Create Invoice

Super Pek, v konkurze - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Super Pek, v konkurze
PIN 35789115
TIN 2020223018
Date create 31 May 2000
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Super Pek, v konkurze
Budatínska 36
85105
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35789115 TIN: 2020223018
  • Registered seat: Super Pek, v konkurze, Budatínska 36, 85105, Bratislava
  • Date create: 31 May 2000
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    MVDr. Štefan Urda predseda Budovateľská 3595/32 Prešov 080 01 30.06.2008
    Ing. Ladislav Beer podpredseda Lány 1417/52 Bojnice-Dubnica 972 01 30.06.2008
    Ing. Slavomír Moravčík podpredseda ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 30.06.2008
    Juraj Samek člen Na Doline 10356/9 Bratislava 831 07 30.06.2008
    Ing. Peter Gese člen Vajnorská 10595/98C Bratislava - Nové Mesto 831 04 30.06.2008
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      04.11.2009Nové obchodné meno:
      Super Pek a.s., v konkurze
      03.11.2009Zrušené obchodné meno:
      Super Pek a.s.
      05.08.2008Nové sidlo:
      Budatínska 36 Bratislava 851 05
      Nový štatutárny orgán:
      MVDr. Štefan Urda - predseda predstavenstva Budovateľská 3595/32 Prešov 080 01 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Ing. Ladislav Beer - podpredseda Lány 1417/52 Bojnice-Dubnica 972 01 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Ing. Slavomír Moravčík - podpredseda ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Juraj Samek - člen Na Doline 10356/9 Bratislava 831 07 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Ing. Peter Gese - člen Vajnorská 10595/98C Bratislava - Nové Mesto 831 04 Vznik funkcie: 30.06.2008
      04.08.2008Zrušené sidlo:
      Harmincova 1 Bratislava 841 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladislav Baričák - člen SNP 1980/27 Modra 900 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Ladislav Beer - podpredseda Lány 1417/52 Bojnice - Dubnica 972 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Gese - člen Vajnorská 10595/98C Bratislava - Nové Mesto 831 04 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Richard Grigar - podpredseda Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      JUDr. Roman Husár - predseda Poluvsie 178 Rajecké Teplice 013 13 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Marián Kontšek - člen Gaštanová 3078/2 Žilina 010 07 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Adriana Mesárošová - člen Čaklovská 479/4 Bratislava - Ružinov 821 02 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Slavomír Moravčík - člen ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Mgr. Martin Petrík - člen U Hluška 2781 Čadca 022 04 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Vyšný Kubín 027 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Viliam Šofranko - člen Pažica 2346/18 Prešov - Nižná Šebastová 080 06 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Tomko - člen Brestovská 2932/127 Humenné 066 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      MVDr. Štefan Urda Budovateľská 3595/32 Prešov 080 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Valenta - člen Za Humnami 113 Veľké Zálužie 951 35 Vznik funkcie: 26.07.2007
      18.09.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladislav Baričák - člen SNP 1980/27 Modra 900 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Ladislav Beer - podpredseda Lány 1417/52 Bojnice - Dubnica 972 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Gese - člen Vajnorská 10595/98C Bratislava - Nové Mesto 831 04 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Richard Grigar - podpredseda Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      JUDr. Roman Husár - predseda Poluvsie 178 Rajecké Teplice 013 13 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Marián Kontšek - člen Gaštanová 3078/2 Žilina 010 07 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Adriana Mesárošová - člen Čaklovská 479/4 Bratislava - Ružinov 821 02 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Slavomír Moravčík - člen ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Mgr. Martin Petrík - člen U Hluška 2781 Čadca 022 04 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Vyšný Kubín 027 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Viliam Šofranko - člen Pažica 2346/18 Prešov - Nižná Šebastová 080 06 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Tomko - člen Brestovská 2932/127 Humenné 066 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      MVDr. Štefan Urda Budovateľská 3595/32 Prešov 080 01 Vznik funkcie: 26.07.2007
