Create Invoice

Fox 33 - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Fox 33
Status Destroyed
PIN 35743425
TIN 2020252872
Date create 27 March 1998
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Fox 33
Mlynské Nivy 36
82109
Bratislava
Financial information
Capital 6 721 150 €
Own capital 6 560 933 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35743425 TIN: 2020252872
  • Registered seat: Fox 33, Mlynské Nivy 36, 82109, Bratislava
  • Date create: 27 March 1998
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      21.08.2014Zrušené obchodné meno:
      Fox 33, a. s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 36 Bratislava 821 09
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách
      poradenstvo v obchodovaní okrem ekonomického, organizačného a účtovného poradenstva
      reklamné činnosti
      vydavateľská činnosť
      pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/
      závodné stravovanie
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Miroslav Drahoš - člen Trstínska 7861/8 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 25.04.2007
      Ladislav Štica - predseda a člen predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 18.09.2008
      10.09.2011Nové obchodné meno:
      Fox 33, a. s. v likvidácii
      Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 36 Bratislava 821 09
      09.09.2011Zrušené obchodné meno:
      Majetok, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Dobrovičova 8 Bratislava 811 09
      04.08.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      František Géhry - člen predstavenstva Orechová 780/15 Dunajská Lužná - Jánošíková 900 42 Vznik funkcie: 05.05.2008
      27.09.2008Nový štatutárny orgán:
      Ladislav Štica - predseda a člen predstavenstva Jadrová 9 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 18.09.2008
      26.09.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Heimschild - predseda a člen 4 Moškovec 038 44 Vznik funkcie: 25.04.2007
      14.05.2008Nový štatutárny orgán:
      František Géhry - člen predstavenstva Orechová 780/15 Dunajská Lužná - Jánošíková 900 42 Vznik funkcie: 05.05.2008
      13.05.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Lacko - člen 17. novembra 8 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 25.04.2007
      14.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Heimschild - predseda a člen 4 Moškovec 038 44 Vznik funkcie: 25.04.2007
      Ing. Peter Lacko - člen 17. novembra 8 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 25.04.2007
      Miroslav Drahoš - člen Trstínska 7861/8 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 25.04.2007
      13.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Buday - člen Podmanín 124 Považská Bystrica 017 01 Vznik funkcie: 20.01.2004
      Ing. Ivan Heimschild - predseda a člen 4 Moškovec
      Ing. Peter Lacko - člen 17. novembra 8 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 20.01.2004
      13.02.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ján Buday - člen Podmanín 124 Považská Bystrica 017 01 Vznik funkcie: 20.01.2004
      Ing. Peter Lacko - člen 17. novembra 8 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 20.01.2004
      12.02.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Miroslav Drahoš - člen Trstinská 8 Bratislava Skončenie funkcie: 20.01.2004
      PhDr. Benjamin Luknár - člen Rustaveliho 3 Bratislava Skončenie funkcie: 20.01.2004
      05.02.2001Nové sidlo:
      Dobrovičova 8 Bratislava 811 09
      Nový štatutárny orgán:
      PhDr. Benjamin Luknár - člen Rustaveliho 3 Bratislava Skončenie funkcie: 20.01.2004
      04.02.2001Zrušené sidlo:
      Dobrovičova 8 Bratislava 811 02
      Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Benjamin Luknár Rustaveliho 3 Bratislava
      14.04.2000Nové sidlo:
      Dobrovičova 8 Bratislava 811 02
      Nové predmety činnosti:
      pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/
      závodné stravovanie
      13.04.2000Zrušené sidlo:
      Nevädzova 5 Bratislava 821 01
      08.11.1999Nové obchodné meno:
      Majetok, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Miroslav Drahoš - člen Trstinská 8 Bratislava Skončenie funkcie: 20.01.2004
      Ing. Ivan Heimschild - predseda a člen 4 Moškovec
      07.11.1999Zrušené obchodné meno:
      PS Majetok, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Igor Gubala - člen Tulská 1684/4 Žilina
      Ing. Ivan Heimschild - predseda O.Košu 4476/7 Martin
      12.01.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Igor Gubala - člen Tulská 1684/4 Žilina
      Ing. Ivan Heimschild - predseda O.Košu 4476/7 Martin
      PhDr. Benjamin Luknár Rustaveliho 3 Bratislava
      11.01.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Igor Gubala - predseda a člen Tulská 1684/4 Žilina
      Ing. Jozef Polačko - člen Dedovec 1833/351 Považská Bystrica
      Ing. Karol Rožánek - člen Hlinská 18 Žilina
      27.03.1998Nové obchodné meno:
      PS Majetok, a.s.
      Nové sidlo:
      Nevädzova 5 Bratislava 821 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách
      poradenstvo v obchodovaní okrem ekonomického, organizačného a účtovného poradenstva
      reklamné činnosti
      vydavateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Igor Gubala - predseda a člen Tulská 1684/4 Žilina
      Ing. Jozef Polačko - člen Dedovec 1833/351 Považská Bystrica
      Ing. Karol Rožánek - člen Hlinská 18 Žilina