Create Invoice

Slovenská Dunajská Konštrukčná - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Slovenská Dunajská Konštrukčná
PIN 35819391
TIN 2020284772
VAT number SK2020284772
Date create 05 September 2001
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Slovenská Dunajská Konštrukčná
Dunajská 31
81108
Bratislava
Financial information
Capital 2 072 969 €
Own capital 2 006 681 €
Contact Information
Mobile phone(s) +421911405797
Date of updating data: 25.06.2015
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35819391 TIN: 2020284772 VAT number: SK2020284772
  • Registered seat: Slovenská Dunajská Konštrukčná, Dunajská 31, 81108, Bratislava
  • Date create: 05 September 2001
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ing. Vladimil Podstránsky predseda Kremnická 1711/44 Košice - Západ 040 11 05.05.2011
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      19.05.2011Nové sidlo:
      Dunajská 31 Bratislava 811 08
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimil Podstránsky - predseda Kremnická 1711/44 Košice - Západ 040 11 Vznik funkcie: 05.05.2011
      18.05.2011Zrušené sidlo:
      Sasinkova 12 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Silvia Bernáthová - podpredseda 611 Orechová Potôň 930 02 Vznik funkcie: 09.06.2006
      Ing. László Gyurovszky - predseda Javorová 2087/23 Šaľa 927 05 Vznik funkcie: 16.06.2008
      Ing. Vladimil Podstránsky - člen Kremnická 1711/44 Košice - Západ 040 11 Vznik funkcie: 27.07.2010
      07.08.2010Nové sidlo:
      Sasinkova 12 Bratislava 811 08
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Vladimil Podstránsky - člen Kremnická 1711/44 Košice - Západ 040 11 Vznik funkcie: 27.07.2010
      06.08.2010Zrušené sidlo:
      Poľná 3 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ingrid Szabóová - člen Lesná ul. 4631/58 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.06.2008
      18.07.2009Nové predmety činnosti:
      poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
      21.05.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ingrid Szabóová - člen Lesná ul. 4631/58 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.06.2008
      20.05.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ingrid Szabóová - člen Vnútorná okružná 176/15 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.06.2008
      05.07.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. László Gyurovszky - predseda Javorová 2087/23 Šaľa 927 05 Vznik funkcie: 16.06.2008
      Ing. Ingrid Szabóová - člen Vnútorná okružná 176/15 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.06.2008
      04.07.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ingrid Szabóová - predseda Vnútorná okružná 176/15 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      PaedDr. Tibor Végh - člen Sándora Petöfiho 4653/21 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 06.12.2005
      13.07.2006Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Silvia Bernáthová - podpredseda 611 Orechová Potôň 930 02 Vznik funkcie: 09.06.2006
      12.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Silvia Bernáthová - člen 611 Orechová Potôň 930 02 Vznik funkcie: 10.04.2006
      26.04.2006Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Silvia Bernáthová - člen 611 Orechová Potôň 930 02 Vznik funkcie: 10.04.2006
      25.04.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tímea Reicher - podpredseda Povodská 58/2 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 06.12.2005
      28.12.2005Nové predmety činnosti:
      organizačné a ekonomické poradenstvo
      administratívne práce
      vedenie účtovníctva
      inžinierska činnosť a obstarávateľská činnosť v stavebníctve
      vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
      zariaďovanie interiéru nábytkom a bytovými doplnkami v rozsahu voľnej živnosti
      stavba lodí
      oprava a servis lodí
      09.12.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tímea Reicher - podpredseda Povodská 58/2 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 06.12.2005
      PaedDr. Tibor Végh - člen Sándora Petöfiho 4653/21 Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 06.12.2005
      08.12.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ervin Bankó - člen Bratislavská cesta 2462/120 Veľký Meder Vznik funkcie: 16.10.2003
      Ing. Zoltán Hegyi - podpredseda Povodská cesta 4488/2A Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      02.07.2005Nové sidlo:
      Poľná 3 Bratislava 811 08
      01.07.2005Zrušené sidlo:
      Roľníckej školy 1519 Komárno 945 25
      29.12.2004Nové predmety činnosti:
      manipulácia s nákladom
      organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí
      prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
      organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti
      organizačné zabezpečenie a realizácia výstav, veľtrhov a spoločenských podujatí
      20.02.2004Nové sidlo:
      Roľníckej školy 1519 Komárno 945 25
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Zoltán Hegyi - podpredseda Povodská cesta 4488/2A Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      19.02.2004Zrušené sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zoltán Hegyi - člen Povodská cesta 4488/2A Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      10.11.2003Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ervin Bankó - člen Bratislavská cesta 2462/120 Veľký Meder Vznik funkcie: 16.10.2003
      Ing. Zoltán Hegyi - člen Povodská cesta 4488/2A Dunajská Streda 929 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      Ing. Ingrid Szabóová - predseda Vnútorná okružná 176/15 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 16.10.2003
      09.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Anton Bittner - člen Tranovského 39 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      Ing. Vladimír Brodňan - člen Sídlisko 126 Tvrdošín 027 44 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      Ing. Jozef Špirko - predseda bytom Stred 50/29 Považská Bystrica 017 01 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      07.05.2002Nové obchodné meno:
      Slovenská Dunajská Konštrukčná, a.s.
      Nové sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      Nové predmety činnosti:
      prenájom lodí, lodných zariadení, strojov, prístrojov a motorových vozidiel /okrem malých plavidiel a športových plávajúcich zariadení - vodné bicykle a skútre/
      obchodná činnosť so strojárskymi výrobkami, strojmi a zariadeniami pre lodnú plavbu
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti riešenia a zavádzania informačných systémov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Anton Bittner - člen Tranovského 39 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      Ing. Vladimír Brodňan - člen Sídlisko 126 Tvrdošín 027 44 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      Ing. Jozef Špirko - predseda bytom Stred 50/29 Považská Bystrica 017 01 Vznik funkcie: 18.04.2002 Skončenie funkcie: 16.10.2003
      06.05.2002Zrušené obchodné meno:
      E Acre, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Čulenova 5 Bratislava 816 46
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Benedikt - predseda Šancová 52 Bratislava
      Ing. Tomáš Malatinský - člen Janáčkova 3 Bratislava
      Mgr. Tomáš Teleky - člen Dopravná 9 Levice
      05.09.2001Nové obchodné meno:
      E Acre, a.s.
      Nové sidlo:
      Čulenova 5 Bratislava 816 46
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      prenájom nehnuteľností
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      obstarávanie služieb spojených s prevádzkou nehnuteľností
      prenájom priemyselného a spotrebného tovaru
      prieskum trhu a verejnej mienky
      reklamná a propagačná činnosť
      podnikateľské poradenstvo
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Benedikt - predseda Šancová 52 Bratislava
      Ing. Tomáš Malatinský - člen Janáčkova 3 Bratislava
      Mgr. Tomáš Teleky - člen Dopravná 9 Levice