Create Invoice

Polnochem, akciová - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Polnochem, akciová
Status Destroyed
PIN 31320511
Date create 27 March 1992
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Polnochem, akciová
Karpatská 6
81105
Bratislava
Contact Information
Email kramar@polnochem.sk
Website http://www.polnochem.sk
Phone(s) +421252492225, +421252442423, +421252499556
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31320511
  • Registered seat: Polnochem, akciová, Karpatská 6, 81105, Bratislava
  • Date create: 27 March 1992
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      31.12.2008Zrušené obchodné meno:
      Polnochem, akciová spoločnosť
      Zrušené sidlo:
      Karpatská 6 Bratislava 811 05
      Zrušeny predmety činnosti:
      veľkoobchod s rozličným tovarom
      sprostredkovanie v oblasti obchodu
      činnosť ekonomického, organizačného a účtovného poradcu
      nákup, predaj a skladovanie prípravkov na ochranu rastlín, hnojív vrátane jedov, žieravín a zvlášť nebezpečných jedov
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 25.05.2007
      Ing. Vladimír Páleník Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.09.2008
      Ing. Stanislav Rudý - člen Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 25.05.2007
      27.09.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimír Páleník Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.09.2008
      26.09.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Faltýnek - člen Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 25.05.2007
      14.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Faltýnek - člen Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 25.05.2007
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 25.05.2007
      Ing. Stanislav Rudý - člen Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 25.05.2007
      13.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Robert Konopka - člen predstavenstva Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 23.02.2005
      Stanislav Rudý - člen predstavenstva Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 23.02.2005
      Tibor Takács - predseda predstavenstva Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 23.02.2005
      22.03.2005Nový štatutárny orgán:
      Robert Konopka - člen predstavenstva Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 23.02.2005
      Stanislav Rudý - člen predstavenstva Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 23.02.2005
      Tibor Takács - predseda predstavenstva Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 23.02.2005
      21.03.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - predseda Pieskovcová 12 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 07.06.2004
      Stanislav Rudý - člen predstavenstva Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 24.10.1997
      PaedDr. Ladislav Kosztanko - člen pobyt na území SR : Brezová 155 Trnovec nad Váhom 925 71 Vznik funkcie: 07.06.2004
      07.09.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - predseda Pieskovcová 12 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 07.06.2004
      PaedDr. Ladislav Kosztanko - člen pobyt na území SR : Brezová 155 Trnovec nad Váhom 925 71 Vznik funkcie: 07.06.2004
      06.09.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Robert Konopka - člen predstavenstva Hodálova 469/6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 06.06.2003
      PaedDr. Ladislav Kosztanko - predseda predstavenstva ul. Brezová č. 155 Trnovec nad Váhom 925 71 Vznik funkcie: 06.06.2003
      23.10.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Robert Konopka - člen predstavenstva Hodálova 469/6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 06.06.2003
      PaedDr. Ladislav Kosztanko - predseda predstavenstva ul. Brezová č. 155 Trnovec nad Váhom 925 71 Vznik funkcie: 06.06.2003
      22.10.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Igor Kramár - člen predstavenstva Bosniacka 15/c Trnava Vznik funkcie: 09.11.2000 Skončenie funkcie: 06.06.2003
      Ing. Peter Novanský - predseda predstavenstva J. Stanislava 5 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 22.06.2001 Skončenie funkcie: 06.06.2003
      11.12.2002Nové predmety činnosti:
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Igor Kramár - člen predstavenstva Bosniacka 15/c Trnava Vznik funkcie: 09.11.2000 Skončenie funkcie: 06.06.2003
      Ing. Peter Novanský - predseda predstavenstva J. Stanislava 5 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 22.06.2001 Skončenie funkcie: 06.06.2003
      Stanislav Rudý - člen predstavenstva Haburská 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 24.10.1997
      10.12.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavel Hanus Lichnerova 95/35 Senec Skončenie funkcie: 22.06.2001
      Ing. Igor Kramár Jiráskova 59 Trnava 917 00
      Stanislav Rudý Haburská 17 Bratislava
      07.12.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavel Hanus Lichnerova 95/35 Senec Skončenie funkcie: 22.06.2001
      Ing. Igor Kramár Jiráskova 59 Trnava 917 00
      06.12.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Hanus Poľnohospodárska 34 Bratislava
      Ing. Edgar Haug Nejedlého 27 Bratislava
      11.09.1998Nový štatutárny orgán:
      Ing. Edgar Haug Nejedlého 27 Bratislava
      10.09.1998Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Novanský J. Stanislava 5 Bratislava
      11.11.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Hanus Poľnohospodárska 34 Bratislava
      Ing. Peter Novanský J. Stanislava 5 Bratislava
      Stanislav Rudý Haburská 17 Bratislava
      10.11.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. . Miloš Hrúzik - predseda Cyrilova 1 Bratislava
      Mgr. Adela Chovancová Jašíkova 19 Bratislava
      Juraj Oros Romanova 33 Bratislava
      23.09.1996Nový štatutárny orgán:
      JUDr. . Miloš Hrúzik - predseda Cyrilova 1 Bratislava
      Mgr. Adela Chovancová Jašíkova 19 Bratislava
      Juraj Oros Romanova 33 Bratislava
      22.09.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Bujna Beňovského 6 Bratislava
      JUDr. Miloš Hrúzik Cyrilova 1 Bratislava
      Ing. Stanislav Miko Lednárova 16 Bratislava
      Ing. Štefan Prstek - podpredseda a riaditeľ M. Sch. Trnavského 15 Bratislava
      Ing. Jozef Waller - predseda Tabakova 8 Bratislava
      08.11.1994Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      07.11.1994Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      11.11.1993Nové obchodné meno:
      Polnochem, akciová spoločnosť
      Nové sidlo:
      Karpatská 6 Bratislava 811 05
      Nové predmety činnosti:
      nákup, predaj a skladovanie prípravkov na ochranu rastlín, hnojív vrátane jedov, žieravín a zvlášť nebezpečných jedov
      Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Miloš Hrúzik Cyrilova 1 Bratislava
      Ing. Stanislav Miko Lednárova 16 Bratislava
      Ing. Štefan Prstek - podpredseda a riaditeľ M. Sch. Trnavského 15 Bratislava
      Ing. Jozef Waller - predseda Tabakova 8 Bratislava
      10.11.1993Zrušené obchodné meno:
      Poľnochem, akciová spoločnosť
      Zrušené sidlo:
      Miletičova 1 Bratislava 821 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Helena Frličková Rezedova 20 Bratislava
      Ing. Jozef Waller Tabakova 8 Bratislava
      27.03.1992Nové obchodné meno:
      Poľnochem, akciová spoločnosť
      Nové sidlo:
      Miletičova 1 Bratislava 821 08
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      veľkoobchod s rozličným tovarom
      sprostredkovanie v oblasti obchodu
      činnosť ekonomického, organizačného a účtovného poradcu
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Bujna Beňovského 6 Bratislava
      Ing. Helena Frličková Rezedova 20 Bratislava
      Ing. Jozef Waller Tabakova 8 Bratislava