Create Invoice

Poľnohospodárske družstvo IGRAM - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Poľnohospodárske družstvo IGRAM
PIN 00613886
TIN 2020362718
VAT number SK2020362718
Date create 01 January 1991
Company category Družstvo
Registered seat Poľnohospodárske družstvo IGRAM
90084
Igram
Contact Information
Mobile phone(s) +421903249853
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00613886 TIN: 2020362718 VAT number: SK2020362718
  • Registered seat: Poľnohospodárske družstvo IGRAM, 90084, Igram
  • Date create: 01 January 1991
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ing. Štefan Haršányi predseda Potočná 361/12 Báhoň 28.03.2003
    Michal Grosman člen 115 Igram 28.03.2003
    Anna Brunovská členka 71 Kaplna 28.03.2003
    Jozef Šarmír podpredseda Igram 900 84 27.03.2007
    Mária Benianová člen Igram 900 84 27.03.2007
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      11.05.2007Nový štatutárny orgán:
      Jozef Šarmír - podpredseda predstavenstva Igram 900 84 Vznik funkcie: 27.03.2007
      Mária Benianová - člen predstavenstva Igram 900 84 Vznik funkcie: 27.03.2007
      10.05.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Marian Kulifaj - podpredseda predstavenstva 105 Vištuk Vznik funkcie: 28.03.2003
      Jozef Šarmír - člen predstavenstva 173 Igram Vznik funkcie: 28.03.2003
      18.09.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Haršányi - predseda predstavenstva Potočná 361/12 Báhoň Vznik funkcie: 28.03.2003
      Michal Grosman - člen predstavenstva 115 Igram Vznik funkcie: 28.03.2003
      Anna Brunovská - členka predstavenstva 71 Kaplna Vznik funkcie: 28.03.2003
      Marian Kulifaj - podpredseda predstavenstva 105 Vištuk Vznik funkcie: 28.03.2003
      Jozef Šarmír - člen predstavenstva 173 Igram Vznik funkcie: 28.03.2003
      17.09.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Benianová - podpredseda 113 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Anna Brunovská - členka predst. 71 Kaplná Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Michal Grosman - člen predst. 115 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Ing. Štefan Haršanyi - predseda Potočná 361/12 Báhoň Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Mária Chytilová - členka predst. 209 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Marian Kulifaj - člen predst. 105 Vištuk Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Peter Naďovič - člen predst. 428 Blatné Skončenie funkcie: 28.03.2003
      12.08.1997Nový štatutárny orgán:
      Mária Benianová - podpredseda 113 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Anna Brunovská - členka predst. 71 Kaplná Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Michal Grosman - člen predst. 115 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Mária Chytilová - členka predst. 209 Igram Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Marian Kulifaj - člen predst. 105 Vištuk Skončenie funkcie: 28.03.2003
      Peter Naďovič - člen predst. 428 Blatné Skončenie funkcie: 28.03.2003
      11.08.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Benianová - podpredseda 113 Igram
      Anna Brunovská - členka predst. 71 Kaplná
      Michal Grosman - člen predst. 115 Igram
      Mária Chytilová - členka predst. 209 Igram
      Marian Kulifaj - člen predst. 105 Vištuk
      Peter Naďovič - člen predst. 428 Blatné
      31.01.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Haršanyi - predseda Potočná 361/12 Báhoň Skončenie funkcie: 28.03.2003
      30.01.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Haršanyi - predseda Potočná 38 Báhoň
      30.03.1995Nový štatutárny orgán:
      Mária Benianová - podpredseda 113 Igram
      Anna Brunovská - členka predst. 71 Kaplná
      Michal Grosman - člen predst. 115 Igram
      Ing. Štefan Haršanyi - predseda Potočná 38 Báhoň
      Mária Chytilová - členka predst. 209 Igram
      Marian Kulifaj - člen predst. 105 Vištuk
      Peter Naďovič - člen predst. 428 Blatné
      29.03.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Augustínová - člen 33 Igram
      Anna Brunovská - člen 71 Kaplná
      Lýdia Brunovská - člen 159 Igram
      Mária Dubovská - člen 179 Kaplná
      Michal Grosman - člen 135 Igram
      Ing. Štefan Haršányi - predseda Potočná 38 Báhoň
      Alojz Krajčovič - podpredseda 96 Igram
      Emil Pecár - člen 106 Kaplná
      Ľudovít Tomašovič - člen 2 Igram
      27.08.1993Nové sidlo:
      Igram 900 84
      Nové predmety činnosti:
      podnikanie v poľnohospodárskej výrobe vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov
      poskytovanie technických a dopravných služieb členom poľnohospodárskeho družstva
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mária Augustínová - člen 33 Igram
      Anna Brunovská - člen 71 Kaplná
      Lýdia Brunovská - člen 159 Igram
      Mária Dubovská - člen 179 Kaplná
      Michal Grosman - člen 135 Igram
      Alojz Krajčovič - podpredseda 96 Igram
      Emil Pecár - člen 106 Kaplná
      Ľudovít Tomašovič - člen 2 Igram
      26.08.1993Zrušené sidlo:
      Igram
      Zrušeny predmety činnosti:
      d/služby
      c/drevovýroba, kovovýroba, umelecké výrobky, výrobky z textilu, plastické výrobky, stavebno-výrobná činnosť, ktoré družstvo poskytuje česko-slovenským alebo zahraničným subjektom
      b/obchodná činnosť do ktorej patrí nákup a predaj výrobkov od a pre členov a ostatných fyzických a právnických osôb
      a/výroba a predaj poľnohospodárskych výrobkov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ľudovít Tomašovič - podpredseda 68 Igram
      01.01.1991Nové obchodné meno:
      Poľnohospodárske družstvo IGRAM
      Nové sidlo:
      Igram
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nové predmety činnosti:
      d/služby
      c/drevovýroba, kovovýroba, umelecké výrobky, výrobky z textilu, plastické výrobky, stavebno-výrobná činnosť, ktoré družstvo poskytuje česko-slovenským alebo zahraničným subjektom
      b/obchodná činnosť do ktorej patrí nákup a predaj výrobkov od a pre členov a ostatných fyzických a právnických osôb
      a/výroba a predaj poľnohospodárskych výrobkov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Štefan Haršányi - predseda Potočná 38 Báhoň
      Ľudovít Tomašovič - podpredseda 68 Igram