Create Invoice

MULTICREDIT REAL - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name MULTICREDIT REAL
Status Destroyed
PIN 30230080
TIN 2020637597
Date create 08 January 1992
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat MULTICREDIT REAL
Grösslingova 45
84105
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :30230080 TIN: 2020637597
  • Registered seat: MULTICREDIT REAL, Grösslingova 45, 84105, Bratislava
  • Date create: 08 January 1992
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      13.11.2014Zrušené obchodné meno:
      MULTICREDIT REAL a.s.
      Zrušené sidlo:
      Kresánkova 3580/7A Bratislava 841 05
      Zrušeny predmety činnosti:
      prenájom nehnuteľností
      činnosť realitnej kancelárie
      podnikateľské poradenstvo
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť
      reklamná činnosť
      prenájom hnuteľných vecí
      leasingové služby
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Václav Šebesta - predseda predstavenstva Hodonínská 310/8 Rohatec 696 01 Česká republika Vznik funkcie: 25.11.2009
      Mgr. Marián Bucholcer - člen predstavenstva Letná 680/7 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 05.08.2014
      16.08.2014Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Marián Bucholcer - člen predstavenstva Letná 680/7 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 05.08.2014
      22.12.2009Nový štatutárny orgán:
      Václav Šebesta - predseda predstavenstva Hodonínská 310/8 Rohatec 696 01 Česká republika Vznik funkcie: 25.11.2009
      21.12.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Hana Jeřábková - podpredseda Seifertova 12 Hodonín 695 01 Česká republika Vznik funkcie: 11.12.2006
      Renata Jurniklová - predseda Masarykovo nám. 1 Hodonín 695 01 Česká republika Vznik funkcie: 11.12.2006
      28.10.2009Nové sidlo:
      Kresánkova 3580/7A Bratislava 841 05
      27.10.2009Zrušené sidlo:
      Zámocká 30 Bratislava 811 01
      19.12.2006Nové sidlo:
      Zámocká 30 Bratislava 811 01
      Nový štatutárny orgán:
      Hana Jeřábková - podpredseda Seifertova 12 Hodonín 695 01 Česká republika Vznik funkcie: 11.12.2006
      Renata Jurniklová - predseda Masarykovo nám. 1 Hodonín 695 01 Česká republika Vznik funkcie: 11.12.2006
      18.12.2006Zrušené sidlo:
      Nevädzová 5 Bratislava 821 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Štefan Augustín - predseda Sibírska 29 Bratislava Vznik funkcie: 18.11.1997
      Blažena Hanzelyová - podpredseda Gercenova 5 Bratislava Vznik funkcie: 17.01.2000
      27.07.2006Nové sidlo:
      Nevädzová 5 Bratislava 821 01
      26.07.2006Zrušené sidlo:
      Grösslingova 45 Bratislava 811 09
      24.01.2003Nový štatutárny orgán:
      Štefan Augustín - predseda Sibírska 29 Bratislava Vznik funkcie: 18.11.1997
      Blažena Hanzelyová - podpredseda Gercenova 5 Bratislava Vznik funkcie: 17.01.2000
      23.01.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Štefan Augustín - predseda Sibírska 29 Bratislava
      Ján Bakočka - člen Americká 1 Bratislava Skončenie funkcie: 18.11.2002
      Blažena Hanzelyová - podpredseda Gercenova 5 Bratislava
      10.04.2000Nové sidlo:
      Grösslingova 45 Bratislava 811 09
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Blažena Hanzelyová - podpredseda Gercenova 5 Bratislava
      09.04.2000Zrušené sidlo:
      Makovického 7 Žilina 010 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ľuboš Ďurkech - podpredseda Černovská 9 Žilina
      22.12.1997Nové predmety činnosti:
      činnosť realitnej kancelárie
      podnikateľské poradenstvo
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť
      reklamná činnosť
      prenájom hnuteľných vecí
      leasingové služby
      Nový štatutárny orgán:
      Štefan Augustín - predseda Sibírska 29 Bratislava
      Ján Bakočka - člen Americká 1 Bratislava Skončenie funkcie: 18.11.2002
      Ing. Ľuboš Ďurkech - podpredseda Černovská 9 Žilina
      21.12.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ľuboš Ďurkech - podpredseda Černovská 9 Žilina
      Ing. Peter Kubík - člen Dlhomíra Poľského 1054/1 Kysucké Nové Mesto
      Jana Kurejová - predseda T. Vansovej 1600/4 Žilina
      20.05.1997Nové obchodné meno:
      MULTICREDIT REAL a.s.
