Create Invoice

VODOSTAV - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name VODOSTAV
Status Destroyed
PIN 31322328
TIN 2020313416
Date create 01 May 1992
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat VODOSTAV
Tomášikova 19
82655
Bratislava
Financial information
Own capital 1 613 298 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31322328 TIN: 2020313416
  • Registered seat: VODOSTAV, Tomášikova 19, 82655, Bratislava
  • Date create: 01 May 1992
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      05.04.2013Zrušené obchodné meno:
      VODOSTAV a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Tomášikova 19 Bratislava 826 55
      Zrušeny predmety činnosti:
      vykonávanie priemyslových stavieb
      vykonávanie inžinierskych stavieb, vrátane technickej vybavenosti sídliskových celkov
      vykonávanie bytových a občianskych stavieb
      výroba a montáž prefabrikovaných prvkov, pre stavebné odbory
      výroba a predaj betónovej zmesi
      projektová činnosť v investičnej výstavbe
      revízne skúšky prevádzkovej spôsobilosti zdvíhacích zariadení
      revízie elektrických zariadení
      prenájom mechanizmov a materiálu
      kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb
      spracovanie a poskytovanie vedeckotechnických informácií vrátane technickej normalizácie
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach
      pohostinská činnosť - prevádzkovanie závodnej kuchyne
      verejná cestná nákladná doprava
      vykonávanie skúšok stavebných hmôt, objektov a súvisiace laboratórne práce
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Karol Urban - predseda predstavenstva Kukučínova 1249/08 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 24.04.2008
      Štefan Kobes - člen predstavenstva Hviezdoslavova 1748/10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 24.04.2008
      01.08.2010Nové obchodné meno:
      VODOSTAV a.s. v likvidácii
      31.07.2010Zrušené obchodné meno:
      VODOSTAV a.s.
      14.06.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Karol Urban - predseda predstavenstva Kukučínova 1249/08 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 24.04.2008
      Štefan Kobes - člen predstavenstva Hviezdoslavova 1748/10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 24.04.2008
      13.06.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Štefan Kobes - člen predstavenstva Hviezdoslavova 1748/10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 13.06.2005
      Ing. Stanislav Procházka - predseda predstavenstva Zohorská 972/17 Lozorno 900 55 Vznik funkcie: 13.06.2005
      Ing. Karol Urban - člen predstavenstva Kukučínova 1249/8 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 13.06.2005
      27.08.2005Nové sidlo:
      Tomášikova 19 Bratislava 826 55
      Nový štatutárny orgán:
      Štefan Kobes - člen predstavenstva Hviezdoslavova 1748/10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 13.06.2005
      Ing. Stanislav Procházka - predseda predstavenstva Zohorská 972/17 Lozorno 900 55 Vznik funkcie: 13.06.2005
      Ing. Karol Urban - člen predstavenstva Kukučínova 1249/8 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 13.06.2005
      26.08.2005Zrušené sidlo:
      Drieňova 7 Bratislava 826 55
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Gajdoš - predseda predstavenstva Lombardiniho 17 Bratislava Vznik funkcie: 06.11.2003
      Štefan Kobes - člen Hviezdoslavova 10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 05.04.2005
      Ing. Stanislav Procházka - člen Zohorská 972/17 Lozorno 900 55 Vznik funkcie: 05.04.2005
      13.04.2005Nový štatutárny orgán:
      Štefan Kobes - člen Hviezdoslavova 10 Zlaté Moravce 953 01 Vznik funkcie: 05.04.2005
      Ing. Stanislav Procházka - člen Zohorská 972/17 Lozorno 900 55 Vznik funkcie: 05.04.2005
      12.04.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Blaško - člen predstavenstva Čsl. odboja 74 Košice Vznik funkcie: 06.11.2003
      MUDr. Martin Kováč - člen predstavenstva Ostravská 14 Košice Vznik funkcie: 06.11.2003
      25.11.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Blaško - člen predstavenstva Čsl. odboja 74 Košice Vznik funkcie: 06.11.2003
      Ing. Jozef Gajdoš - predseda predstavenstva Lombardiniho 17 Bratislava Vznik funkcie: 06.11.2003
      MUDr. Martin Kováč - člen predstavenstva Ostravská 14 Košice Vznik funkcie: 06.11.2003
      24.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava Vznik funkcie: 29.07.1993
      Ing. Michaela Chebeňová - členka Hálova 15 Bratislava Vznik funkcie: 18.10.1996
      Ing. Ľudovít Kristiník - predseda 387 Hanuliakovo Vznik funkcie: 21.04.1995
      21.11.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava Vznik funkcie: 29.07.1993
      Ing. Michaela Chebeňová - členka Hálova 15 Bratislava Vznik funkcie: 18.10.1996
      Ing. Ľudovít Kristiník - predseda 387 Hanuliakovo Vznik funkcie: 21.04.1995
      20.11.2002Zrušeny predmety činnosti:
      právna služba
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava
      Ing. Jozef Grnáčik - podpredseda Vígľašská 11 Bratislava Skončenie funkcie: 17.09.2002
      Ing. Michaela Chebeňová - člen Hálova 15 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - predseda Kpt.Rašu 3 Bratislava Skončenie funkcie: 17.09.2002
