Create Invoice

SLOVRUSGAS - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name SLOVRUSGAS
Status Destroyed
PIN 35742755
TIN 2020252047
Date create 18 March 1998
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat SLOVRUSGAS
Ďumbierska 32
83101
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35742755 TIN: 2020252047
  • Registered seat: SLOVRUSGAS, Ďumbierska 32, 83101, Bratislava
  • Date create: 18 March 1998
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.01.2010Zrušené obchodné meno:
      SLOVRUSGAS, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Ďumbierska 32 Bratislava 831 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      nákup a predaj plynu
      nákup a predaj skvapalnených plynov a uhľovodíkov
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností /veľkoobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností /maloobchod/
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      sprostredkovanie kúpy, predaja, a prenájmu nehnuteľností
      sprostredkovanie prenájmu hnuteľných vecí
      poradenská činnosť v predmete podnikania v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miloš Pavlík - podpredseda predstavenstva Blagoevova 24 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 21.05.2002
      Mgr. Ivan Weiss - člen predstavenstva Rumančeková 44 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 21.05.2002
      Ing. Daniel Šulík - podpredseda predstavenstva Kremnická 46 Košice 040 11 Vznik funkcie: 15.08.2002
      Eduard Batyushev - podpredseda predstavenstva Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko dlhodobý pobyt na území SR : Drevená 4 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 15.08.2002
      Alexandre Riazanov - predseda predstavenstva Neopalinovskij pereulok 15/7 Moskva Ruská federácia Vznik funkcie: 21.05.2002
      Alexander Medvedev - Ruská federácia - člen predstavenstva Ukrajinský bulvár 5 Moskva RF Vznik funkcie: 26.11.2002
      17.03.2005Nové obchodné meno:
      SLOVRUSGAS, a.s. v likvidácii
      16.03.2005Zrušené obchodné meno:
      SLOVRUSGAS, a.s.
      08.10.2003Nové sidlo:
      Ďumbierska 32 Bratislava 831 01
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Alexander Medvedev - Ruská federácia - člen predstavenstva Ukrajinský bulvár 5 Moskva RF Vznik funkcie: 26.11.2002
      07.10.2003Zrušené sidlo:
      Mlynské nivy 44/a Bratislava 825 11
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Oleg Sienko - člen predstavenstva Možajskoje šosse 36/97 Moskva Ruská federácia Vznik funkcie: 21.05.2002 Skončenie funkcie: 26.11.2002
      25.10.2002Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miloš Pavlík - podpredseda predstavenstva Blagoevova 24 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 21.05.2002
      Mgr. Ivan Weiss - člen predstavenstva Rumančeková 44 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 21.05.2002
      Ing. Daniel Šulík - podpredseda predstavenstva Kremnická 46 Košice 040 11 Vznik funkcie: 15.08.2002
      Oleg Sienko - člen predstavenstva Možajskoje šosse 36/97 Moskva Ruská federácia Vznik funkcie: 21.05.2002 Skončenie funkcie: 26.11.2002
      Eduard Batyushev - podpredseda predstavenstva Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko dlhodobý pobyt na území SR : Drevená 4 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 15.08.2002
      Alexandre Riazanov - predseda predstavenstva Neopalinovskij pereulok 15/7 Moskva Ruská federácia Vznik funkcie: 21.05.2002
      24.10.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Pavol Kinčeš - predseda Kalinčiakova 7 Bratislava 831 04 Skončenie funkcie: 21.05.2002
      Mgr. Ján Kridla - člen Ambrova 29 Bratislava 831 01 Skončenie funkcie: 21.05.2002
      Ing. Daniel Šulík Kremnická 46 Košice Skončenie funkcie: 15.08.2002
      Rachimkulov Megdet - člen ul. Mala Gruzinská 38 Moskva Rusko Skončenie funkcie: 21.05.2002
      Edouard Sergejevič Batiouchev Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko dlhodobý pobyt na území SR : Drevená 4 Bratislava 811 06 Skončenie funkcie: 15.08.2002
      Šeremet Vjačeslav Vasilievič - podpredseda Mladogvardejská 8 Moskva Rusko Skončenie funkcie: 21.05.2002
      26.06.2001Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Edouard Sergejevič Batiouchev Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko dlhodobý pobyt na území SR : Drevená 4 Bratislava 811 06 Skončenie funkcie: 15.08.2002
      25.06.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Baťjušev Eduard Sergejevič - člen Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko
      22.02.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Kinčeš - predseda Kalinčiakova 7 Bratislava 831 04 Skončenie funkcie: 21.05.2002
      Mgr. Ján Kridla - člen Ambrova 29 Bratislava 831 01 Skončenie funkcie: 21.05.2002
      21.02.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Ducký - predseda Bajzova 12 Bratislava
      Ing. Marián Mojžiš Budyšínska 18 Bratislava
      18.03.1998Nové obchodné meno:
      SLOVRUSGAS, a.s.
      Nové sidlo:
      Mlynské nivy 44/a Bratislava 825 11
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      nákup a predaj plynu
      nákup a predaj skvapalnených plynov a uhľovodíkov
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností /veľkoobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností /maloobchod/
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      sprostredkovanie kúpy, predaja, a prenájmu nehnuteľností
      sprostredkovanie prenájmu hnuteľných vecí
      poradenská činnosť v predmete podnikania v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ján Ducký - predseda Bajzova 12 Bratislava
      Ing. Marián Mojžiš Budyšínska 18 Bratislava
      Ing. Daniel Šulík Kremnická 46 Košice Skončenie funkcie: 15.08.2002
      Baťjušev Eduard Sergejevič - člen Jakova Sverdlova 22 Jekaterinburg Rusko
      Rachimkulov Megdet - člen ul. Mala Gruzinská 38 Moskva Rusko Skončenie funkcie: 21.05.2002
      Šeremet Vjačeslav Vasilievič - podpredseda Mladogvardejská 8 Moskva Rusko Skončenie funkcie: 21.05.2002