Create Invoice

BYTOVÉ DRUŽSTVO Jelšová 3 a 5 - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name BYTOVÉ DRUŽSTVO Jelšová 3 a 5
PIN 17311381
TIN 2020879971
Date create 08 October 1991
Company category Družstvo
Registered seat BYTOVÉ DRUŽSTVO Jelšová 3 a 5
Jelšová 3
83101
Bratislava
Financial information
Capital 115 029 €
Own capital 118 365 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :17311381 TIN: 2020879971
  • Registered seat: BYTOVÉ DRUŽSTVO Jelšová 3 a 5, Jelšová 3, 83101, Bratislava
  • Date create: 08 October 1991
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ing. Lucia Fuksová podpredseda Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 20.11.2008
    Ing. František Gyepes člen Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 20.11.2008
    Ing. Kamila Urlandová predseda Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 15.10.2008
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      27.11.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Lucia Fuksová - podpredseda predstavenstva Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.11.2008
      Ing. František Gyepes - člen predstavenstva Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.11.2008
      26.11.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Lucia Fuksová Jelšová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 15.10.2008
      Ing. František Gyepes - podpredseda predstavenstva Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 15.10.2008
      07.11.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Kamila Urlandová - predseda predstavenstva Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 15.10.2008
      Ing. Lucia Fuksová Jelšová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 15.10.2008
      Ing. František Gyepes - podpredseda predstavenstva Jelšová 5/2868 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 15.10.2008
      06.11.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Fuksa Jelšová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 27.05.2005
      Ing. Jozef Mráz - podpredseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 14.05.2001
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 07.12.1992
      29.06.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Fuksa Jelšová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 27.05.2005
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 07.12.1992
      28.06.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Kuzma Fuksa - člen Jelšová 5 Bratislava Vznik funkcie: 22.07.1993
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 07.12.1992
      25.03.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Kuzma Fuksa - člen Jelšová 5 Bratislava Vznik funkcie: 22.07.1993
      Ing. Jozef Mráz - podpredseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 14.05.2001
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava Vznik funkcie: 07.12.1992
      24.03.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Kuzma Fuksa - člen Jelšová 5 Bratislava
      Ing. Jozef Mráz - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava
      09.07.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Mráz - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      08.07.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Cyril Balko - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      23.07.1999Nové predmety činnosti:
      Zabezpečovanie potrieb bývania, spoločné hospodárenie a rozhodovanie o majetku družstva, spravovanie majetku členov družstva.
      22.07.1999Zrušeny predmety činnosti:
      zabezpečovanie potrieb bývania, spoločné hospodárenie, spravovanie a rozhodovanie s vlastným družstevným bytovým aj nebytovým fondom na základe vyrovnaného rozpočtu
      06.12.1994Nové sidlo:
      Jelšová 3 Bratislava 831 01
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Cyril Balko - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      05.12.1994Zrušené sidlo:
      Jelšová 3 Bratislava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Vladimír Ondrušek - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      31.08.1993Nové predmety činnosti:
      zabezpečovanie potrieb bývania, spoločné hospodárenie, spravovanie a rozhodovanie s vlastným družstevným bytovým aj nebytovým fondom na základe vyrovnaného rozpočtu
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Kuzma Fuksa - člen Jelšová 5 Bratislava
      Vladimír Ondrušek - podpredseda Jelšová 3 Bratislava
      RNDr. Alica Sivošová - predseda Jelšová 3 Bratislava
      30.08.1993Zrušeny predmety činnosti:
      rozhoduje o spôsobe využívania nebytových priestorov
      zabezpečuje riadne plnenie služieb, poskytovanie ktorých je spojené s užívaním družstevných bytov
      zlepšuje podľa možnosti družstevný majetok
      zabezpečuje riadnu a včasnú údržbu družstevného majetku
      pri plnení svojich úloh družstvo prideľuje svojim členom uvoľnené byty
      predmetom činnosti družsva je zabezpečovať uspokojenie potrieb členov družstva na riadne bývanie.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Martin Koritšánsky - predseda Jelšova 5 Bratislava
      Rudolf Liďák - člen Jelšova 3 Bratislava
      Ing. Daniel Macho - člen Jelšova 5 Bratislava
      Vladimír Ondrušek - podpredseda Jelšova 3 Bratislava
      Ivan Szabo - člen Jelšova 5 Bratislava
      08.10.1991Nové obchodné meno:
      BYTOVÉ DRUŽSTVO Jelšová 3 a 5
      Nové sidlo:
      Jelšová 3 Bratislava
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nové predmety činnosti:
      rozhoduje o spôsobe využívania nebytových priestorov
      zabezpečuje riadne plnenie služieb, poskytovanie ktorých je spojené s užívaním družstevných bytov
      zlepšuje podľa možnosti družstevný majetok
      zabezpečuje riadnu a včasnú údržbu družstevného majetku
      pri plnení svojich úloh družstvo prideľuje svojim členom uvoľnené byty
      predmetom činnosti družsva je zabezpečovať uspokojenie potrieb členov družstva na riadne bývanie.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Martin Koritšánsky - predseda Jelšova 5 Bratislava
      Rudolf Liďák - člen Jelšova 3 Bratislava
      Ing. Daniel Macho - člen Jelšova 5 Bratislava
      Vladimír Ondrušek - podpredseda Jelšova 3 Bratislava
      Ivan Szabo - člen Jelšova 5 Bratislava