Create Invoice

TPF - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name TPF
Status Destroyed
PIN 35778989
TIN 2020255710
Date create 22 December 1999
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat TPF
Bojnická 3
83104
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35778989 TIN: 2020255710
  • Registered seat: TPF, Bojnická 3, 83104, Bratislava
  • Date create: 22 December 1999
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      06.11.2012Zrušené obchodné meno:
      TPF, a. s., v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Bojnická 3 Bratislava 831 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      konštrukčné práce v strojárstve
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti strojárstva
      výroba komponentov pre automobilový priemysel
      výroba lisovacích nástrojov a špeciálneho náradia
      výroba modelov a foriem výliskov z plechu
      kovoobrábanie
      výroba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom
      výroba jednoúčelových strojov a zariadení
      oprava motorových vozidiel
      lakovanie
      tepelné spracovanie kovov
      zámočníctvo
      brúsenie a leštenie kovov okrem brúsenia nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Alena Bittarovská - predseda Botanická 5685/11 Trnava 917 00 Vznik funkcie: 03.09.2008
      Mgr. Ján Niščák , CSc. - člen Beňadická 11 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 03.09.2008
      Ing. Michal Taliga - člen Svätoplukova 250/12 Martin 036 01 Vznik funkcie: 03.09.2008
      03.10.2008Nové obchodné meno:
      TPF, a. s., v likvidácii
      Nový štatutárny orgán:
      Alena Bittarovská - predseda Botanická 5685/11 Trnava 917 00 Vznik funkcie: 03.09.2008
      Mgr. Ján Niščák , CSc. - člen Beňadická 11 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 03.09.2008
      Ing. Michal Taliga - člen Svätoplukova 250/12 Martin 036 01 Vznik funkcie: 03.09.2008
      02.10.2008Zrušené obchodné meno:
      TPF, a. s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Hrušík - člen Kukučínova 179/1A Bytča - Veľká Bytča 014 01 Vznik funkcie: 31.01.2008
      Ing. Martin Kele - člen Obráncov mieru 1157/17 Púchov 020 01 Vznik funkcie: 31.05.2007
      Ing. Rudolf Rusnák - predseda predstavenstva Riečna 1842/91 Púchov - Hrabovka 020 01 Vznik funkcie: 23.05.2006
      02.08.2008Nové obchodné meno:
      TPF, a. s.
      01.08.2008Zrušené obchodné meno:
      MATADOR Automotive Bratislava, a.s.
      05.04.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Hrušík - člen Kukučínova 179/1A Bytča - Veľká Bytča 014 01 Vznik funkcie: 31.01.2008
      04.04.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Sedlár - člen Ďatelinová 5530/10 Bratislava-Ružinov 821 01 Vznik funkcie: 31.05.2007
      20.08.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Krčmár - člen Žitava 10 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 06.05.2005
      11.07.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Kele - člen Obráncov mieru 1157/17 Púchov 020 01 Vznik funkcie: 31.05.2007
      Ing. Martin Sedlár - člen Ďatelinová 5530/10 Bratislava-Ružinov 821 01 Vznik funkcie: 31.05.2007
      10.07.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Drobný , CSc. - člen Lenardova 4 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 23.05.2006
      Frederik Welschen - člen 100 Uhliská 935 05 Vznik funkcie: 06.05.2005
      17.06.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Drobný , CSc. - člen Lenardova 4 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 23.05.2006
      Ing. Rudolf Rusnák - predseda predstavenstva Riečna 1842/91 Púchov - Hrabovka 020 01 Vznik funkcie: 23.05.2006
      16.06.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Chudoba - člen Chotárna 20 Bratislava - Jarovce 851 10 Vznik funkcie: 30.09.2005
      Ing. Štefan Rosina , PhD. - predseda J. Kráľa 1068 Púchov 020 01 Vznik funkcie: 06.05.2005
      26.10.2005Nové obchodné meno:
      MATADOR Automotive Bratislava, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Chudoba - člen Chotárna 20 Bratislava - Jarovce 851 10 Vznik funkcie: 30.09.2005
      25.10.2005Zrušené obchodné meno:
      BAZ-Inalfa, a.s., Matador Automotive Group
