Create Invoice

Transportná - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Transportná
Status In liquidation
PIN 00677698
TIN 2020294771
Date create 30 March 1990
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Transportná
Námestie slobody 28
81106
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00677698 TIN: 2020294771
  • Registered seat: Transportná, Námestie slobody 28, 81106, Bratislava
  • Date create: 30 March 1990
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ivan Malinka predseda Hraničná 73 Bratislava 821 05 03.05.2010
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      01.09.2010Nové obchodné meno:
      Transportná spoločnosť, a. s., v likvidácii
      31.08.2010Zrušené obchodné meno:
      Transportná spoločnosť, a. s.
      11.08.2010Nové obchodné meno:
      Transportná spoločnosť, a. s.
      10.08.2010Zrušené obchodné meno:
      RECAR Slovensko a. s.
      21.05.2010Nový štatutárny orgán:
      Ivan Malinka - predseda Hraničná 73 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 03.05.2010
      20.05.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Richard Fuxa - predseda Na Moráni 1313/13 Praha 120 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2007
      Mgr. Dionýz Hutár - člen predstavenstva Námestie SNP 16 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 12.12.2007
      Ivan Malinka - podpredseda Hraničná 73 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.10.2007
      Marek Pekárek - člen Ke Hvězdárně 485 Sezimovo Ústí 391 02 Česká republika Vznik funkcie: 15.05.2008
      12.11.2009Nové obchodné meno:
      RECAR Slovensko a. s.
      11.11.2009Zrušené obchodné meno:
      RECAR, a.s.
      23.05.2008Nový štatutárny orgán:
      Marek Pekárek - člen Ke Hvězdárně 485 Sezimovo Ústí 391 02 Česká republika Vznik funkcie: 15.05.2008
      22.05.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Roman Karabelli - člen Kuklovská 51 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.10.2007
      15.04.2008Nové sidlo:
      Námestie slobody 28 Bratislava 811 06
      14.04.2008Zrušené sidlo:
      Svätoplukova 1 Bratislava 821 09
      21.12.2007Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Dionýz Hutár - člen predstavenstva Námestie SNP 16 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 12.12.2007
      Ivan Malinka - podpredseda Hraničná 73 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.10.2007
      20.12.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ivan Malinka - člen Hraničná 73 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.10.2007
      06.11.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Richard Fuxa - predseda Na Moráni 1313/13 Praha 120 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2007
      Mgr. Roman Karabelli - člen Kuklovská 51 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.10.2007
      Ivan Malinka - člen Hraničná 73 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.10.2007
      05.11.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Harvančík - člen Majerníkova 4 Bratislava Vznik funkcie: 08.07.2003
      Ing. Ernest Húska - člen Hrobákova 14 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 05.04.2003
      Mgr. Roman Karabelli - predseda Kuklovská 51 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 05.04.2003
      27.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Roman Karabelli - predseda Kuklovská 51 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 05.04.2003
      26.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Roman Karabelli - predseda J.C. Hronského 22 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 05.04.2003
      23.04.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Harvančík - člen Majerníkova 4 Bratislava Vznik funkcie: 08.07.2003
      22.04.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Ondrišák - člen ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51 Vznik funkcie: 05.04.2003
      23.09.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ernest Húska - člen Hrobákova 14 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 05.04.2003
      Mgr. Roman Karabelli - predseda J.C. Hronského 22 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 05.04.2003
      Ing. Štefan Ondrišák - člen ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51 Vznik funkcie: 05.04.2003
      22.09.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Hanko - člen Haanova 4 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 11.05.1999 Skončenie funkcie: 04.04.2003
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51 Vznik funkcie: 11.05.1999