      Ing. Peter Valenta - člen Za Humnami 113 Veľké Zálužie 951 35 Vznik funkcie: 26.07.2007
      17.09.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Beer - člen Lány 1417/52 Bojnice 972 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Ing. Milan Čulen - člen Partizánska 15 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Milan Čupka - člen Poľná 1266/77 Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Gregor Danišovič - podpredseda Limbašská cesta 3573/9 Pezinok 902 03 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Richard Grigar - člen Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 09.07.2003
      JUDr. Roman Husár - člen Poluvsie 178 Rajecké Teplice 013 13 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Jozef Klieštik - člen Okružná 104/45 Čadca u Hluška 022 04 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Branislav Laubert - člen Iliašská cesta 4464/38 Banská Bystrica - Iliaš 974 05 Vznik funkcie: 09.07.2003
      Ing. Ján Lendvay - člen Dr.Pantočku 210/44 Topoľčany 955 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Slavomír Moravčík ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 13.12.2005
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Dolný Kubín 026 01 Vznik funkcie: 27.09.2002
      Igor Šillo - člen 191 Kostolná pri Dunaji Vznik funkcie: 31.05.2000
      Ing. Radovan Šillo - predseda Kráľová pri Senci 87 Kráľová pri Senci 900 50 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Viliam Šofranko - podpredseda M. Nešpora 36 Prešov 080 01 Vznik funkcie: 31.05.2000
      Ing. Ladislav Turek Martinčekova 6 Lučenec 984 01 Vznik funkcie: 13.12.2005
      Ing. Peter Valenta - člen Tupolevova 15 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 08.02.2005
      11.01.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Slavomír Moravčík ul. 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 13.12.2005
      Ing. Ladislav Turek Martinčekova 6 Lučenec 984 01 Vznik funkcie: 13.12.2005
      10.01.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jana Kováčová - člen Moskovská 2329/9 Banská Bystrica 974 04 Vznik funkcie: 14.06.2005
      14.07.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jana Kováčová - člen Moskovská 2329/9 Banská Bystrica 974 04 Vznik funkcie: 14.06.2005
      Ing. Viliam Šofranko - podpredseda M. Nešpora 36 Prešov 080 01 Vznik funkcie: 31.05.2000
      13.07.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Slavomír Moravčík - podpredseda 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Viliam Šofranko - člen M. Nešpora 36 Prešov Vznik funkcie: 31.05.2000
      16.03.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Beer - člen Lány 1417/52 Bojnice 972 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Ing. Milan Čulen - člen Partizánska 15 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Milan Čupka - člen Poľná 1266/77 Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Gregor Danišovič - podpredseda Limbašská cesta 3573/9 Pezinok 902 03 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Richard Grigar - člen Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 09.07.2003
      JUDr. Roman Husár - člen Poluvsie 178 Rajecké Teplice 013 13 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Jozef Klieštik - člen Okružná 104/45 Čadca u Hluška 022 04 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Branislav Laubert - člen Iliašská cesta 4464/38 Banská Bystrica - Iliaš 974 05 Vznik funkcie: 09.07.2003
      Ing. Ján Lendvay - člen Dr.Pantočku 210/44 Topoľčany 955 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Slavomír Moravčík - podpredseda 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš 031 01 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Dolný Kubín 026 01 Vznik funkcie: 27.09.2002
      Igor Šillo - člen 191 Kostolná pri Dunaji Vznik funkcie: 31.05.2000
      Ing. Radovan Šillo - predseda Kráľová pri Senci 87 Kráľová pri Senci 900 50 Vznik funkcie: 08.02.2005
      Ing. Viliam Šofranko - člen M. Nešpora 36 Prešov Vznik funkcie: 31.05.2000
      Ing. Peter Valenta - člen Tupolevova 15 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 08.02.2005
