Create Invoice

Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava
Status Destroyed
PIN 35782269
Date create 15 December 1941
Company category Družstvo
Registered seat Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava
Hviezdoslavovo nám. 5
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35782269
  • Registered seat: Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava, Hviezdoslavovo nám. 5, Bratislava
  • Date create: 15 December 1941
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      24.06.1991Zrušené obchodné meno:
      Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava
      Zrušené sidlo:
      Hviezdoslavovo nám. 5 Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      vo vnútroštátnom okruhu:
      výroba v odbore textilného pleteného tovaru
      poskytovanie služieb zákazkovou výrobou a opravami textilného pleteného tovaru
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov, doplnkový predaj výrobkov súvisiacich s poskytovanými službami v odbore textilného pleteného tovaru, maloobchodná činnosť a predaj módnych doplnkov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Oľga Bachanová - členka Družstevná 8 Modra
      Bohumil Fulier - člen Palárikova 5 Cífer
      Stanislava Klostermanová - členka Rybalkova 33 Bratislava
      Hana Kočíšková - členka 383 Rohožník
      Anna Kovačocyová - členka Leninova 293 Cífer
      dipl.techn. Rudolf Lukáč - člen Trnavská 11 Modra
      Ing. Bohuslava Šeďová - podpredseda M. Chuťkovej 25 Bratislava
      František Temer - člen 260 Rohožník
      Valéria Vavrinská - členka Slnečná 47 Limbach
      Andela Veselá - členka S. Chalupku 995/11 Stupava
      01.03.1989Nový štatutárny orgán:
      dipl.techn. Rudolf Lukáč - člen Trnavská 11 Modra
      28.02.1989Zrušeny štatutárny orgán:
      Rudolf Lukáč - člen Trnavská 12 Modra
      Ladislav Rác Lermontova 2/a Bratislava
      05.01.1989Nové obchodné meno:
      Avana výrobné a obchodné družstvo Bratislava
      Nové predmety činnosti:
      vo vnútroštátnom okruhu:
      výroba v odbore textilného pleteného tovaru
      poskytovanie služieb zákazkovou výrobou a opravami textilného pleteného tovaru
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov, doplnkový predaj výrobkov súvisiacich s poskytovanými službami v odbore textilného pleteného tovaru, maloobchodná činnosť a predaj módnych doplnkov
      04.01.1989Zrušené obchodné meno:
      Avana, výrobné družstvo, Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      výroba v odvetví textilnom, najmä v týchto základných odboroch: vrchné pletené ošatenie
      poskytovanie služieb obyvateľstvu v odbore (odboroch): vrchnom pletenom ošatení
      predaj vlastných výrobkov vo vlastnej obchodnej sieti
      poskytovanie služieb formou zákazky v pletenom ošatení
      výroba pleteného ošatenia
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov a maloobchodná činnosť, súvisiaca s poskytovanými službami v pletenom ošatení
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Jaroslav Gross Nálepkova 263 Cífer
      25.05.1988Nový štatutárny orgán:
      Bohumil Fulier - člen Palárikova 5 Cífer
      24.05.1988Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Antónia Kučerková - členka Ružová 11 Trnava
      20.05.1988Nový štatutárny orgán:
      Hana Kočíšková - členka 383 Rohožník
      Ing. Antónia Kučerková - členka Ružová 11 Trnava
      Valéria Vavrinská - členka Slnečná 47 Limbach
      19.05.1988Zrušeny štatutárny orgán:
      Milan Fulier - člen 852 Cífer
      Agneša Lukačovičová - členka Jána Rašu 481 Budmerice
      Štefánia Slezáková - člen 5 Plavecký Mikuláš
      28.04.1986Nový štatutárny orgán:
      Ing. Oľga Bachanová - členka Družstevná 8 Modra
