Create Invoice

LIBRA Electronics Slovakia - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name LIBRA Electronics Slovakia
Status Destroyed
PIN 35735988
TIN 2020210852
Date create 01 January 1998
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat LIBRA Electronics Slovakia
Kopčianska 65
85000
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35735988 TIN: 2020210852
  • Registered seat: LIBRA Electronics Slovakia, Kopčianska 65, 85000, Bratislava
  • Date create: 01 January 1998
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      20.01.2012Zrušené obchodné meno:
      LIBRA Electronics Slovakia, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Kopčianska 65 Bratislava 850 00
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie obchodu
      montáž a opravy kancelárskej a výpočtovej techniky
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ladislav Marek - predseda Chelčického 15 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 20.05.2004
      Ivana Kulhavá Doudleby 40 České Budějovice 370 07 Česká republika Vznik funkcie: 19.09.2005
      13.02.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Hybrant Jasanová 40 České Budějovice 370 08 Česká republika Vznik funkcie: 19.09.2005
      07.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Hybrant Jasanová 40 České Budějovice 370 08 Česká republika Vznik funkcie: 19.09.2005
      Ivana Kulhavá Doudleby 40 České Budějovice 370 07 Česká republika Vznik funkcie: 19.09.2005
      06.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Stanislav Fukna - člen Starohorská 43 Banská Bystrica Vznik funkcie: 23.05.2002
      Ing. Michal Fajtl - člen U Střelnice 140, Šindlovy Dvory České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 29.10.2003
      29.05.2004Nový štatutárny orgán:
      Ladislav Marek - predseda Chelčického 15 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 20.05.2004
      28.05.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaromír Budík - člen Potácelova 82 Brno Česká republika Vznik funkcie: 29.10.2003
      Ing. Adolf Strěda - predseda Puklicova 1034/31 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 23.05.2002
      23.02.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jaromír Budík - člen Potácelova 82 Brno Česká republika Vznik funkcie: 29.10.2003
      Ing. Michal Fajtl - člen U Střelnice 140, Šindlovy Dvory České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 29.10.2003
      22.02.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Petr Hybrant - člen Jasanová 40 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 23.05.2002
      30.08.2002Nové obchodné meno:
      LIBRA Electronics Slovakia, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Stanislav Fukna - člen Starohorská 43 Banská Bystrica Vznik funkcie: 23.05.2002
      Ing. Petr Hybrant - člen Jasanová 40 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 23.05.2002
      Ing. Adolf Strěda - predseda Puklicova 1034/31 České Budějovice Česká republika Vznik funkcie: 23.05.2002
      29.08.2002Zrušené obchodné meno:
      I.M.Computer, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Stanislav Fukna Starohorská 43 Banská Bystrica
      Ing. Pavel Bělocký - predseda dlhodobý pobyt na území SR : Šulany 6 Horný Bar 930 33
      Adolf Středa dlhodobý pobyt na území SR : Odbojárska 1963/12 Trnava
      27.06.2000Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Stanislav Fukna Starohorská 43 Banská Bystrica
      Adolf Středa dlhodobý pobyt na území SR : Odbojárska 1963/12 Trnava
      26.06.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      RNDr. Šarlota Bránecká - člen Bílikova 6 Bratislava
      Ing. Vladimír Dvořák - člem dlhodobý pobyt na území SR : Šulany 6 Horný Bar 930 33
      25.06.1998Nové predmety činnosti:
      montáž a opravy kancelárskej a výpočtovej techniky
      18.12.1997Nové obchodné meno:
      I.M.Computer, a.s.
      Nové sidlo:
      Kopčianska 65 Bratislava 850 00
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie obchodu
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      RNDr. Šarlota Bránecká - člen Bílikova 6 Bratislava
      Ing. Pavel Bělocký - predseda dlhodobý pobyt na území SR : Šulany 6 Horný Bar 930 33
      Ing. Vladimír Dvořák - člem dlhodobý pobyt na území SR : Šulany 6 Horný Bar 930 33