Create Invoice

LI-PA Holding - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name LI-PA Holding
PIN 35780908
TIN 2020244952
VAT number SK2020244952
Date create 04 February 2000
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat LI-PA Holding
Drobného 27
84101
Bratislava
Financial information
Own capital -49 734 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35780908 TIN: 2020244952 VAT number: SK2020244952
  • Registered seat: LI-PA Holding, Drobného 27, 84101, Bratislava
  • Date create: 04 February 2000
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.05.2015Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Anton Godál - predseda predstavenstva 477 Východná 032 03 Vznik funkcie: 11.07.2011
      22.07.2011Nový štatutárny orgán:
      Ing. Anton Godál - predseda predstavenstva 477 Východná 032 03 Vznik funkcie: 11.07.2011
      21.07.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Oravec - predseda Na Revíne 13 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 16.01.2006
      20.05.2010Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Oravec - predseda Na Revíne 13 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 16.01.2006
      19.05.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Maroš Havran - člen Štúrova 24 Nová Baňa 968 01 Vznik funkcie: 16.01.2006
      Mgr. Katarína Hruškovičová - člen Palkovičova 16 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 16.01.2006
      Ing. Ladislav Oravec - predseda Rádiová 20 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 16.01.2006
      17.01.2008Nové predmety činnosti:
      prenájom motorových vozidiel
      05.08.2006Nové predmety činnosti:
      vedenie účtovníctva
      činnosť účtovných, ekonomických a organizačných poradcov
      19.01.2006Nové obchodné meno:
      LI-PA Holding a.s.
      Nové predmety činnosti:
      registrácia internetových domén a ich správa a prevádzkovanie
      Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Maroš Havran - člen Štúrova 24 Nová Baňa 968 01 Vznik funkcie: 16.01.2006
      Mgr. Katarína Hruškovičová - člen Palkovičova 16 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 16.01.2006
      Ing. Ladislav Oravec - predseda Rádiová 20 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 16.01.2006
      18.01.2006Zrušené obchodné meno:
      www.markiza.sk a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Galina Hudáková - člen Tehliarska 3757/35 Michalovce 071 01 Vznik funkcie: 21.10.2002
      Ing. Boris Richter - člen Nemčíkova 5 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 05.12.2003
      Zuzana Špaňárová - predseda Trenčianska 13 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 05.12.2003
      31.03.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Boris Richter - člen Nemčíkova 5 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 05.12.2003
      Zuzana Špaňárová - predseda Trenčianska 13 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 05.12.2003
      30.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Martin Ryba - člen Hodálova 469/4 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 21.10.2002 Skončenie funkcie: 04.12.2003
      Radovan Stretavský - predseda Petrovce nad Laborcom 135 Michalovce 072 21 Vznik funkcie: 21.10.2002 Skončenie funkcie: 04.12.2003
      13.12.2002Nový štatutárny orgán:
      Galina Hudáková - člen Tehliarska 3757/35 Michalovce 071 01 Vznik funkcie: 21.10.2002
      Martin Ryba - člen Hodálova 469/4 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 21.10.2002 Skončenie funkcie: 04.12.2003
      Radovan Stretavský - predseda Petrovce nad Laborcom 135 Michalovce 072 21 Vznik funkcie: 21.10.2002 Skončenie funkcie: 04.12.2003
      12.12.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Viera Kudličková - člen Mamateyova 26 Bratislava
      PhDr. Pavol Rusko - predseda Ľudovíta Fullu 10 Bratislava 841 05
      Radovan Stretavský - člen Petrovce nad Laborcom 135 Michalovce 072 21
      22.10.2001Nové predmety činnosti:
      nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora
      výroba, predaj požičiavanie nosičov zvukovoobrazových záznamov
      prieskum trhu a verejnej mienky
      20.08.2001Nové sidlo:
      Drobného 27 Bratislava 841 01
      Nový štatutárny orgán:
      Viera Kudličková - člen Mamateyova 26 Bratislava
      Radovan Stretavský - člen Petrovce nad Laborcom 135 Michalovce 072 21
      19.08.2001Zrušené sidlo:
      Kľukatá 6 Bratislava 821 05
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ján Kováčik - člen Vydrovo 101 Čierny Balog 976 52
      MUDr. Tomáš Szalay - člen Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu 18 Bratislava 811 02
      05.03.2001Nové predmety činnosti:
      prenájom výpočtovej techniky vrátane hardwaru a softwaru
      poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ján Kováčik - člen Vydrovo 101 Čierny Balog 976 52
      PhDr. Pavol Rusko - predseda Ľudovíta Fullu 10 Bratislava 841 05
      MUDr. Tomáš Szalay - člen Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu 18 Bratislava 811 02
      04.03.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Robert Kaliňák Kolískova 6 Bratislava
      PhDr. Pavol Rusko - podpredseda Ľ. Fullu 10 Bratislava
      Ing. Peter Sobotka, , CSc. - predseda Hanulova 7 Bratislava
      04.02.2000Nové obchodné meno:
      www.markiza.sk a.s.
      Nové sidlo:
      Kľukatá 6 Bratislava 821 05
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Robert Kaliňák Kolískova 6 Bratislava
      PhDr. Pavol Rusko - podpredseda Ľ. Fullu 10 Bratislava
      Ing. Peter Sobotka, , CSc. - predseda Hanulova 7 Bratislava