkcie: 27.11.2003
      06.07.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tomáš Kapusta - podpredseda PD Hrnčiarska 14 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001 Skončenie funkcie: 18.09.2003
      19.11.2003Nový štatutárny orgán:
      Pavol Huk - podpredseda PD Sama Chalúpku 995/11 Stupava Vznik funkcie: 18.11.1999
      Ing. Tomáš Kapusta - podpredseda PD Hrnčiarska 14 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001 Skončenie funkcie: 18.09.2003
      Jarmila Zemánková Družstevná č. 20 Bernolákovo Vznik funkcie: 28.11.2002
      Rastislav Maršálek Veľkomoravská č. 2416/20 Malacky Vznik funkcie: 28.11.2002
      18.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Čerňanský - člen PD J. G. Tajovského 1625/2 Senec Vznik funkcie: 14.05.2002 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Pavol Huk - člen PD Sama Chalúpku 995/11 Stupava
      Leopold Jurkovič - člen PD Partizánska C/11 Malacky Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Ing. Tomáš Kapusta Hrnčiarska 14 Modra
      Ružena Pochylá - člen PD Za hradbami 34 Pezinok Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Ing. Marián Slávik - podpredseda PD Komenského 20 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Ing. Viera Suchá - podpredseda PD Bernolákova 2418/5 Malacky Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Peter Šmahovský - člen PD Svätoplukova 2 Pezinok Vznik funkcie: 16.05.2002 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      11.09.2003Nový štatutárny orgán:
      Anna Volfová - člen PD Kozmonautov 11 Svätý Jur Vznik funkcie: 14.05.2002
      Ing. Ladislav Čerňanský - člen PD J. G. Tajovského 1625/2 Senec Vznik funkcie: 14.05.2002 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Ing. Stanislav Macháček - predseda PD Novomeského 12 Pezinok Vznik funkcie: 16.05.2002
      Ing. Marián Slávik - podpredseda PD Komenského 20 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Peter Šmahovský - člen PD Svätoplukova 2 Pezinok Vznik funkcie: 16.05.2002 Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Ing. Mária Melasová - člen PD Sokolská 9 Senec Vznik funkcie: 16.05.2002
      10.09.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Gajda - člen PD Novomeského 36 Pezinok Skončenie funkcie: 28.03.2002
      Eva Kebisová - člen PD Družstevná 7 Bernolákovo Skončenie funkcie: 28.03.2002
      Ing. Michal Kolárik - predseda PD Svätoplukova 2670/3 Pezinok Skončenie funkcie: 16.05.2002
      Ing. Dušan Mráz - podpredseda PD Hollého 2156/7 Senec Skončenie funkcie: 16.05.2002
      Ing. Marián Slávik - člen predstavenstva Komenského 20 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001
      Imrich Treplán - člen PD Hurbanova 4 Senec Skončenie funkcie: 14.05.2002
      14.07.2003Nové predmety činnosti:
      obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      uskutočňovanie stavieb a ich zmien
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Marián Slávik - člen predstavenstva Komenského 20 Modra Vznik funkcie: 28.06.2001
      13.07.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Juriš - člen PD Dukelská 39 Modra
      18.09.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tomáš Kapusta Hrnčiarska 14 Modra
      17.09.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Doc.Ing. Ondrej Olach - člen PD Dukelská 43 Modra
      12.07.2001Nové predmety činnosti:
      nájom a podnájom nebytových priestorov v súlade s platnými právnymi normami
      maliarske, natieračské a sklenárske práce
      elektroinštalatérstvo
      vodoinštalatérstvo
      plynoinštalatérstvo
      vedenie účtovníctva
      13.02.2001Nový štatutárny orgán:
      Ružena Pochylá - člen PD Za hradbami 34 Pezinok Skončenie funkcie: 28.11.2002
      12.02.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Jana Zelenáková - člen PD Za hradbami 26 Pezinok
      07.06.2000Nové predmety činnosti:
      výroba, predaj a rozvod tepla a teplej úžitkovej vady v zmysle Zák.č. 70/1998 Z.z.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Gajda - člen PD Novomeského 36 Pezinok Skončenie funkcie: 28.03.2002
