Create Invoice

SkyEurope Airlines, v konkurze - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name SkyEurope Airlines, v konkurze
Status Destroyed
PIN 35819600
TIN 2020284552
Date create 06 September 2001
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat SkyEurope Airlines, v konkurze
Ivanská cesta 30/B
82104
Bratislava
Contact Information
Email info@skyeurope.com
Phone(s) 0248501000, 0248501111, 0248504850
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35819600 TIN: 2020284552
  • Registered seat: SkyEurope Airlines, v konkurze, Ivanská cesta 30/B, 82104, Bratislava
  • Date create: 06 September 2001
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      30.06.2010Zrušené obchodné meno:
      SkyEurope Airlines, a.s. v konkurze
      Zrušené sidlo:
      Ivanská cesta 30/B Bratislava 821 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      reklamná a propagačná činnosť
      vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      predaj leteniek
      letecká doprava
      údržba výrobkov uvedených v povolení JAR - 145 a oprávnenie vydávať osvedčenia o uvoľnení do prevádzky s použitím prideleného čísla podľa povolenia JAR - 145
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Nikolaos Manoudakis - predseda Medená 110/27 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 02.07.2009
      Klaus Niedl - člen Lichtenworthergasse 122 Pottsching A-7033 Rakúska republika Vznik funkcie: 21.05.2007
      05.11.2009Nové obchodné meno:
      SkyEurope Airlines, a.s. v konkurze
      04.11.2009Zrušené obchodné meno:
      SkyEurope Airlines, a.s.
      25.07.2009Nový štatutárny orgán:
      Nikolaos Manoudakis - predseda Medená 110/27 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 02.07.2009
      24.07.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Steven Greenway - člen Kent Street 5/32 New Barm, Brisbane 4005 Austrália Vznik funkcie: 01.01.2008
      Jason Michael Bitter - predseda pobyt na území SR : Čmeľovec 4845/4 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 27.09.2006
      Nikolaos Manoudakis - podpredseda pobyt na území SR : Medená 110/27 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 21.05.2007
      10.07.2008Nové sidlo:
      Ivanská cesta 30/B Bratislava 821 04
      Nový štatutárny orgán:
      Nikolaos Manoudakis - podpredseda pobyt na území SR : Medená 110/27 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 21.05.2007
      09.07.2008Zrušené sidlo:
      Ivanská cesta 26 Bratislava 821 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Nikolaos Manoudakis - podpredseda Holywell Mews 1 St. Albans, Herts AL1 1BZ Veľká Británia Vznik funkcie: 21.05.2007
      12.01.2008Nový štatutárny orgán:
      Steven Greenway - člen Kent Street 5/32 New Barm, Brisbane 4005 Austrália Vznik funkcie: 01.01.2008
      Jason Michael Bitter - predseda pobyt na území SR : Čmeľovec 4845/4 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 27.09.2006
      11.01.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Jason Michael Bitter - predseda Wilhelminasingel 5F Maastricht 6221 BE Holandské kráľovstvo Vznik funkcie: 27.09.2006
      Karim Makhlouf - člen Fluggestrasse 14 Hannover 301 61 Spolková republika Nemecko Vznik funkcie: 21.08.2006
      20.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Jason Michael Bitter - predseda Wilhelminasingel 5F Maastricht 6221 BE Holandské kráľovstvo Vznik funkcie: 27.09.2006
      Nikolaos Manoudakis - podpredseda Holywell Mews 1 St. Albans, Herts AL1 1BZ Veľká Británia Vznik funkcie: 21.05.2007
      19.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Jason Michael Bitter - člen Wilhelminasingel 5F Maastricht 6221 BE Holandské kráľovstvo Vznik funkcie: 27.09.2006
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Dunajská 7080/25 Bratislava 811 08 Vznik funkcie: 06.09.2001
      Nikolaos Manoudakis - člen Holywell Mews 1 St. Albans, Herts AL1 1BZ Veľká Británia Vznik funkcie: 21.05.2007
      06.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Dunajská 7080/25 Bratislava 811 08 Vznik funkcie: 06.09.2001
      Nikolaos Manoudakis - člen Holywell Mews 1 St. Albans, Herts AL1 1BZ Veľká Británia Vznik funkcie: 21.05.2007
