Create Invoice

MFIS - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name MFIS
Status Destroyed
PIN 35742534
TIN 2020253543
Date create 13 March 1998
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat MFIS
Kukučínova 22
83103
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35742534 TIN: 2020253543
  • Registered seat: MFIS, Kukučínova 22, 83103, Bratislava
  • Date create: 13 March 1998
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      25.06.2013Zrušené obchodné meno:
      MFIS, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Kukučínova 22 Bratislava 831 03
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      reklamná a propagačná činnosť
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Robert Spišák , PhD. - predseda predstavenstva Drotárska cesta 56/5943 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      MUDr. Ľubica Ondrušová - člen predstavenstva Cajlanská 159 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 22.12.2004
      30.11.2012Nové obchodné meno:
      MFIS, a.s. v likvidácii
      29.11.2012Zrušené obchodné meno:
      MFIS, a.s.
      09.09.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Robert Spišák , PhD. - predseda predstavenstva Drotárska cesta 56/5943 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      08.09.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Robert Spišák - predseda predstavenstva Slávičie údolie 1576/24 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      01.07.2006Nové sidlo:
      Kukučínova 22 Bratislava 831 03
      Nový štatutárny orgán:
      MUDr. Ľubica Ondrušová - člen predstavenstva Cajlanská 159 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 22.12.2004
      30.06.2006Zrušené sidlo:
      Dunajská 29 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      MUDr. Ľubica Ondrušová - člen predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 22.12.2004
      14.01.2005Nový štatutárny orgán:
      MUDr. Ľubica Ondrušová - člen predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 22.12.2004
      Ing. Robert Spišák - predseda predstavenstva Slávičie údolie 1576/24 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      13.01.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Martin Modlitba - člen predstavenstva Exnárova 29 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 06.10.1999
      JUDr. Ján Ondruš - predseda predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 03.12.1998
      Ing. Robert Spišák - podpredseda predstavenstva Slávičie údolie 1576/24 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      07.07.2003Nové predmety činnosti:
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      reklamná a propagačná činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Martin Modlitba - člen predstavenstva Exnárova 29 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 06.10.1999
      JUDr. Ján Ondruš - predseda predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01 Vznik funkcie: 03.12.1998
      Ing. Robert Spišák - podpredseda predstavenstva Slávičie údolie 1576/24 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 03.12.1998
      06.07.2003Zrušeny predmety činnosti:
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti drevárskej prvovýroby a druhovýroby, výroby drevostavieb a interierov, vrátane ich montáže, výroby impregnovaných výrobkov, výroby lepidiel a zušlachtených papierov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Martin Modlitba - člen predstavenstva Exnárova 29 Bratislava 821 03
      JUDr. Ján Ondruš - predseda predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01
      Ing. Robert Spišák - podpredseda predstavenstva Šafárikova 33 Rožňava 048 01
      09.11.2000Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Martin Modlitba - člen predstavenstva Exnárova 29 Bratislava 821 03
      08.11.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Drahomír Kriváň - člen predstavenstva Vodárenská 365/3 Dolný Kubín 026 01
      15.12.1998Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Drahomír Kriváň - člen predstavenstva Vodárenská 365/3 Dolný Kubín 026 01
      JUDr. Ján Ondruš - predseda predstavenstva Banícka 10 Pezinok 902 01
      Ing. Robert Spišák - podpredseda predstavenstva Šafárikova 33 Rožňava 048 01
      14.12.1998Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Zuzana Hricišáková - člen predstavenstva Bebravská 16 Bratislava 821 07
      JUDr. Marta Magyaricsová - predseda predstavenstva Meteorova 7 Bratislava 821 02
      Ivo Valášek - podpredseda predstavenstva Púpavová 677/34 Bratislava 841 04
      22.10.1998Nové obchodné meno:
      MFIS, a.s.
      Nové sidlo:
      Dunajská 29 Bratislava 811 08
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Zuzana Hricišáková - člen predstavenstva Bebravská 16 Bratislava 821 07
      JUDr. Marta Magyaricsová - predseda predstavenstva Meteorova 7 Bratislava 821 02
      Ivo Valášek - podpredseda predstavenstva Púpavová 677/34 Bratislava 841 04
      21.10.1998Zrušené obchodné meno:
      Lignea Research, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Nevädzova 8 Bratislava 821 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Macko - predseda Kimovská 2341/8 Zvolen
      JUDr. Ján Ondruš - podpredseda Martinčekova 32 Bratislava
      Zuzana Ondrušková - člen Biela voda 23 Kežmarok
      13.03.1998Nové obchodné meno:
      Lignea Research, a.s.
      Nové sidlo:
      Nevädzova 8 Bratislava 821 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti drevárskej prvovýroby a druhovýroby, výroby drevostavieb a interierov, vrátane ich montáže, výroby impregnovaných výrobkov, výroby lepidiel a zušlachtených papierov
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Macko - predseda Kimovská 2341/8 Zvolen
      JUDr. Ján Ondruš - podpredseda Martinčekova 32 Bratislava
      Zuzana Ondrušková - člen Biela voda 23 Kežmarok