      27.04.1986Zrušeny štatutárny orgán:
      Alojzia Jermářová - členka Fučíkova 27 Modra
      05.04.1985Nový štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová - členka Rybalkova 33 Bratislava
      Andela Veselá - členka S. Chalupku 995/11 Stupava
      04.04.1985Zrušeny štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová Nálepkova 13 Stupava
      Magdalena Zabáková - členka Budovateľská 960/8 Stupava
      02.05.1984Nový štatutárny orgán:
      Alojzia Jermářová - členka Fučíkova 27 Modra
      01.05.1984Zrušeny štatutárny orgán:
      Kamila Venghová Družstevná 519 Šenkvice
      18.05.1982Nový štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová Nálepkova 13 Stupava
      Ing. Bohuslava Šeďová - podpredseda M. Chuťkovej 25 Bratislava
      Kamila Venghová Družstevná 519 Šenkvice
      17.05.1982Zrušeny štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová - podpredseda Nálepkova 13 Stupava
      Ing. Bohuslava Šeďová - člen Medzilaborecká 25 Bratislava
      Jana Ürgeová - členka Stred, blok G Modra
      24.06.1978Nový štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová - podpredseda Nálepkova 13 Stupava
      Anna Kovačocyová - členka Leninova 293 Cífer
      Agneša Lukačovičová - členka Jána Rašu 481 Budmerice
      Jana Ürgeová - členka Stred, blok G Modra
      Magdalena Zabáková - členka Budovateľská 960/8 Stupava
      23.06.1978Zrušeny štatutárny orgán:
      Františka Babulíková
      Rozália Horňáková Báhoň
      Božena Jánošová - člen 821 Stupava
      Stanislava Klostermanová - členka predstavenstva Nálepkova 13 Stupava
      Agneša Košíková Leninova 196 Cífer
      Maria Lukovičová Trnava
      Mária Marušicová Tolstého 3 Pezinok
      Terézia Nádašská - podpredsedkyňa 192 Cífer
      Magdaléna Vajsábelová - podpredsedníčka výboru Rešetková 7 Bratislava
      26.01.1978Nové sidlo:
      Hviezdoslavovo nám. 5 Bratislava
      25.01.1978Zrušené sidlo:
      Čsl.armády 39 Bratislava
      03.05.1976Nový štatutárny orgán:
      Stanislava Klostermanová - členka predstavenstva Nálepkova 13 Stupava
      02.05.1976Zrušeny štatutárny orgán:
      Anna Štellárová Leninova 194 Cífer
      04.11.1975Nové predmety činnosti:
      poskytovanie služieb formou zákazky v pletenom ošatení
      výroba pleteného ošatenia
      maloobchodný predaj vlastných výrobkov a maloobchodná činnosť, súvisiaca s poskytovanými službami v pletenom ošatení
      30.10.1975Nové sidlo:
      Čsl.armády 39 Bratislava
      29.10.1975Zrušené sidlo:
      Českosl. armády 33 Bratislava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Július Godala - člen správy
      Karol Holčík - člen správy
      Anna Hutová - člen dozornej rady
      Jozef Kokošík - člen dozorného výboru
      Ján Novysedlák - člen správy
      Ján Pätoprstý - člen dozorného výboru
      Elvíra Rogovská Cífer
      Pavel Rosa - člen správy
      Štefan Zedník - člen dozorného výboru
      16.05.1974Nový štatutárny orgán:
      Milan Fulier - člen 852 Cífer
      Rudolf Lukáč - člen Trnavská 12 Modra
      Štefánia Slezáková - člen 5 Plavecký Mikuláš
      Ing. Bohuslava Šeďová - člen Medzilaborecká 25 Bratislava
      František Temer - člen 260 Rohožník
      15.05.1974Zrušeny štatutárny orgán:
      Anton Ďuriš - člen predstavenstva Krajná 1 Bratislava
      Viliam Koukolík Febr. víťazstva 20 Trnava
      Anna Lakyová - člen 327 Cífer
      10.04.1973Nový štatutárny orgán:
      Viliam Koukolík Febr. víťazstva 20 Trnava
      09.04.1973Zrušeny štatutárny orgán:
      Viliam Koukolík - I. podpredseda Febr. víťazstva 20 Trnava
      15.05.1972Nový štatutárny orgán:
      Anton Ďuriš - člen predstavenstva Krajná 1 Bratislava
