Create Invoice

TECHNOPOL HOLDING - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name TECHNOPOL HOLDING
PIN 35762691
Date create 23 March 1999
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat TECHNOPOL HOLDING
Kutlíkova 17
85250
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35762691
  • Registered seat: TECHNOPOL HOLDING, Kutlíkova 17, 85250, Bratislava
  • Date create: 23 March 1999
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ing. Alexander Čerevka podpredseda Kuklovská 82 Bratislava 29.06.2005
    Ing. Pavel Pávek predseda Šášovská 14 Bratislava 29.06.2005
    Ing. Stanislav Kováčik člen Cerová 11 Viničné 29.06.2005
    JUDr. Mária Vandráková členka Brigádnická 42 Bratislava 29.06.2005
    Ing. Rainer Gulika člen Jurigovo nám. 15 Bratislava 29.06.2005
    Denisa Pávková členka Tománkova 1 Bratislava 29.06.2005
    Ing. Katarína Valenteová Drobného 14 Bratislava 841 01 30.06.2006
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.07.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Katarína Valenteová Drobného 14 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 30.06.2006
      13.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Badárová - členka Panenská 26 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 29.06.2005
      17.02.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Badárová - členka Panenská 26 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 29.06.2005
      16.02.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Badárová - členka Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      26.07.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Kuklovská 82 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      Ing. Pavel Pávek - predseda Šášovská 14 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      Ing. Stanislav Kováčik - člen Cerová 11 Viničné Vznik funkcie: 29.06.2005
      JUDr. Mária Vandráková - členka Brigádnická 42 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      Ing. Rainer Gulika - člen Jurigovo nám. 15 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      Denisa Pávková - členka Tománkova 1 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      Ing. Vladimíra Badárová - členka Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.06.2005
      25.07.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Badárová Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Kuklovská 82 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Rainer Gulika - člen Jurigovo nám. 15 Bratislava Vznik funkcie: 25.02.2003
      Ing. Stanislav Kováčik - člen Saratovská 7 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Pavel Pávek - predseda Šášovská 14 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      JUDr. Mária Vandráková - členka Brigádnická 42 Bratislava - Devín Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51 Vznik funkcie: 29.05.2001
      02.12.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Badárová Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      01.12.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Petržílková - členka Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      06.06.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rainer Gulika - člen Jurigovo nám. 15 Bratislava Vznik funkcie: 25.02.2003
      28.08.2002Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Kuklovská 82 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Stanislav Kováčik - člen Saratovská 7 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Pavel Pávek - predseda Šášovská 14 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Vladimíra Petržílková - členka Vietnamská 44 Bratislava Vznik funkcie: 29.05.2001
      JUDr. Mária Vandráková - členka Brigádnická 42 Bratislava - Devín Vznik funkcie: 29.05.2001
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51 Vznik funkcie: 29.05.2001
      27.08.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Kuklovská 82 Bratislava
      Ing. Stanislav Kováčik - člen Saratovská 7 Bratislava
      Ing. Pavel Pávek - predseda predstavenstva a prezident Šášovská 14 Bratislava
      Ing. Vladimíra Petržílková - člen Vietnamská 44 Bratislava
      JUDr. Mária Vandráková - členka Brigádnická 42 Bratislava - Devín
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51
      08.02.2002Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Mária Vandráková - členka Brigádnická 42 Bratislava - Devín
      07.02.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Mária Vandráková - člen Kuliškova 17 Bratislava
      24.07.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Petržílková - člen Vietnamská 44 Bratislava
      23.07.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimíra Petržílková - člen Kúpeľná 3 Bratislava 811 02
      09.06.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Kuklovská 82 Bratislava
      Ing. Stanislav Kováčik - člen Saratovská 7 Bratislava
      Ing. Pavel Pávek - predseda predstavenstva a prezident Šášovská 14 Bratislava
      JUDr. Mária Vandráková - člen Kuliškova 17 Bratislava
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51
      08.06.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - predseda predstavenstva a prezident Kuklovská 82 Bratislava
      Ing. Jiří Kolář - podpredseda Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51
      21.01.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - predseda predstavenstva a prezident Kuklovská 82 Bratislava
      20.01.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - predseda predstavenstva a prezident Vyšehradská 5 Bratislava 851 01
      08.09.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - predseda predstavenstva a prezident Vyšehradská 5 Bratislava 851 01
      Ing. Vladimíra Petržílková - člen Kúpeľná 3 Bratislava 811 02
      Ing. Jiří Kolář - podpredseda Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51
      07.09.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Vyšehradská 5 Bratislava 851 01
      Ing. Pavel Pávek - predseda predstavenstva a prezident Šašovská 14 Bratislava 851 06
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51
      15.06.1999Nové predmety činnosti:
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      automatizované spracovanie dát
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom
      23.03.1999Nové obchodné meno:
      TECHNOPOL HOLDING, a.s.
      Nové sidlo:
      Kutlíkova 17 Bratislava 852 50
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      faktoring a forfaiting
      výskum trhu
      reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      leasing
      usporadúvanie kurzov, školení a seminárov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Alexander Čerevka - podpredseda Vyšehradská 5 Bratislava 851 01
      Ing. Pavel Pávek - predseda predstavenstva a prezident Šašovská 14 Bratislava 851 06
      Ing. Jiří Kolář - člen Erno Košťála 1003 Pardubice 530 12 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 7 Bratislava 852 51