      PhDr. Branislav Zahradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 11.05.1999 Skončenie funkcie: 04.04.2003
      03.10.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ján Hanko - člen Haanova 4 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 11.05.1999 Skončenie funkcie: 04.04.2003
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51 Vznik funkcie: 11.05.1999
      PhDr. Branislav Zahradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 11.05.1999 Skončenie funkcie: 04.04.2003
      02.10.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Hanko - člen Haanova 4 Bratislava 851 04
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51
      PhDr. Branislav Zahradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05
      10.01.2001Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      poradenská a konzultačná činnosti v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
      vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Nová Dubnica 018 51
      PhDr. Branislav Zahradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05
      09.01.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Dubnica nad Váhom 018 51
      Mgr. Branislav Záhradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05
      07.10.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ján Hanko - člen Haanova 4 Bratislava 851 04
      Ing. Štefan Ondrišák - podpredseda ul. SNP 534/92 Dubnica nad Váhom 018 51
      Mgr. Branislav Záhradník - predseda Veternicova 12 Bratislava 841 05
      06.10.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Anton Brath - člen Tupolevova 4 Bratislava
      Ing. Ján Hanko - predseda Haanova 4 Bratislava
      Ing. Ladislav Hoffmann - člen Gajova 19 Bratislava
      30.11.1995Nový štatutárny orgán:
      Ing. Anton Brath - člen Tupolevova 4 Bratislava
      Ing. Ján Hanko - predseda Haanova 4 Bratislava
      Ing. Ladislav Hoffmann - člen Gajova 19 Bratislava
      29.11.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Ivan Letaši - člen Furdekova 2 Bratislava
      Ing. Ľubomír Mazal - člen Legionárska 23 Bratislava
      Ing. Vladimír Rafaj - člen Odborárske nám. 6 Bratislava
      21.04.1994Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      20.04.1994Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miloš Bartoš - člen Belehradská 8 Bratislava
      Ing. Miloš Kúdela - člen nám. Hraničiarov 23 Bratislava
      Ing. Ruy Alves - predseda Roosweltova 14 Praha 6 Česká republika
      11.11.1993Nové sidlo:
      Svätoplukova 1 Bratislava 821 09
      Nové predmety činnosti:
      prenájom motorových a nemotorových vozidiel
      reklamná a propagačná činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Ivan Letaši - člen Furdekova 2 Bratislava
      Ing. Ľubomír Mazal - člen Legionárska 23 Bratislava
      Ing. Vladimír Rafaj - člen Odborárske nám. 6 Bratislava
      Ing. Ruy Alves - predseda Roosweltova 14 Praha 6 Česká republika
      10.11.1993Zrušené sidlo:
      Štefánikova 1 Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      Sprostredkovanie havárijného poistenia vozidiel a.s. RECAR pre cesty do zahraničia (CASCO) a úrazového poistenia osôb prepravovaných v týchto vozidlách za odplatu v cudzej mene na základe zmluvy medzi organizáciou a Slovenskou štátnou poisťovňou.
      Pristavovanie motorových vozidiel pre odvoz zahraničných osôb do a zo zahraničia za odplatu v cudzej mene.
      Prevádzkovanie odťahovacej služby vo vzťahu k zahraničným osobám za odplatu v devízových prostriedkoch.
      Prenájom motorových a nemotorových vozidiel bez vodiča alebo s vodičom za devízové prostriedky zahraničným osobám.
      C. Zahraničnoobchodná činnosť: Povolenie na zahraničnoobchodnú činnosť vydalo FMZO Praha dňa 29.8.1990 č.j. : XI/2-15 524/90, por.č. 9 v tomto rozsahu:
      3. Zabezpečovanie technológií a prác nutných pre tvorbu, výrobu, inštaláciu, údržbu a odstraňovanie reklám a služieb s tým súvisiacich, s prednostným právom prenajímateľovi plochy.
      2. Zabezpečenie reklamných plôch a miest u ostatných čs. právnických osôb
      1. Zabezpečení reklamných plôch na električkách, trolejbusoch, autobusoch, vozoch metra, ostatných dopravných prostriedkoch a plochách a miestach v priestoroch, ktoré sú majetkom Dopravného podniku Bratislava, š.p.
      poskytovaní doplnkových bezprostredne súvisiacich služieb, predovšetkým v pristavovaní motorových vozidiel podľa požiadaviek zákazníkov a ich spätné odvozy i zo zahraničia, sprostredkovaní vykonania havarijného poistenia vozidiel účastinnej spoločnosti Recar pre cesty do zahraničia (CASCO) a úrazové poistenie osôb prepravovaných v týchto vozidlách a to na základe zmluvy medzi účastinnou spoločnosťou a Slovenskou štátnou poisťovňou.