      14.05.1972Zrušeny štatutárny orgán:
      Pavel Radič 329 Rohožník
      20.11.1970Nové obchodné meno:
      Avana, výrobné družstvo, Bratislava
      Nové sidlo:
      Českosl. armády 33 Bratislava
      Nové predmety činnosti:
      výroba v odvetví textilnom, najmä v týchto základných odboroch: vrchné pletené ošatenie
      poskytovanie služieb obyvateľstvu v odbore (odboroch): vrchnom pletenom ošatení
      predaj vlastných výrobkov vo vlastnej obchodnej sieti
      19.11.1970Zrušené obchodné meno:
      Avana, pletiarske výrobné družstvo Bratislava
      Zrušené sidlo:
      Nám. 1. mája 32 Bratislava
      15.06.1970Nový štatutárny orgán:
      Božena Jánošová - člen 821 Stupava
      Viliam Koukolík - I. podpredseda Febr. víťazstva 20 Trnava
      Anna Lakyová - člen 327 Cífer
      Terézia Nádašská - podpredsedkyňa 192 Cífer
      14.06.1970Zrušeny štatutárny orgán:
      Milan Husár Febr. víť. 17 Bratislava
      Viliam Koukolík Febr. víťazstva 20 Trnava
      Ján Lešiga Narcisova 42 Bratislava
      Anna Rybáriková 110 Rohožník
      Mária Vlasáková - podpredseda Štefaniková 2 Stupava
      18.06.1969Nový štatutárny orgán:
      Mária Marušicová Tolstého 3 Pezinok
      Anna Rybáriková 110 Rohožník
      24.07.1968Nový štatutárny orgán:
      Jaroslav Gross Nálepkova 263 Cífer
      Milan Husár Febr. víť. 17 Bratislava
      Agneša Košíková Leninova 196 Cífer
      Ján Lešiga Narcisova 42 Bratislava
      Ladislav Rác Lermontova 2/a Bratislava
      Pavel Radič 329 Rohožník
      Anna Štellárová Leninova 194 Cífer
      23.07.1968Zrušeny štatutárny orgán:
      Alžbeta Dufeková Prešovska 1/a Bratislava
      Ján Ďurkovič Zochova 28 Bratislava
      Ján Janota Palisády 27 Bratislava
      Júlia Klímová Macharovova 112 Bratislava V. - Petržalka
      Anna Lakyová Hviezdoslavova 327 Cífer
      Anna Lakyová - predsedníčka výboru Cífer
      Jaroslav Teslík - predseda výboru Molotovova 66 Bratislava
      Rudolf Žila Suché Mýto 19 Bratislava
      15.05.1966Nové sidlo:
      Nám. 1. mája 32 Bratislava
      Nový štatutárny orgán:
      Viliam Koukolík Febr. víťazstva 20 Trnava
      Rudolf Žila Suché Mýto 19 Bratislava
      14.05.1966Zrušené sidlo:
      Nám. 1. mája 26 Bratislava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Jozef Bátory Vajnorská 18 Bratislava
      Ladislav Kovalovský 129 Borinka
      27.01.1966Nové obchodné meno:
      Avana, pletiarske výrobné družstvo Bratislava
      26.01.1966Zrušené obchodné meno:
      Avana, ľudové družstvo
      08.06.1964Nový štatutárny orgán:
      Ján Ďurkovič Zochova 28 Bratislava
      07.06.1964Zrušeny štatutárny orgán:
      Cecília Rusnáková M.Čulena 51 Cífer
      17.09.1963Nový štatutárny orgán:
      Alžbeta Dufeková Prešovska 1/a Bratislava
      Ladislav Kovalovský 129 Borinka
      09.04.1962Nový štatutárny orgán:
      Júlia Klímová Macharovova 112 Bratislava V. - Petržalka
      08.04.1962Zrušeny štatutárny orgán:
      Antonia Horská Gottwaldovo nám. 2/b Bratislava
      26.05.1961Nový štatutárny orgán:
      Antonia Horská Gottwaldovo nám. 2/b Bratislava
      Ján Janota Palisády 27 Bratislava
      Anna Lakyová Hviezdoslavova 327 Cífer
      Cecília Rusnáková M.Čulena 51 Cífer
      25.05.1961Zrušeny štatutárny orgán:
      Magda Glosová Nálepkova 107 Cífer
      Valentín Parajko 446 Cífer
      Anna Zimeková Panenská 26 Bratislava
      13.04.1960Nový štatutárny orgán:
      Jozef Bátory Vajnorská 18 Bratislava
      Magda Glosová Nálepkova 107 Cífer
      Mária Vlasáková - podpredseda Štefaniková 2 Stupava
      Anna Zimeková Panenská 26 Bratislava
      12.04.1960Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Čambalová 368 Cífer