      Pavol Huk - člen PD Sama Chalúpku 995/11 Stupava
      Ing. Jozef Juriš - člen PD Dukelská 39 Modra
      Leopold Jurkovič - člen PD Partizánska C/11 Malacky Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Eva Kebisová - člen PD Družstevná 7 Bernolákovo Skončenie funkcie: 28.03.2002
      Ing. Michal Kolárik - predseda PD Svätoplukova 2670/3 Pezinok Skončenie funkcie: 16.05.2002
      Ing. Dušan Mráz - podpredseda PD Hollého 2156/7 Senec Skončenie funkcie: 16.05.2002
      Doc.Ing. Ondrej Olach - člen PD Dukelská 43 Modra
      Ing. Viera Suchá - podpredseda PD Bernolákova 2418/5 Malacky Skončenie funkcie: 28.11.2002
      Imrich Treplán - člen PD Hurbanova 4 Senec Skončenie funkcie: 14.05.2002
      Jana Zelenáková - člen PD Za hradbami 26 Pezinok
      06.06.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Anton Eliáš - člen predstavenstva Bratislavská 112 Pezinok 902 01
      Ing. Jozef Juriš - člen predstavenstva Dukelská 39 Modra 900 01
      Leopold Jurkovič - člen predstavenstva Partizánska 11 Malacky 901 01
      Eva Kebisová - členka predstavenstva Družstevná 7 Bernolákovo 900 27
      Ing. Peter Kovács - člen predstavenstva Kollárová 8 Senec 903 01
      Renáta Maczeáková - členka predstavenstva Kollárová 8 Senec 903 01
      Jozef Menyhart - člen predstavenstva Komenského 4 Modra 900 01
      Ing. Vladimír Púčik - podpredseda predstavenstva 1. mája 2380 Malacky 901 01
      Ing. Miroslav Rýdzi - podpredseda predstavenstva Mlynská 1001 Stupava 900 31
      Ing. Vladimír Sekanina - predseda predstavenstva Komenského 28 Pezinok 902 01
      Katarína Vančeková - členka predstavenstva Trnavská 45 Pezinok 902 01
      22.10.1999Nový štatutárny orgán:
      PhDr. Anton Eliáš - člen predstavenstva Bratislavská 112 Pezinok 902 01
      Ing. Jozef Juriš - člen predstavenstva Dukelská 39 Modra 900 01
      Leopold Jurkovič - člen predstavenstva Partizánska 11 Malacky 901 01
      Eva Kebisová - členka predstavenstva Družstevná 7 Bernolákovo 900 27
      Ing. Peter Kovács - člen predstavenstva Kollárová 8 Senec 903 01
      Renáta Maczeáková - členka predstavenstva Kollárová 8 Senec 903 01
      Jozef Menyhart - člen predstavenstva Komenského 4 Modra 900 01
      Ing. Vladimír Púčik - podpredseda predstavenstva 1. mája 2380 Malacky 901 01
      Ing. Miroslav Rýdzi - podpredseda predstavenstva Mlynská 1001 Stupava 900 31
      Ing. Vladimír Sekanina - predseda predstavenstva Komenského 28 Pezinok 902 01
      Katarína Vančeková - členka predstavenstva Trnavská 45 Pezinok 902 01
      21.10.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Leopold Jurkovič - člen Partizánska 11 Malacky
      Eva Kebisová - členka Družstevná 7 Bernolákovo
      Renáta Maczeáková - člen Kollárova 8 Senec
      Jozef Menyhart - člen Komenského 4 Modra
      Ondrej Neuschel - člen Kollárova 8 Senec
      Ing. Vladimír Púčik - podpredseda 1. mája 2380 Malacky
      Ing. Vladimír Sekanina - predseda Komenského 28 Pezinok
      Katarína Vančeková - členka Trnavská 45 Pezinok
      Ing. Cyril Virgovič - člen Komenského 9 Modra
      20.03.1998Nové obchodné meno:
      Stavebné bytové družstvo občanov so sídlom v Pezinku
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      19.03.1998Zrušené obchodné meno:
      Okresné stavebné družstvo Bratislava-vidiek
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      02.06.1993Nové predmety činnosti:
      Predmetom činnosti družstva je predovšetkým organizovanie prípravy a realizácie výstavby, prevádzka bytových a nebytových objektov a zabezpečovanie služieb spojených s bývaním. V rámci predmetu činnosti družstvo pripravuje a zabezpečuje:
      výstavbu bytov v družstevných domoch, rodinných domčekov a garáží
      prideľovanie družstevných bytov, vrátane rodinných domčekov a miestností neslúžiacich na bývanie do osobného užívania členov, prípadne prevody rodinných domfčekov do osobného vlastníctva
      údržbu, opravy, rekonštrukciu a modernizáciu bytového majetku a nebytových priestorov
      poskytovanie služieb spojených s bývaním svojich členov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Leopold Jurkovič - člen Partizánska 11 Malacky