      vykonávaní odťahovej služby
      prenájme motorových a nemotorových vozidiel (t.j. osobných a nákladných automobilov, autobusov, prívesov a pod.) bez vodiča alebo s vodičom
      A. V oblasti požičiavania motorových vozidiel a prívesov
      1. Poskytovanie služieb na území ČSFR v určených prevádzkach spočívajúcich v:
      B. V oblasti propagačnej činnosti poskytovanie služieb za korunové prostriedky ako aj za devízové prostriedky spočívajúce v:
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dušan Bayer - člen Fabianova 4 Bratislava
      Ing. Peter Forgáč - člen Thorézova 18 Bratislava
      Ruy Alves - predseda Roosweltova 14 Praha 6 Česká republika
      02.04.1991Nové predmety činnosti:
      B. V oblasti propagačnej činnosti poskytovanie služieb za korunové prostriedky ako aj za devízové prostriedky spočívajúce v:
      01.04.1991Zrušeny predmety činnosti:
      B. V oblasti propagačnej činnosti poskytovanie služieb za korunové prostriedky spočívajúce v:
      28.01.1991Nové predmety činnosti:
      Sprostredkovanie havárijného poistenia vozidiel a.s. RECAR pre cesty do zahraničia (CASCO) a úrazového poistenia osôb prepravovaných v týchto vozidlách za odplatu v cudzej mene na základe zmluvy medzi organizáciou a Slovenskou štátnou poisťovňou.
      Pristavovanie motorových vozidiel pre odvoz zahraničných osôb do a zo zahraničia za odplatu v cudzej mene.
      Prevádzkovanie odťahovacej služby vo vzťahu k zahraničným osobám za odplatu v devízových prostriedkoch.
      Prenájom motorových a nemotorových vozidiel bez vodiča alebo s vodičom za devízové prostriedky zahraničným osobám.
      C. Zahraničnoobchodná činnosť: Povolenie na zahraničnoobchodnú činnosť vydalo FMZO Praha dňa 29.8.1990 č.j. : XI/2-15 524/90, por.č. 9 v tomto rozsahu:
      27.08.1990Nové obchodné meno:
      RECAR, a.s.
      Nové sidlo:
      Štefánikova 1 Bratislava
      Nové predmety činnosti:
      1. Poskytovanie služieb na území ČSFR v určených prevádzkach spočívajúcich v:
      26.08.1990Zrušené obchodné meno:
      RECAR, ú.s.
      Zrušené sidlo:
      Skalná 1 Bratislava 811 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      1. Poskytovanie služieb na území SSR v určených prevádzkach spočívajúcich v:
      30.03.1990Nové obchodné meno:
      RECAR, ú.s.
      Nové sidlo:
      Skalná 1 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      3. Zabezpečovanie technológií a prác nutných pre tvorbu, výrobu, inštaláciu, údržbu a odstraňovanie reklám a služieb s tým súvisiacich, s prednostným právom prenajímateľovi plochy.
      2. Zabezpečenie reklamných plôch a miest u ostatných čs. právnických osôb
      1. Zabezpečení reklamných plôch na električkách, trolejbusoch, autobusoch, vozoch metra, ostatných dopravných prostriedkoch a plochách a miestach v priestoroch, ktoré sú majetkom Dopravného podniku Bratislava, š.p.
      B. V oblasti propagačnej činnosti poskytovanie služieb za korunové prostriedky spočívajúce v:
      poskytovaní doplnkových bezprostredne súvisiacich služieb, predovšetkým v pristavovaní motorových vozidiel podľa požiadaviek zákazníkov a ich spätné odvozy i zo zahraničia, sprostredkovaní vykonania havarijného poistenia vozidiel účastinnej spoločnosti Recar pre cesty do zahraničia (CASCO) a úrazové poistenie osôb prepravovaných v týchto vozidlách a to na základe zmluvy medzi účastinnou spoločnosťou a Slovenskou štátnou poisťovňou.
      vykonávaní odťahovej služby
      prenájme motorových a nemotorových vozidiel (t.j. osobných a nákladných automobilov, autobusov, prívesov a pod.) bez vodiča alebo s vodičom
      1. Poskytovanie služieb na území SSR v určených prevádzkach spočívajúcich v:
      A. V oblasti požičiavania motorových vozidiel a prívesov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miloš Bartoš - člen Belehradská 8 Bratislava
      Ing. Dušan Bayer - člen Fabianova 4 Bratislava
      Ing. Peter Forgáč - člen Thorézova 18 Bratislava
      Ing. Miloš Kúdela - člen nám. Hraničiarov 23 Bratislava
      Ruy Alves - predseda Roosweltova 14 Praha 6 Česká republika