Create Invoice

Martin Sey - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Martin Sey
Status Destroyed
PIN 35802383
Date create 18 December 2000
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Martin Sey
Ivánska cesta 12
82104
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35802383
  • Registered seat: Martin Sey, Ivánska cesta 12, 82104, Bratislava
  • Date create: 18 December 2000
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      27.01.2006Zrušené obchodné meno:
      Martin Sey a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Ivánska cesta 12 Bratislava 821 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovateľská činnosť
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Michal Pražák - člen Vančurova 58 Brno 615 00 Česká republika Vznik funkcie: 29.01.2005
      Frank Adriaan Rijksen - predseda Mezipolí 740/14 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 24.01.2004
      Adriana Ručkayová - člen Adama Trajana 3 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 29.01.2005
      10.05.2005Nové obchodné meno:
      Martin Sey a.s. v likvidácii
      09.05.2005Zrušené obchodné meno:
      Martin Sey a.s.
      09.02.2005Nové sidlo:
      Ivánska cesta 12 Bratislava 821 04
      Nový štatutárny orgán:
      Michal Pražák - člen Vančurova 58 Brno 615 00 Česká republika Vznik funkcie: 29.01.2005
      Adriana Ručkayová - člen Adama Trajana 3 Piešťany 921 01 Vznik funkcie: 29.01.2005
      08.02.2005Zrušené sidlo:
      Tolstého 7 Bratislava 811 06
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Arne Bongenaar - člen U cihelny 618 Prúhonice Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003
      Jan Kubíček - člen U Borku 416 Pardubice Česká republika Vznik funkcie: 24.01.2004
      28.06.2004Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Frank Adriaan Rijksen - predseda Mezipolí 740/14 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 24.01.2004
      Jan Kubíček - člen U Borku 416 Pardubice Česká republika Vznik funkcie: 24.01.2004
      27.06.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Frank Adrian Rijksen - člen Mezipolí 740/14 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Hein Christian van der Ploeg - predseda Vostrého 5 Praha 4 - Bráník Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      10.09.2003Nové sidlo:
      Tolstého 7 Bratislava 811 06
      Nový štatutárny orgán:
      Frank Adrian Rijksen - člen Mezipolí 740/14 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Hein Christian van der Ploeg - predseda Vostrého 5 Praha 4 - Bráník Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Arne Bongenaar - člen U cihelny 618 Prúhonice Česká republika Vznik funkcie: 16.04.2003
      09.09.2003Zrušené sidlo:
      Lamačská cesta 1 Bratislava 841 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miloš Ceconík - člen Lénardova 4 Bratislava Skončenie funkcie: 16.04.2003
      Ing. Arpád Kraščenič - predseda 51 Hviezdoslavov Skončenie funkcie: 16.04.2003
      Vladimír Mravka - člen 56 Hurbanova Ves Skončenie funkcie: 16.04.2003
      18.12.2000Nové obchodné meno:
      Martin Sey a.s.
      Nové sidlo:
      Lamačská cesta 1 Bratislava 841 04
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovateľská činnosť
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miloš Ceconík - člen Lénardova 4 Bratislava Skončenie funkcie: 16.04.2003
      Ing. Arpád Kraščenič - predseda 51 Hviezdoslavov Skončenie funkcie: 16.04.2003
      Vladimír Mravka - člen 56 Hurbanova Ves Skončenie funkcie: 16.04.2003