      15.03.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Beer Lány 1417/52 Bojnice 972 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Ing. Milan Čulen Partizánska 15 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Milan Čupka - člen Poľná 1266/77 Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Gregor Danišovič - podpredseda Limbašská cesta 3573/9 Pezinok 902 03 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Richard Grigar - člen Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš Vznik funkcie: 09.07.2003
      Jozef Klieštik - člen Okružná 104/45 Čadca u Hluška 022 04 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Dušan Kuča - člen Zvolenská 1/1 Nitra - Diely 949 11 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Branislav Laubert - člen Iliašská cesta 4464/38 Banská Bystrica - Iliaš Vznik funkcie: 09.07.2003
      Ing. Ján Lendvay - člen Stredňanská 2617/29 Topoľčany 955 03 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Slavomír Moravčík - predseda 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Dolný Kubín Vznik funkcie: 27.09.2002
      Ing. Ľubomír Solčanský - člen Na stanicu 19 Žilina - Bytčica
      Igor Šillo - člen 191 Kostolná pri Dunaji
      Ing. Radovan Šillo - podpredseda 87 Kráľová pri Senci 900 50 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Viliam Šofranko - člen M. Nešpora 36 Prešov
      21.11.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Richard Grigar - člen Priemyselná 1976/10 Liptovský Mikuláš Vznik funkcie: 09.07.2003
      Ing. Branislav Laubert - člen Iliašská cesta 4464/38 Banská Bystrica - Iliaš Vznik funkcie: 09.07.2003
      20.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zoltán Greguš - člen Poľná 27 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 09.07.2003
      Ing. Ladislav Uhlár - člen Horská 707/72 Svit 059 21 Vznik funkcie: 13.02.2003 Skončenie funkcie: 09.07.2003
      25.06.2003Nový štatutárny orgán:
      Milan Čupka - člen Poľná 1266/77 Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Gregor Danišovič - podpredseda Limbašská cesta 3573/9 Pezinok 902 03 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Jozef Klieštik - člen Okružná 104/45 Čadca u Hluška 022 04 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Dušan Kuča - člen Zvolenská 1/1 Nitra - Diely 949 11 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Ján Lendvay - člen Stredňanská 2617/29 Topoľčany 955 03 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Soňa Majthényiová - člen Neratovické nám. 2145/7 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Radovan Šillo - podpredseda 87 Kráľová pri Senci 900 50 Vznik funkcie: 13.02.2003
      Ing. Ladislav Uhlár - člen Horská 707/72 Svit 059 21 Vznik funkcie: 13.02.2003 Skončenie funkcie: 09.07.2003
      24.06.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavel Derkay - podpredseda H. Meličkovej 19 Bratislava Skončenie funkcie: 13.02.2003
      05.11.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Milan Rusina - člen Vyšnokubínska 82/113 Dolný Kubín Vznik funkcie: 27.09.2002
      05.06.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ladislav Beer Lány 1417/52 Bojnice 972 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      Ing. Milan Čulen Partizánska 15 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 16.04.2002
      15.01.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. Zoltán Greguš - člen Poľná 27 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 09.07.2003
      Ing. Ľubomír Solčanský - člen Na stanicu 19 Žilina - Bytčica
      31.05.2000Nové obchodné meno:
      Super Pek a.s.
      Nové sidlo:
      Harmincova 1 Bratislava 841 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti-(veľkoobchod)
      nákup a predaj pekárenských výrobkov
      sprostredkovateľská činnosť
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu
      prenájom spotrebného a priemyselného tovaru
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb
      upratovacie práce
      reklamná a propagačná činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Pavel Derkay - podpredseda H. Meličkovej 19 Bratislava Skončenie funkcie: 13.02.2003
      Ing. Slavomír Moravčík - predseda 1. mája 2044/180 Liptovský Mikuláš
      Igor Šillo - člen 191 Kostolná pri Dunaji
      Ing. Viliam Šofranko - člen M. Nešpora 36 Prešov