      Nové sidlo:
      Makovického 7 Žilina 010 01
      Nové predmety činnosti:
      prenájom nehnuteľností
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ľuboš Ďurkech - podpredseda Černovská 9 Žilina
      Ing. Peter Kubík - člen Dlhomíra Poľského 1054/1 Kysucké Nové Mesto
      Jana Kurejová - predseda T. Vansovej 1600/4 Žilina
      19.05.1997Zrušené obchodné meno:
      SOFTEL INVESTING, investičný fond a.s.
      Zrušené sidlo:
      Antona Bernoláka 75/35 Žilina 010 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      zhromažďovanie peňažných prostriedkov vydávaním akcií a ich kolektívne investovanie
      použitie na účasti na podnikaní podľa zák. č. 248/1992 Zb.
      vykonávanie činností súvisiacich s činnosťou horeuvedenou
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Kubík - člen Dlhomíra Poľského 1054/1 Kysucké Nové Mesto
      Ing. Eva Ševčíková - člen Dolinský Potok 1085 Kysucké Nové Mesto
      Ing. Vladimír Vidra - predseda Zelená 9 Žilina
      30.09.1996Nové sidlo:
      Antona Bernoláka 75/35 Žilina 010 01
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Kubík - člen Dlhomíra Poľského 1054/1 Kysucké Nové Mesto
      Ing. Eva Ševčíková - člen Dolinský Potok 1085 Kysucké Nové Mesto
      Ing. Vladimír Vidra - predseda Zelená 9 Žilina
      29.09.1996Zrušené sidlo:
      Radničná 3 Žilina 010 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Čierny, , CSc. - člen Javorová 3/6 Žilina
      JUDr. Peter Klimašovský - člen Trieda obrancov mieru 46 Žilina
      Ing. Ján Rojček - člen Jaseňová 4/34 Žilina
      Doc. Ing. Andrej Sokolík, , CSc. - člen Bulharská 11/32 Žilina
      Ing. Vladimír Vidra - predseda Zelená 9 Žilina
      16.08.1993Nové obchodné meno:
      SOFTEL INVESTING, investičný fond a.s.
      Nové predmety činnosti:
      zhromažďovanie peňažných prostriedkov vydávaním akcií a ich kolektívne investovanie
      použitie na účasti na podnikaní podľa zák. č. 248/1992 Zb.
      vykonávanie činností súvisiacich s činnosťou horeuvedenou
      15.08.1993Zrušené obchodné meno:
      SOFTEL INVESTING a.s.
      Zrušeny predmety činnosti:
      nákup akcií privatizovaných akciových spoločností za investičné body prevzaté od majiteľov investičných kupónov
      08.01.1992Nové obchodné meno:
      SOFTEL INVESTING a.s.
      Nové sidlo:
      Radničná 3 Žilina 010 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      nákup akcií privatizovaných akciových spoločností za investičné body prevzaté od majiteľov investičných kupónov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ladislav Čierny, , CSc. - člen Javorová 3/6 Žilina
      JUDr. Peter Klimašovský - člen Trieda obrancov mieru 46 Žilina
      Ing. Ján Rojček - člen Jaseňová 4/34 Žilina
      Doc. Ing. Andrej Sokolík, , CSc. - člen Bulharská 11/32 Žilina
      Ing. Vladimír Vidra - predseda Zelená 9 Žilina