Create Invoice

PRO-HOKEJ - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 06.08.2015
Basic information
Business name PRO-HOKEJ
PIN 35783613
TIN 2020233699
VAT number SK2020233699
Date create 09 March 2000
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat PRO-HOKEJ
Trnavská cesta č. 27/B
83104
Bratislava
Financial information
Capital 180 943 €
Own capital 56 344 €
Contact Information
Email prohokej@stonline.sk
Phone(s) 0244637241
Mobile phone(s) +421903825442, +421910813287, 0903825442, 0910813287
Date of updating data: 06.08.2015
  • PIN :35783613 TIN: 2020233699 VAT number: SK2020233699
  • Registered seat: PRO-HOKEJ, Trnavská cesta č. 27/B, 83104, Bratislava
  • Date create: 09 March 2000
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    JUDr. Juraj Koval predseda a člen Kordíky 131 Tajov 976 34 10.06.2015
    Milan Čanky člen Piešť I. 308 Detva 962 12 10.06.2015
    Miroslav Kováčik člen Na Kartuši 4 Nitra 949 05 10.06.2015
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      17.10.2014Nový štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - predseda a člen predstavenstva Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 10.09.2014
      Ing. Jozef Mitocha - člen predstavenstva Kubranská 1602/272 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 10.09.2014
      Jaroslav Lušňák - člen predstavenstva Ratnovce 382 Ratnovce 922 31 Vznik funkcie: 10.09.2014
      16.10.2014Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - predseda a člen predstavenstva Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 24.10.2012
      Ing. Jozef Mitocha - člen predstavenstva Kubranská 1602/272 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 24.10.2012
      Jaroslav Lušňák - člen predstavenstva Ratnovce 382 Ratnovce 922 31 Vznik funkcie: 30.01.2014
      15.02.2014Nový štatutárny orgán:
      Jaroslav Lušňák - člen predstavenstva Ratnovce 382 Ratnovce 922 31 Vznik funkcie: 30.01.2014
      14.02.2014Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Lenár - člen predstavenstva Sibírska 1608/4 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 24.10.2012
      22.11.2012Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Lenár - člen predstavenstva Sibírska 1608/4 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 24.10.2012
      Ing. Juraj Bakoš - predseda a člen predstavenstva Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 24.10.2012
      Ing. Jozef Mitocha - člen predstavenstva Kubranská 1602/272 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 24.10.2012
      21.11.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Chovanec - člen predstavenstva Slnečná 8 Skalica 909 01 Vznik funkcie: 08.09.2009
      JUDr. Juraj Koval - člen predstavenstva Kordíky 131 Kordíky 976 34 Vznik funkcie: 08.09.2009
      Maroš Krajči - predseda predstavenstva Karloveská 12 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 08.09.2009
      Ing. Tibor Turan - člen predstavenstva Moyzesova 3285/6 Poprad 058 01 Vznik funkcie: 08.09.2009
      20.11.2012Nové sidlo:
      Trnavská cesta č. 27/B Bratislava 831 04
      19.11.2012Zrušené sidlo:
      Junácka 6 Bratislava 832 80
      05.11.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Chovanec - člen predstavenstva Slnečná 8 Skalica 909 01 Vznik funkcie: 08.09.2009
      JUDr. Juraj Koval - člen predstavenstva Kordíky 131 Kordíky 976 34 Vznik funkcie: 08.09.2009
      Maroš Krajči - predseda predstavenstva Karloveská 12 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 08.09.2009
      Ing. Tibor Turan - člen predstavenstva Moyzesova 3285/6 Poprad 058 01 Vznik funkcie: 08.09.2009
      04.11.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - predseda predstavenstva Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 11.08.2005
      Ing. Jozef Mitocha - člen predstavenstva Kubranská 272 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 11.08.2005
