Create Invoice

HTC holding - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name HTC holding
PIN 31342141
TIN 2020387919
VAT number SK2020387919
Date create 10 February 1993
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat HTC holding
Dobrovičova 8
81109
Bratislava
Financial information
Capital 76 429 004 €
Own capital 75 526 619 €
Contact Information
Email info@htc-holding.sk
Phone(s) 0259334261, 0259334252
Fax(es) 0259334286
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31342141 TIN: 2020387919 VAT number: SK2020387919
  • Registered seat: HTC holding, Dobrovičova 8, 81109, Bratislava
  • Date create: 10 February 1993
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Martin Blaškovič predseda Fialkové údolie 7221/4 Bratislava - Staré Mesto 811 01 14.12.2012
    Dr. Ing. Michal Hirjak, CSc. podpredseda Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 14.12.2012
    Ing. Vladimír Blaškovič podpredseda Košická 58 Bratislava 821 08 14.12.2012
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      16.01.2013Nový štatutárny orgán:
      Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Fialkové údolie 7221/4 Bratislava - Staré Mesto 811 01 Vznik funkcie: 14.12.2012
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 14.12.2012
      Ing. Vladimír Blaškovič - podpredseda predstavenstva Košická 58 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 14.12.2012
      15.01.2013Zrušeny štatutárny orgán:
      Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Fialkové údolie 7221/4 Bratislava - Staré Mesto 811 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      Ing. Vladimír Blaškovič - podpredseda predstavenstva Jasovská 9 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      25.08.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Zoroslav Kollár - podpredseda predstavenstva Hontianska 7 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 16.12.2008
      07.08.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Anthony Abbott - podpredseda predstavenstva Wattlesborough Wick Rd. St. Brides Major, Vale of Glamorgan CF32 OSE Great Britain Vznik funkcie: 16.12.2008
      13.02.2009Nový štatutárny orgán:
      Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Fialkové údolie 7221/4 Bratislava - Staré Mesto 811 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      Ing. Vladimír Blaškovič - podpredseda predstavenstva Jasovská 9 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 16.12.2008
      JUDr. Zoroslav Kollár - podpredseda predstavenstva Hontianska 7 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 16.12.2008
      Anthony Abbott - podpredseda predstavenstva Wattlesborough Wick Rd. St. Brides Major, Vale of Glamorgan CF32 OSE Great Britain Vznik funkcie: 16.12.2008
      12.02.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Anthony Abbott - člen predstavenstva Wattlesborough Wick Rd. St. Brides Major, Vale of Glamorgan CF32 OSE Great Britain Vznik funkcie: 07.11.2008
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Fialkové údolie 7221/4 Bratislava-Staré Mesto 811 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Ing. Vladimír Blaškovič - podpredseda Jasovská 9 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.06.2007
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      JUDr. Zoroslav Kollár - podpredseda Hontnianska 7 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 01.06.2007
      27.11.2008Nový štatutárny orgán:
      Anthony Abbott - člen predstavenstva Wattlesborough Wick Rd. St. Brides Major, Vale of Glamorgan CF32 OSE Great Britain Vznik funkcie: 07.11.2008
      26.11.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vojtech Pánik - podpredseda Hurbanova 14 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 26.11.2003
      23.09.2008Nový štatutárny orgán:
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Fialkové údolie 7221/4 Bratislava-Staré Mesto 811 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      22.09.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 20.08.2003
      11.07.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimír Blaškovič - podpredseda Jasovská 9 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.06.2007
      JUDr. Zoroslav Kollár - podpredseda Hontnianska 7 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 01.06.2007
      Ing. Vojtech Pánik - podpredseda Hurbanova 14 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 26.11.2003
      10.07.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vojtech Pánik - člen Hurbanova 14 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 26.11.2003
      23.10.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 20.08.2003
      05.05.2005Nový štatutárny orgán:
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda Kĺzavá 10905/5A Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      04.05.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda Klenova 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda Tematínska 3233/6 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      26.05.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vojtech Pánik - člen Hurbanova 14 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 26.11.2003
      25.05.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda Jadrová 9 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 20.08.2003
      19.11.2003Nové predmety činnosti:
      ložisková výroba
      Nový štatutárny orgán:
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda Klenova 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda Tematínska 3233/6 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 20.08.2003
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda Jadrová 9 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 20.08.2003
      18.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Viktor Birnstein - podpredseda predstavenstva Farského 16 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr. Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr. Eduard Horváth - podpredseda predstavenstva Laténska 667/11 Bratislava - Rusovce Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda predstavenstva Tematínska 3233/6 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Peter Ondro - podpredseda predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      23.06.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Viktor Birnstein - podpredseda predstavenstva Farského 16 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr. Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Dr. Eduard Horváth - podpredseda predstavenstva Laténska 667/11 Bratislava - Rusovce Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda predstavenstva Tematínska 3233/6 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Peter Ondro - podpredseda predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 19.11.2001 Skončenie funkcie: 20.08.2003