      Eva Kebisová - členka Družstevná 7 Bernolákovo
      Renáta Maczeáková - člen Kollárova 8 Senec
      Jozef Menyhart - člen Komenského 4 Modra
      Ondrej Neuschel - člen Kollárova 8 Senec
      Ing. Vladimír Púčik - podpredseda 1. mája 2380 Malacky
      Ing. Vladimír Sekanina - predseda Komenského 28 Pezinok
      Katarína Vančeková - členka Trnavská 45 Pezinok
      Ing. Cyril Virgovič - člen Komenského 9 Modra
      01.06.1993Zrušeny predmety činnosti:
      poskytovanie služieb spojených s bývaním svojich členov
      údržbu, opravy, rekonštrukciu a modernizáciu bytového majetku a nebytových priestorov
      prideľovanie družstevných bytov, vrátane rodinných domčekov a miestností neslúžiacich na bývanie do osobného užívania členom, prípadne prevody rodinných domčekov do osobného vlastníctva
      výstavbu bytov v družstevných domoch, rodinných domčekov a garáží
      Predmetom činnosti družstva je predovšetkým organizovanie prípravy a realizácie výstavby, prevádzka bytových a nebytových objektov a zabezpečovanie služieb spojených s bývaním. V rámci predmetu činnosti družstvo pripravuje a zabezpečuje:
      poskytovanie služieb sojených s bývaním za odplatu občanom aj organizáciam
      materiálo-výrobnú základňu pre údržbu a opravy bytov a nebytových priestorov a pre poskytovanie služieb spojených s bývaním
      inžiniersku činnosť - realizačná časť, prípadne udržiavanie bytov iným organizáciám, alebo ďalšiu činnosť pre občiansku vybavenosť, ako aj iným organizáciam a občanom za odplatu
      Družstvo vykonáva bytovú výstavbu.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Anna Bajová 1. mája bl. A Malacky
      JUDr. Marián Chovanec Moyzesova 13 Pezinok
      Martin Kaufmann Dukelská 6 Svätý Jur
      Ing. Stanislav Kovanič Šmidkeho 14 Pezinok
      Ing. Pavol Mišových - predseda Komenského 3 Modra
      Ondrej Neuschl Inovecká 2 Senec
      Ing. Vladimír Púčik 1. mája bl. B Malacky
      Ing. Miroslav Rýdzi - podpredseda Mlynská 1001 Stupava
      Ing. Mária Soboličová Muškátová 7 Pezinok
      Mária Szabová Fr. Zupku 11 Senec
      Ing. Stanislav Šimko Družstevná 9 Modra
      Ing. Ján Vojtek - podpredseda Bystrická 30 Pezinok
      25.05.1960Nové obchodné meno:
      Okresné stavebné družstvo Bratislava-vidiek
      Nové sidlo:
      Na Bielenisku 4 Pezinok 902 01
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nové predmety činnosti:
      poskytovanie služieb spojených s bývaním svojich členov
      údržbu, opravy, rekonštrukciu a modernizáciu bytového majetku a nebytových priestorov
      prideľovanie družstevných bytov, vrátane rodinných domčekov a miestností neslúžiacich na bývanie do osobného užívania členom, prípadne prevody rodinných domčekov do osobného vlastníctva
      výstavbu bytov v družstevných domoch, rodinných domčekov a garáží
      Predmetom činnosti družstva je predovšetkým organizovanie prípravy a realizácie výstavby, prevádzka bytových a nebytových objektov a zabezpečovanie služieb spojených s bývaním. V rámci predmetu činnosti družstvo pripravuje a zabezpečuje:
      poskytovanie služieb sojených s bývaním za odplatu občanom aj organizáciam
      materiálo-výrobnú základňu pre údržbu a opravy bytov a nebytových priestorov a pre poskytovanie služieb spojených s bývaním
      inžiniersku činnosť - realizačná časť, prípadne udržiavanie bytov iným organizáciám, alebo ďalšiu činnosť pre občiansku vybavenosť, ako aj iným organizáciam a občanom za odplatu
      Družstvo vykonáva bytovú výstavbu.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Anna Bajová 1. mája bl. A Malacky
      JUDr. Marián Chovanec Moyzesova 13 Pezinok
      Martin Kaufmann Dukelská 6 Svätý Jur
      Ing. Stanislav Kovanič Šmidkeho 14 Pezinok
      Ing. Pavol Mišových - predseda Komenského 3 Modra
      Ondrej Neuschl Inovecká 2 Senec
      Ing. Vladimír Púčik 1. mája bl. B Malacky
      Ing. Miroslav Rýdzi - podpredseda Mlynská 1001 Stupava
      Ing. Mária Soboličová Muškátová 7 Pezinok
      Mária Szabová Fr. Zupku 11 Senec
      Ing. Stanislav Šimko Družstevná 9 Modra
      Ing. Ján Vojtek - podpredseda Bystrická 30 Pezinok