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Stromová 474/3 Budča 962 33 Vznik funkcie: 15.08.2007
      23.09.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Stromová 474/3 Budča 962 33 Vznik funkcie: 15.08.2007
      22.09.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Jazmínova 1 Banská Bystrica 974 00 Vznik funkcie: 15.08.2007
      23.10.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Jazmínova 1 Banská Bystrica 974 00 Vznik funkcie: 15.08.2007
      22.10.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Jazmínova 1 Banská Bystrica 974 00 Vznik funkcie: 11.08.2005
      06.09.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - predseda predstavenstva Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 11.08.2005
      Ing. Jozef Mitocha - člen predstavenstva Kubranská 272 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 11.08.2005
      Ing. Róbert Mráz - člen predstavenstva Jazmínova 1 Banská Bystrica 974 00 Vznik funkcie: 11.08.2005
      05.09.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - člen Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 13.05.2004
      Ing. Ivan Chovanec - člen Záhradná 9 Skalica Vznik funkcie: 15.08.2003
      Maroš Krajči - predseda Karloveská 12 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 15.08.2003
      30.06.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Bakoš - člen Jánošíkova 5 Košice 040 01 Vznik funkcie: 13.05.2004
      Maroš Krajči - predseda Karloveská 12 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 15.08.2003
      29.06.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Maroš Krajči - člen Karloveská 12 Bratislava Vznik funkcie: 15.08.2003
      Ing. Dušan Mráz - predseda 1. mája 3 Sliač Vznik funkcie: 15.08.2003
      01.04.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Chovanec - člen Záhradná 9 Skalica Vznik funkcie: 15.08.2003
      Maroš Krajči - člen Karloveská 12 Bratislava Vznik funkcie: 15.08.2003
      Ing. Dušan Mráz - predseda 1. mája 3 Sliač Vznik funkcie: 15.08.2003
      31.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Chovanec - člen Záhradná 9 Skalica
      Maroš Krajči - člen Karloveská 12 Bratislava
      Ing. Dušan Mráz - predseda 1. mája 3 Sliač
      23.05.2003Nové sidlo:
      Junácka 6 Bratislava 832 80
      22.05.2003Zrušené sidlo:
      Hattalova 12/A Bratislava 831 03
      13.02.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Mráz - predseda 1. mája 3 Sliač
      12.02.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Marián Mjartan - predseda Smetanova 8 Trenčín
      Ing. Dušan Mráz - člen 1. mája 3 Sliač
      Ing. Vlastimil Škandera - člen Palučanská 613/67 Liptovský Mikuláš
      15.11.2000Nové sidlo:
      Hattalova 12/A Bratislava 831 03
      Nový štatutárny orgán:
      Maroš Krajči - člen Karloveská 12 Bratislava
      PhDr. Marián Mjartan - predseda Smetanova 8 Trenčín
      Ing. Dušan Mráz - člen 1. mája 3 Sliač
      Ing. Vlastimil Škandera - člen Palučanská 613/67 Liptovský Mikuláš
      14.11.2000Zrušené sidlo:
      Junácka 6 Bratislava 831 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Marian Mjartan - člen Smetanova 8 Trenčín
      Dr. Igor Nemeček - predseda Čsl. parašutistov 15 Bratislava
      Mgr. Štefan Nižňanský - člen Budatínska 21 Bratislava
      Dr. Ján Stanovský - člen Bajzova 4 Bratislava
      09.03.2000Nové obchodné meno:
      PRO-HOKEJ, a.s.
      Nové sidlo:
      Junácka 6 Bratislava 831 04
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
      reklamná a propagačná činnosť
      organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí
      vydávanie periodických a neperiodických publikácií
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ivan Chovanec - člen Záhradná 9 Skalica
      PhDr. Marian Mjartan - člen Smetanova 8 Trenčín
      Dr. Igor Nemeček - predseda Čsl. parašutistov 15 Bratislava
      Mgr. Štefan Nižňanský - člen Budatínska 21 Bratislava
      Dr. Ján Stanovský - člen Bajzova 4 Bratislava