Create Invoice

VÚB Leasingová - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name VÚB Leasingová
Status Destroyed
PIN 35797789
TIN 2020258031
Date create 18 October 2000
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat VÚB Leasingová
Dunajská 24
81238
Bratislava
Contact Information
Email obchod@vubleas.sk
Phone(s) 0250552848, 0255567824
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35797789 TIN: 2020258031
  • Registered seat: VÚB Leasingová, Dunajská 24, 81238, Bratislava
  • Date create: 18 October 2000
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      18.01.2011Zrušené obchodné meno:
      VÚB Leasingová, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Dunajská 24 Bratislava 812 38
      Zrušeny predmety činnosti:
      finančný leasing
      operatívny leasing
      leasing nehnuteľností - prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
      sprostredkovateľská činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dionýz Földes - predseda Píniová 14361/7 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 20.03.2007
      Mgr. Juraj Baluch - člen ulica 29. augusta 2266/21 Bratislava 811 09 Vznik funkcie: 02.07.2007
      Ing. Margaréta Zapletalová - člen Trebišovská 2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 03.04.2008
      22.07.2009Nové obchodné meno:
      VÚB Leasingová, a.s. v likvidácii
      21.07.2009Zrušené obchodné meno:
      VÚB Leasingová, a.s.
      06.05.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Margaréta Zapletalová - člen Trebišovská 2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 03.04.2008
      05.05.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Margaréta Zapletalová - člen Trebišovská 147/2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 27.02.2006
      11.07.2007Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Juraj Baluch - člen ulica 29. augusta 2266/21 Bratislava 811 09 Vznik funkcie: 02.07.2007
      10.07.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Zuzana Holáková - člen Gorkého 6 Bratislava 811 01 Vznik funkcie: 08.01.2007
      18.04.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dionýz Földes - predseda Píniová 14361/7 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 20.03.2007
      17.04.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Barčák - predseda Pavlovova 13 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 08.01.2007
      27.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Barčák - predseda Pavlovova 13 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 08.01.2007
      Mgr. Zuzana Holáková - člen Gorkého 6 Bratislava 811 01 Vznik funkcie: 08.01.2007
      26.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Oľga Marcinová - predseda Holíčska 7 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 27.02.2006
      Ing. Peter Brožek , MBA Lékařská 4/291 Praha 5 Česká republika Vznik funkcie: 11.11.2004
      01.06.2006Nové sidlo:
      Dunajská 24 Bratislava 812 38
      31.05.2006Zrušené sidlo:
      Dunajská 24 Bratislava 811 08
      01.04.2006Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Oľga Marcinová - predseda Holíčska 7 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 27.02.2006
      Margaréta Zapletalová - člen Trebišovská 147/2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 27.02.2006
      31.03.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Livio Mannoni - predseda Košická 56 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 01.04.2005
      JUDr. Oľga Marcinová - člen Holíčska 7 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 01.04.2005
      25.01.2006Nové sidlo:
      Dunajská 24 Bratislava 811 08
      24.01.2006Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 1 Bratislava 829 90
      15.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Livio Mannoni - predseda Košická 56 Bratislava 821 09 Vznik funkcie: 01.04.2005
      JUDr. Oľga Marcinová - člen Holíčska 7 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 01.04.2005
      14.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Livio Manoni Košická 55 Bratislava Vznik funkcie: 10.07.2003
      Ing. Rastislav Noskovič - predseda Gercenova 29 Bratislava Vznik funkcie: 13.05.2002
      11.01.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Brožek , MBA Lékařská 4/291 Praha 5 Česká republika Vznik funkcie: 11.11.2004
      10.01.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Roman Husár - člen Poluvsie 178 Rajecké Teplice Vznik funkcie: 01.07.2002
      05.03.2004Nový štatutárny orgán:
      Livio Manoni Košická 55 Bratislava Vznik funkcie: 10.07.2003
      04.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Michal Lisý - člen Exnárova 33 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 11.03.2003 Skončenie funkcie: 10.07.2003
      16.02.2004Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 1 Bratislava 829 90
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michal Lisý - člen Exnárova 33 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 11.03.2003 Skončenie funkcie: 10.07.2003
      15.02.2004Zrušené sidlo:
      Poštová 1 Bratislava 811 06
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zuzana Kalmanová - člen Révová 12 Bratislava Vznik funkcie: 13.05.2002 Skončenie funkcie: 11.03.2003
      12.08.2002Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Roman Husár - člen Poluvsie 178 Rajecké Teplice Vznik funkcie: 01.07.2002
      11.08.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jana Hrubá - člen Pálkovičova 11 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 13.02.2002 Skončenie funkcie: 01.07.2002
      12.06.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Zuzana Kalmanová - člen Révová 12 Bratislava Vznik funkcie: 13.05.2002 Skončenie funkcie: 11.03.2003
      Ing. Rastislav Noskovič - predseda Gercenova 29 Bratislava Vznik funkcie: 13.05.2002
      11.06.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Judita Bischofová - člen Lietavská 12 Bratislava 851 06
      Ing. Anton Magnus - predseda Ľ. Fullu 5 Bratislava 841 05
      25.03.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jana Hrubá - člen Pálkovičova 11 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 13.02.2002 Skončenie funkcie: 01.07.2002
      24.03.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Dávid Lupták - člen K. Adlera 20 Bratislava 841 02
      11.07.2001Nové sidlo:
      Poštová 1 Bratislava 811 06
      10.07.2001Zrušené sidlo:
      Poštova 1 Bratislava 811 07
      14.12.2000Nové sidlo:
      Poštova 1 Bratislava 811 07
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Judita Bischofová - člen Lietavská 12 Bratislava 851 06
      Ing. Dávid Lupták - člen K. Adlera 20 Bratislava 841 02
      Ing. Anton Magnus - predseda Ľ. Fullu 5 Bratislava 841 05
      13.12.2000Zrušené sidlo:
      Jašíkova 8 Bratislava 827 61
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Csaba Mózes - predseda Mierová 64 Bratislava
      Ing. Dana Podstupková Osuského 42 Bratislava
      Ing. Katarína Polavková , CSc. Bradáčova 6 Bratislava
      18.10.2000Nové obchodné meno:
      VÚB Leasingová, a.s.
      Nové sidlo:
      Jašíkova 8 Bratislava 827 61
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      finančný leasing
      operatívny leasing
      leasing nehnuteľností - prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
      sprostredkovateľská činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Csaba Mózes - predseda Mierová 64 Bratislava
      Ing. Dana Podstupková Osuského 42 Bratislava
      Ing. Katarína Polavková , CSc. Bradáčova 6 Bratislava