Create Invoice

INSTAR - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 06.08.2015
Basic information
Business name INSTAR
Status Destroyed
PIN 31322387
TIN 2020291933
Date create 01 May 1992
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat INSTAR
Cukrová 14
81339
Bratislava
Date of updating data: 06.08.2015
  • PIN :31322387 TIN: 2020291933
  • Registered seat: INSTAR, Cukrová 14, 81339, Bratislava
  • Date create: 01 May 1992
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      08.05.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Alica Kršáková , CSc. - člen Lysáková 12 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 31.03.2009
      Mgr. Alena Kršáková - predseda Budyšínska 12 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 31.03.2009
      Alena Šalfalviová - člen K. Adlera 13 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 31.03.2009
      07.05.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Alica Kršáková , CSc. Lysákova 12 Bratislava
      Mgr. Alena Kršáková Budyšínska 12 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 21.12.2001
      Alena Šalfalviová K.Adlera 13 Bratislava
      21.01.2009Nové obchodné meno:
      INSTAR a.s. v likvidácii
      20.01.2009Zrušené obchodné meno:
      INSTAR a.s.
      15.07.2004Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Alena Kršáková Budyšínska 12 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 21.12.2001
      14.07.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Alena Kršáková Kapicova 15 Bratislava
      24.01.2002Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Alena Kršáková Kapicova 15 Bratislava
      23.01.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Kučerák , CSc. Sekurisova 7 Bratislava
      16.02.1999Nové sidlo:
      Cukrová 14 Bratislava 813 39
      15.02.1999Zrušené sidlo:
      Cukrová 14 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Michaela Chebeňová Hálova 15 Bratislava
      Erika Matwij Studenohorská 25 Bratislava
      03.12.1996Nové predmety činnosti:
      obchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michaela Chebeňová Hálova 15 Bratislava
      Ing. Alica Kršáková , CSc. Lysákova 12 Bratislava
      Ing. Jozef Kučerák , CSc. Sekurisova 7 Bratislava
      02.12.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Adamko Topolčianska 5 Bratislava
      Marta Krivá , CSc. - člen Dolná 10 Bratislava
      Ing. Iveta Vadovičová - člen Palárikova 3 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - predseda nám.Hraničiarov 2/A Bratislava
      19.06.1996Nové obchodné meno:
      INSTAR a.s.
      Nové sidlo:
      Cukrová 14 Bratislava 811 08
      Nové predmety činnosti:
      podnikateľské poradenstvo, činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      nákup a predaj nehnuteľností, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      sprostredkovateľská činnosť v prospech poisťovní a zaisťovní oprávnených podnikať na území Slovenskej republiky
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Adamko Topolčianska 5 Bratislava
      Erika Matwij Studenohorská 25 Bratislava
      Alena Šalfalviová K.Adlera 13 Bratislava
      18.06.1996Zrušené obchodné meno:
      ÚSTAV TURIZMU, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Odborárske nám. 3 Bratislava 812 07
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Samuel Babjak - člen Šrobárova 2664 Poprad
      Ing. Jan Hejátko , CSc. - podpredseda u Oburky 5 Třebíč Česká republika
      23.09.1994Nový štatutárny orgán:
      Ing. Samuel Babjak - člen Šrobárova 2664 Poprad
      Marta Krivá , CSc. - člen Dolná 10 Bratislava
      Ing. Iveta Vadovičová - člen Palárikova 3 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - predseda nám.Hraničiarov 2/A Bratislava
      Ing. Jan Hejátko , CSc. - podpredseda u Oburky 5 Třebíč Česká republika
      22.09.1994Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Samuel Babjak - člen Šrobárova 2664 Poprad
      PhDr. František Bury , CSc. Prokopova 15 Bratislava
      Ing. Drahomír Jurčacko Segnerová 1 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - podpredseda Nám.Hraničiarov 2/A Bratislava
      Ing. Jan Hejátko , CSc. - predseda u Oburky 5 Třebíč Česká republika
      23.04.1994Nový štatutárny orgán:
      Ing. Samuel Babjak - člen Šrobárova 2664 Poprad
      PhDr. František Bury , CSc. Prokopova 15 Bratislava
      Ing. Drahomír Jurčacko Segnerová 1 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - podpredseda Nám.Hraničiarov 2/A Bratislava
      Ing. Jan Hejátko , CSc. - predseda u Oburky 5 Třebíč Česká republika
      22.04.1994Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing.arch. Ľudmila Husovská , CSc. - podpredseda Púpavova 22 Bratislava
      Ing. Drahomír Jurčacko Segnerova 1 Bratislava
      Marta Krivá , CSc. Dolná 10 Bratislava
      Ing. Iveta Vadovičová Palárikova 3 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - predseda Nám.Hraničiarov 2A Bratislava
      27.04.1993Nové sidlo:
      Odborárske nám. 3 Bratislava 812 07
      26.04.1993Zrušené sidlo:
      Špitálska 6 Bratislava 812 07
      01.05.1992Nové obchodné meno:
      ÚSTAV TURIZMU, a.s.
      Nové sidlo:
      Špitálska 6 Bratislava 812 07
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      vedecko - výskumná, poradenská, expertízna, informačná, sprostredkovateľská a tlmočnícko - prekladateľská činnosť v oblasti cestovného ruchu a nadväzných služieb
      znalecká činnosť v odbore podnikového hospodárstva, najmä pri oceňovaní a hodnotení podnikov
      organizovanie odbornej prípravy sprievodcov cestovného ruchu a rekvalifikácie pre činnosť cestovného ruchu a nadväzných služieb
      organizovanie odborných sympózií, kongresov a seminárov
      poskytovanie služieb cestovnej kancelárie
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing.arch. Ľudmila Husovská , CSc. - podpredseda Púpavova 22 Bratislava
      Ing. Drahomír Jurčacko Segnerova 1 Bratislava
      Marta Krivá , CSc. Dolná 10 Bratislava
      Ing. Iveta Vadovičová Palárikova 3 Bratislava
      Ing. Pavol Weiss , CSc. - predseda Nám.Hraničiarov 2A Bratislava