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rudolf Rusnák - člen Strelenka 518 Lysá pod Makytou 020 54 Vznik funkcie: 06.05.2005
      26.05.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Krčmár - člen Žitava 10 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 06.05.2005
      Ing. Štefan Rosina , PhD. - predseda J. Kráľa 1068 Púchov 020 01 Vznik funkcie: 06.05.2005
      Ing. Rudolf Rusnák - člen Strelenka 518 Lysá pod Makytou 020 54 Vznik funkcie: 06.05.2005
      Frederik Welschen - člen 100 Uhliská 935 05 Vznik funkcie: 06.05.2005
      25.05.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva Fedákova 36 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Ing. Miroslav Krčmár - predseda predstavenstva Žitava 10 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Ing. Jozef Krejčí - člen predstavenstva Šustekova 3 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 25 Nitra - Zobor 949 01 Vznik funkcie: 16.09.2004
      27.01.2005Nové obchodné meno:
      BAZ-Inalfa, a.s., Matador Automotive Group
      Nové sidlo:
      Bojnická 3 Bratislava 831 04
      26.01.2005Zrušené obchodné meno:
      BAZ-Inalfa, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 51 Bratislava 821 05
      12.01.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva Fedákova 36 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Ing. Miroslav Krčmár - predseda predstavenstva Žitava 10 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Ing. Jozef Krejčí - člen predstavenstva Šustekova 3 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 16.09.2004
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 25 Nitra - Zobor 949 01 Vznik funkcie: 16.09.2004
      11.01.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva a generálny riaditeľ Fedákova 36 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Ing. Ivan Gajdoš - predseda predstavenstva Štúrova 425 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Ing. Ján Kučera, ml. - člen predstavenstva Československých tankistov 1 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 2355/25 Nitra - Zobor 949 01 Vznik funkcie: 22.12.1999
      23.03.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva a generálny riaditeľ Fedákova 36 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Ing. Ivan Gajdoš - predseda predstavenstva Štúrova 425 Vráble 952 01 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Ing. Ján Kučera, ml. - člen predstavenstva Československých tankistov 1 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 22.12.1999
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 2355/25 Nitra - Zobor 949 01 Vznik funkcie: 22.12.1999
      22.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva a generálny riaditeľ Fedákova 36 Bratislava
      Ing. Ivan Gajdoš - predseda predstavenstva Štúrova 425 Vráble
      Ing. Ján Kučera - člen predstavenstva Ševčenkova 6 Bratislava
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 2355/25 Nitra - Zobor
      06.11.2000Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      05.11.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      22.12.1999Nové obchodné meno:
      BAZ-Inalfa, a.s.
      Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 51 Bratislava 821 05
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      konštrukčné práce v strojárstve
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti strojárstva
      výroba komponentov pre automobilový priemysel
      výroba lisovacích nástrojov a špeciálneho náradia
      výroba modelov a foriem výliskov z plechu
      kovoobrábanie
      výroba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom
      výroba jednoúčelových strojov a zariadení
      oprava motorových vozidiel
      lakovanie
      tepelné spracovanie kovov
      zámočníctvo
      brúsenie a leštenie kovov okrem brúsenia nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Pavol Baštek - podpredseda predstavenstva a generálny riaditeľ Fedákova 36 Bratislava
      Ing. Ivan Gajdoš - predseda predstavenstva Štúrova 425 Vráble
      Ing. Ján Kučera - člen predstavenstva Ševčenkova 6 Bratislava
      Wilhelmus Jan Lourens - člen predstavenstva Tichá 2355/25 Nitra - Zobor