      Jordana Šivertová Hubeného 56 Bratislava
      Mária Vlasáková Štefaniková 2 Stupava
      Gejza Wallner - podpredseda Prídavková 28 Bratislava
      01.02.1960Nový štatutárny orgán:
      Mária Čambalová 368 Cífer
      31.01.1960Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Benkovská 368 Cífer
      24.08.1959Nový štatutárny orgán:
      Valentín Parajko 446 Cífer
      Gejza Wallner - podpredseda Prídavková 28 Bratislava
      23.08.1959Zrušeny štatutárny orgán:
      Valentín Parajka 446 Cífer
      05.06.1959Nový štatutárny orgán:
      Mária Benkovská 368 Cífer
      Valentín Parajka 446 Cífer
      Jordana Šivertová Hubeného 56 Bratislava
      04.06.1959Zrušeny štatutárny orgán:
      Rozália Kovačičová
      Anna Tepalová 546 Cífer
      22.01.1958Nový štatutárny orgán:
      Anna Tepalová 546 Cífer
      Jaroslav Teslík - predseda výboru Molotovova 66 Bratislava
      Mária Vlasáková Štefaniková 2 Stupava
      21.01.1958Zrušeny štatutárny orgán:
      František Vincúv
      13.04.1957Nové obchodné meno:
      Avana, ľudové družstvo
      Nové sidlo:
      Nám. 1. mája 26 Bratislava
      Nový štatutárny orgán:
      Františka Babulíková
      Rozália Kovačičová
      František Vincúv
      12.04.1957Zrušené obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", ľudové družstvo
      Zrušené sidlo:
      1. mája 24 Bratislava
      23.01.1954Nové obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", ľudové družstvo
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Rozália Horňáková Báhoň
      Anna Lakyová - predsedníčka výboru Cífer
      Maria Lukovičová Trnava
      Magdaléna Vajsábelová - podpredsedníčka výboru Rešetková 7 Bratislava
      22.01.1954Zrušené obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", družstvo s r.o.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Žofia Göncelová Cífer
      Helena Krivičková - predsedkyňa správy
      Anna Lakyová - podpredsedkyňa správy Cífer
      Františka Šarmírová Cífer
      14.10.1953Nové obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", družstvo s r.o.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Žofia Göncelová Cífer
      Helena Krivičková - predsedkyňa správy
      Anna Lakyová - podpredsedkyňa správy Cífer
      Elvíra Rogovská Cífer
      Františka Šarmírová Cífer
      13.10.1953Zrušené obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", druž. pre spracovanie a speňaženie vlny a ankarských zajacov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ľudovít Fehák - dočasný národný správca
      14.04.1950Nové sidlo:
      1. mája 24 Bratislava
      Nový štatutárny orgán:
      Ľudovít Fehák - dočasný národný správca
      13.04.1950Zrušené sidlo:
      Heydukova 20 Bratislava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Jozef Možisch - člen správy
      31.08.1948Nové sidlo:
      Heydukova 20 Bratislava
      30.08.1948Zrušené sidlo:
      Bratislava
      21.10.1946Nový štatutárny orgán:
      Július Godala - člen správy
      Jozef Možisch - člen správy
      Pavel Rosa - člen správy
      20.10.1946Zrušeny štatutárny orgán:
      Michal Pätoprstý - člen správy
      Pavel Szomoray - člen správy
      15.12.1941Nové obchodné meno:
      " A n k a r a v l n a ", druž. pre spracovanie a speňaženie vlny a ankarských zajacov
      Nové sidlo:
      Bratislava
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Karol Holčík - člen správy
      Anna Hutová - člen dozornej rady
      Jozef Kokošík - člen dozorného výboru
      Ján Novysedlák - člen správy
      Ján Pätoprstý - člen dozorného výboru
      Michal Pätoprstý - člen správy
      Pavel Szomoray - člen správy
      Štefan Zedník - člen dozorného výboru