      Ing. Ľudovít Kristiník - člen Wolkrova 43 Bratislava
      08.03.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Grnáčik - podpredseda Vígľašská 11 Bratislava Skončenie funkcie: 17.09.2002
      07.03.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Meluš - podpredseda Brezová 42 Topoľčany
      16.04.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - predseda Kpt.Rašu 3 Bratislava Skončenie funkcie: 17.09.2002
      Ing. Ľudovít Kristiník - člen Wolkrova 43 Bratislava
      Ing. Pavol Meluš - podpredseda Brezová 42 Topoľčany
      15.04.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - predseda Kpt.Rašu 3 Bratislava
      Ing. Ľudovít Kristiník Wolkrova 43 Bratislava
      Ing. Pavol Meluš - podpredseda Brezová 42 Topoľčany
      20.11.1996Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michaela Chebeňová - člen Hálova 15 Bratislava
      19.11.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Marek - člen Vilova 23 Bratislava
      20.11.1995Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľudovít Kristiník Wolkrova 43 Bratislava
      Ing. Peter Marek - člen Vilova 23 Bratislava
      19.11.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimír Lupták - člen Slovenská 13 Stupava
      Ing. arch. Václav Chum - člen Družná 1350/4 Praha Praha 1
      07.09.1993Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Glézl - člen Levárska 11 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - predseda Kpt.Rašu 3 Bratislava
      Ing. Vladimír Lupták - člen Slovenská 13 Stupava
      Ing. Pavol Meluš - podpredseda Brezová 42 Topoľčany
      Ing. arch. Václav Chum - člen Družná 1350/4 Praha Praha 1
      06.09.1993Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Drako - predseda Partizánska 10 Bratislava
      Ing. Alojz Khandl - člen Stolárska 2 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - člen Kpt.Rašu 3 Bratislava
      Ing. Marián Ondrejka - podpredseda Estónska 26 Bratislava
      Ing. .Milan Petrovský - člen 364 Šoporňa
      Ing. Tibor Ruman - člen Šustekova 11 Bratislava
      Ing. Jozef Škvarenina - člen Žukovova 26 Bratislava
      Anna Urbanová - člen Prešovská 35 Bratislava
      12.07.1993Nové predmety činnosti:
      právna služba
      vykonávanie priemyslových stavieb
      vykonávanie inžinierskych stavieb, vrátane technickej vybavenosti sídliskových celkov
      vykonávanie bytových a občianskych stavieb
      výroba a montáž prefabrikovaných prvkov, pre stavebné odbory
      výroba a predaj betónovej zmesi
      projektová činnosť v investičnej výstavbe
      revízne skúšky prevádzkovej spôsobilosti zdvíhacích zariadení
      revízie elektrických zariadení
      prenájom mechanizmov a materiálu
      kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb
      spracovanie a poskytovanie vedeckotechnických informácií vrátane technickej normalizácie
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach
      pohostinská činnosť - prevádzkovanie závodnej kuchyne
      verejná cestná nákladná doprava
      vykonávanie skúšok stavebných hmôt, objektov a súvisiace laboratórne práce
      11.07.1993Zrušeny predmety činnosti:
      Účelné a hospodárne uspokojovanie potrieb spoločnosti dodávkami stavebných prác a služieb v oblasti vodohospodárskej výstavby, pri zabezpečovaní technickej vybavenosti komplexnej bytovej výstavby, inžinierskych sietí a montáže oceľových konštrukcií skupiny B. Prednostne plní úlohy rozpísané zakladateľom vo vecnom, časovom a objemovom rozsahu a lokalizácii vrátane poddodávok.Uvedené činnosti môže spoločnosť vykonávať v tuzemsku aj v zahraničí v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi a ďalšími úpravami prierezových ústredných orgánov. Pre zabezpečenie základného predmetu podnikania vykonáva podnik ďalšie činnosti, ktoré majú k nemu priamy vzťah, alebo inak podmieňujú jeho podnikateľskú aktivitu v zmysle ďalších právnych predpisov.
      26.04.1992Nové obchodné meno:
      VODOSTAV a.s.
      Nové sidlo:
      Drieňova 7 Bratislava 826 55
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      Účelné a hospodárne uspokojovanie potrieb spoločnosti dodávkami stavebných prác a služieb v oblasti vodohospodárskej výstavby, pri zabezpečovaní technickej vybavenosti komplexnej bytovej výstavby, inžinierskych sietí a montáže oceľových konštrukcií skupiny B. Prednostne plní úlohy rozpísané zakladateľom vo vecnom, časovom a objemovom rozsahu a lokalizácii vrátane poddodávok.Uvedené činnosti môže spoločnosť vykonávať v tuzemsku aj v zahraničí v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi a ďalšími úpravami prierezových ústredných orgánov. Pre zabezpečenie základného predmetu podnikania vykonáva podnik ďalšie činnosti, ktoré majú k nemu priamy vzťah, alebo inak podmieňujú jeho podnikateľskú aktivitu v zmysle ďalších právnych predpisov.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miroslav Drako - predseda Partizánska 10 Bratislava
      Ing. Alojz Khandl - člen Stolárska 2 Bratislava
      Ing .Eugen Korec - člen Kpt.Rašu 3 Bratislava
      Ing. Marián Ondrejka - podpredseda Estónska 26 Bratislava
      Ing. .Milan Petrovský - člen 364 Šoporňa
      Ing. Tibor Ruman - člen Šustekova 11 Bratislava
      Ing. Jozef Škvarenina - člen Žukovova 26 Bratislava
      Anna Urbanová - člen Prešovská 35 Bratislava