      22.06.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Viktor Birnstein - podpredseda predstavenstva Farského 16 Bratislava 851 01
      Dr. Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01
      Dr. Eduard Horváth - podpredseda predstavenstva Laténska 667/11 Bratislava - Rusovce
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda predstavenstva Tematínska 3233/6 Bratislava 851 05
      Ing. Peter Ondro - podpredseda predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06
      20.05.2002Nové predmety činnosti:
      podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb
      obstarávateľské služby spojené s prenájmom nehnuteľností
      prenájom motorových vozidiel
      prenájom lietadiel
      prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu
      prenájom potrieb pre domácnosť
      administratívne práce
      preklady a tlmočenie z a do jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho a talianskeho
      organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
      faktoring a forfaiting
      leasingová činnosť
      organizovanie kurzov a školení
      03.12.2001Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Viktor Birnstein - podpredseda predstavenstva Farského 16 Bratislava 851 01
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01
      Dr. Eduard Horváth - podpredseda predstavenstva Laténska 667/11 Bratislava - Rusovce
      Ing. Teodor Lysák - podpredseda predstavenstva Tematínska 3233/6 Bratislava 851 05
      Ing. Peter Ondro - podpredseda predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03
      Ing. Juraj Paľko - podpredseda predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31
      Ing. Ladislav Štica - podpredseda predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06
      02.12.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01
      Dr. Eduard Horváth - - člen predstavenstva Jasovská 17 Bratislava 841 07
      Ing. Peter Ondro - - člen predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03
      Ing. Juraj Paľko - člen predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31
      Ing. Ladislav Štica - člen predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06
      12.09.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Paľko - člen predstavenstva Janka Kráľa 911/1 Sliač - Rybáre 962 31
      11.09.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Benjamín Luknár - člen predstavenstva Rustaveliho 3 Bratislava 831 06
      27.03.2000Nové sidlo:
      Dobrovičova 8 Bratislava 811 09
      Nový štatutárny orgán:
      Dr. Martin Blaškovič - predseda predstavenstva Hlaváčikova 3177/41 Bratislava 841 05
      PhDr. Benjamín Luknár - člen predstavenstva Rustaveliho 3 Bratislava 831 06
      Ing. Ladislav Štica - člen predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 831 06
      26.03.2000Zrušené sidlo:
      Pribišova 47 Bratislava 841 05
      Zrušeny predmety činnosti:
      inžinierska činnosť
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Mikuláš Andris Líščie Nivy 10 Bratislava 821 08
      Dr. Martin Blaškovič - - predseda predstavenstva Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Ing. Dana Haľamová Saratovská 16 Bratislava 841 02
      Ing. Karol Rožánek - - člen predstavenstva Hlinská 18 Žilina 010 01
      13.01.1998Nový štatutárny orgán:
      Ing. Mikuláš Andris Líščie Nivy 10 Bratislava 821 08
      Dr. Martin Blaškovič - - predseda predstavenstva Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Ing. Dana Haľamová Saratovská 16 Bratislava 841 02
      Dr.Ing. Michal Hirjak , CSc. - - podpredseda predstavenstva Klenova 5 Bratislava 831 01
      Dr. Eduard Horváth - - člen predstavenstva Jasovská 17 Bratislava 841 07
      Ing. Peter Ondro - - člen predstavenstva D. Jurkoviča 2362/2 Topoľčany 955 03
      Ing. Karol Rožánek - - člen predstavenstva Hlinská 18 Žilina 010 01
      12.01.1998Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Mikuláš Andris Líščie Nivy 10 Bratislava 821 08
      Ing. Marián Goldschmidt - člen Čeľakovského 20 Bratislava 811 03
      Ing. Dana Haľamová Saratovská 16 Bratislava 841 02
      Dr. Eduard Horváth - predseda Jasovská 17 Bratislava 841 07
      Ladislav Štica - člen Jadrova 9 Bratislava 821 02
      13.08.1997Nové predmety činnosti:
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      vedenie účtovníctva
      reklamná a propagačná činnosť
      inžinierska činnosť
      28.10.1996Nový štatutárny orgán:
      Ing. Mikuláš Andris Líščie Nivy 10 Bratislava 821 08
      Ing. Dana Haľamová Saratovská 16 Bratislava 841 02
      16.10.1995Nové sidlo:
      Pribišova 47 Bratislava 841 05
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Marián Goldschmidt - člen Čeľakovského 20 Bratislava 811 03
      Dr. Eduard Horváth - predseda Jasovská 17 Bratislava 841 07
      Ladislav Štica - člen Jadrova 9 Bratislava 821 02
      15.10.1995Zrušené sidlo:
      Záhradnícka 153 Bratislava 821 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Ing. Vladimír Blaškovič - člen Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - člen Klenova 5 Bratislava 831 01
      Ing. Ladislav Takáč Jégého 5 Bratislava 821 08
      23.12.1993Nové obchodné meno:
      HTC holding a.s.
      Nové sidlo:
      Záhradnícka 153 Bratislava 821 08
      Nové predmety činnosti:
      kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie obchodu
      poskytovanie softwaru
      22.12.1993Zrušené obchodné meno:
      HTC hold. a.s.
      Zrušené sidlo:
      Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru a služieb
      11.02.1993Nové obchodné meno:
      HTC hold. a.s.
      Nové sidlo:
      Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru a služieb
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Dr. Martin Blaškovič - predseda Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Ing. Vladimír Blaškovič - člen Jasovská 9 Bratislava 851 01
      Dr. Ing. Michal Hirjak , CSc. - člen Klenova 5 Bratislava 831 01
      Ing. Ladislav Takáč Jégého 5 Bratislava 821 08