      Klaus Niedl - člen Lichtenworthergasse 122 Pottsching A-7033 Rakúska republika Vznik funkcie: 21.05.2007
      05.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Vajanského nábr. 59/17 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 06.09.2001
      Alain Skowronek - podpredseda predstavenstva Avenue des Coccinelles 29A Brusel 1170 Belgické kráľovstvo Vznik funkcie: 06.09.2001
      14.02.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Erhard Schmidt Mosergasse 4/1 Viedeň A -1090 Rakúska reppublika Vznik funkcie: 30.09.2005
      18.10.2006Nový štatutárny orgán:
      Jason Michael Bitter - člen Wilhelminasingel 5F Maastricht 6221 BE Holandské kráľovstvo Vznik funkcie: 27.09.2006
      07.09.2006Nový štatutárny orgán:
      Karim Makhlouf - člen Fluggestrasse 14 Hannover 301 61 Spolková republika Nemecko Vznik funkcie: 21.08.2006
      07.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Erhard Schmidt Mosergasse 4/1 Viedeň A -1090 Rakúska reppublika Vznik funkcie: 30.09.2005
      06.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Juraj Koman - člen Donnerova 717/31 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 03.11.2004
      02.12.2004Nový štatutárny orgán:
      Juraj Koman - člen Donnerova 717/31 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 03.11.2004
      01.12.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Marian Pištík - člen predstavenstva Heemstede straat 23 Amsterdam 1059 Holandsko Vznik funkcie: 10.12.2003
      21.05.2004Nové sidlo:
      Ivanská cesta 26 Bratislava 821 04
      Nový štatutárny orgán:
      Marian Pištík - člen predstavenstva Heemstede straat 23 Amsterdam 1059 Holandsko Vznik funkcie: 10.12.2003
      20.05.2004Zrušené sidlo:
      Hlavné nám. 3 Bratislava 811 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eva Havašová - člen predstavenstva Jesenského 2 Smižany 053 11 Vznik funkcie: 31.01.2003
      08.07.2003Nové predmety činnosti:
      údržba výrobkov uvedených v povolení JAR - 145 a oprávnenie vydávať osvedčenia o uvoľnení do prevádzky s použitím prideleného čísla podľa povolenia JAR - 145
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Eva Havašová - člen predstavenstva Jesenského 2 Smižany 053 11 Vznik funkcie: 31.01.2003
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Vajanského nábr. 59/17 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 06.09.2001
      Alain Skowronek - podpredseda predstavenstva Avenue des Coccinelles 29A Brusel 1170 Belgické kráľovstvo Vznik funkcie: 06.09.2001
      07.07.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Fernando Llorens Saenz - deň vzniku funkcie: 26.11.2001 Princesa 1 Muricia Španielsko Skončenie funkcie: 31.01.2003
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Kúpeľná 3 Bratislava
      Salvador Moreno Gonzales - Aller - člen predstavenstva - deň vzniku funkcie: 26.11.2001 Poniente 152, Pozuelo de Alarcón Madrid Španielsko Skončenie funkcie: 31.01.2003
      Alain Skowronek - podpredseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Vajnorská 1306/5 Bratislava
      04.11.2002Nové predmety činnosti:
      letecká doprava
      29.01.2002Nový štatutárny orgán:
      Fernando Llorens Saenz - deň vzniku funkcie: 26.11.2001 Princesa 1 Muricia Španielsko Skončenie funkcie: 31.01.2003
      Salvador Moreno Gonzales - Aller - člen predstavenstva - deň vzniku funkcie: 26.11.2001 Poniente 152, Pozuelo de Alarcón Madrid Španielsko Skončenie funkcie: 31.01.2003
      28.01.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Sebastien Castagné - člen predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Americká 2 Bratislava
      16.01.2002Nové predmety činnosti:
      predaj leteniek
      06.09.2001Nové obchodné meno:
      SkyEurope Airlines, a.s.
      Nové sidlo:
      Hlavné nám. 3 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      reklamná a propagačná činnosť
      vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Sebastien Castagné - člen predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Americká 2 Bratislava
      Christian Mandl - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Kúpeľná 3 Bratislava
      Alain Skowronek - podpredseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Vajnorská 1306/5 Bratislava