Create Invoice

BikePoint.sk - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name BikePoint.sk
PIN 35815841
TIN 2021585951
VAT number SK2021585951
Date create 09 July 2001
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat BikePoint.sk
Rőntgenova 2
85101
Bratislava
Financial information
Capital 23 €
Own capital -17 524 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35815841 TIN: 2021585951 VAT number: SK2021585951
  • Registered seat: BikePoint.sk, Rőntgenova 2, 85101, Bratislava
  • Date create: 09 July 2001
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Radek Záhejský predseda Moravská 17 Karlove Vary 360 01 Česká republika 27.11.2008
    Miloš Slavík člen Nad přehradou 405 Praha 10 109 00 Česká republika 27.11.2008
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      13.08.2013Zrušeny štatutárny orgán:
      David Janda - podpredseda Třebovice v Čechách 102 Třebovice 561 24 Česká republika Vznik funkcie: 27.11.2008
      07.07.2009Nové obchodné meno:
      BikePoint.sk, a.s.
      06.07.2009Zrušené obchodné meno:
      Bike Point.sk, a.s.
      14.05.2009Nové obchodné meno:
      Bike Point.sk, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Radek Záhejský - predseda Moravská 17 Karlove Vary 360 01 Česká republika Vznik funkcie: 27.11.2008
      Miloš Slavík - člen Nad přehradou 405 Praha 10 109 00 Česká republika Vznik funkcie: 27.11.2008
      David Janda - podpredseda Třebovice v Čechách 102 Třebovice 561 24 Česká republika Vznik funkcie: 27.11.2008
      13.05.2009Zrušené obchodné meno:
      NEWTON Finance SR, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vanda Mihóková - predseda Trnavská 6 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 03.10.2003
      Ing. Silvia Višňovská - člen Nuselská 497/67 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 03.10.2003
      Mgr. Petr Šedý - podpredseda Makovského 1339 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : 610 Kuchyňa 900 52
      10.06.2004Nové sidlo:
      Rőntgenova 2 Bratislava 851 01
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vanda Mihóková - predseda Trnavská 6 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 03.10.2003
      Ing. Silvia Višňovská - člen Nuselská 497/67 Praha 4 Česká republika Vznik funkcie: 03.10.2003
      09.06.2004Zrušené sidlo:
      Námestie 1. mája 11 Bratislava 811 06
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Tigran Chačaturian - predseda Pribišova 15 Bratislava 841 05
      Ing. Vladimír Šístek - člen Lamacova 633 Praha 5 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : 610 Kuchyňa 900 52
      09.07.2001Nové obchodné meno:
      NEWTON Finance SR, a.s.
      Nové sidlo:
      Námestie 1. mája 11 Bratislava 811 06
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu
      prieskum trhu
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Tigran Chačaturian - predseda Pribišova 15 Bratislava 841 05
      Mgr. Petr Šedý - podpredseda Makovského 1339 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : 610 Kuchyňa 900 52
      Ing. Vladimír Šístek - člen Lamacova 633 Praha 5 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : 610 Kuchyňa 900 52