Create Invoice

KIERRA - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name KIERRA
Status Destroyed
PIN 34149660
Date create 08 November 1996
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat KIERRA
Hattalova 12/C
83103
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :34149660
  • Registered seat: KIERRA, Hattalova 12/C, 83103, Bratislava
  • Date create: 08 November 1996
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      05.02.2008Zrušené obchodné meno:
      KIERRA, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Hattalova 12/C Bratislava 831 03
      Zrušeny predmety činnosti:
      obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod
      obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod
      sprostredkovateľská činnosť
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájom nehnuteľností
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Sven Szokolay - člen predstavenstva Dobrovičova 3 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      Peter Vojtko - predseda predstavenstva Fraňa Kráľa 18 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      Peter Zajac - člen predstavenstva Kuzmányho 12 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      19.01.2005Nové obchodné meno:
      KIERRA, a.s. v likvidácii
      Nové sidlo:
      Hattalova 12/C Bratislava 831 03
      18.01.2005Zrušené obchodné meno:
      KIERRA, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Hattalova 12/A Bratislava 831 02
      06.03.2003Nový štatutárny orgán:
      Sven Szokolay - člen predstavenstva Dobrovičova 3 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      Peter Vojtko - predseda predstavenstva Fraňa Kráľa 18 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      Peter Zajac - člen predstavenstva Kuzmányho 12 Bratislava Vznik funkcie: 23.01.2003
      05.03.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Karin Jakubcová - člen 20 Šelpice 919 09 Vznik funkcie: 22.06.2001 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Špitálska 49 Bratislava Vznik funkcie: 08.11.1996 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Ing. Juraj Šujanský - člen Drotárska cesta 7 Bratislava Vznik funkcie: 15.07.1999 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava Vznik funkcie: 08.11.1996 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      21.02.2003Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Karin Jakubcová - člen 20 Šelpice 919 09 Vznik funkcie: 22.06.2001 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Špitálska 49 Bratislava Vznik funkcie: 08.11.1996 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Ing. Juraj Šujanský - člen Drotárska cesta 7 Bratislava Vznik funkcie: 15.07.1999 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava Vznik funkcie: 08.11.1996 Skončenie funkcie: 23.01.2003
      20.02.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Karin Jakubcová - člen 20 Šelpice 919 09
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Špitálska 49 Bratislava
      Ing. Juraj Šujanský - člen Drotárska cesta 7 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava
      08.11.2001Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Karin Jakubcová - člen 20 Šelpice 919 09
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Špitálska 49 Bratislava
      Ing. Juraj Šujanský - člen Drotárska cesta 7 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava
      07.11.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Roman Fečík - člen Ferienčíkova 6 Bratislava
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Bystrého 1 Bratislava
      Juraj Šujanský - člen Drotárska 7 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava
      27.01.2000Nové predmety činnosti:
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájom nehnuteľností
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Roman Fečík - člen Ferienčíkova 6 Bratislava
      26.01.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Remeta - člen Vihorlatská 3 Prešov
      26.07.1999Nový štatutárny orgán:
      Juraj Šujanský - člen Drotárska 7 Bratislava
      25.07.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Sedlák - člen Štefánikova 5 Bratislava
      12.02.1999Nové sidlo:
      Hattalova 12/A Bratislava 831 02
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Sedlák - člen Štefánikova 5 Bratislava
      Ing. Miloslav Seruga - predseda Bystrého 1 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Špitálska 20 Bratislava
      11.02.1999Zrušené sidlo:
      Sládkovičova 26 Modra 900 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tomáš Pivarči - predseda Kolískova 6 Bratislava
      Ing. Miloslav Seruga - člen Bystrého 1 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Mamateyova 26 Bratislava
      18.12.1997Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tomáš Pivarči - predseda Kolískova 6 Bratislava
      Ing. Miroslav Remeta - člen Vihorlatská 3 Prešov
      Ing. Miloslav Seruga - člen Bystrého 1 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Mamateyova 26 Bratislava
      17.12.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tomáš Pivarči - predseda Kolískova 6 Bratislava
      Ing. Miloslav Seruga - člen Bystrého 1 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Mamateyova 26 Bratislava
      08.11.1996Nové obchodné meno:
      KIERRA, a.s.
      Nové sidlo:
      Sládkovičova 26 Modra 900 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod
      obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tomáš Pivarči - predseda Kolískova 6 Bratislava
      Ing. Miloslav Seruga - člen Bystrého 1 Bratislava
      Jaroslav Wieger - člen Mamateyova 26 Bratislava