Create Invoice

FINREAS - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name FINREAS
Status Destroyed
PIN 35838124
TIN 2020287489
Date create 12 June 2002
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat FINREAS
Mlynské Nivy 36
82109
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35838124 TIN: 2020287489
  • Registered seat: FINREAS, Mlynské Nivy 36, 82109, Bratislava
  • Date create: 12 June 2002
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      12.01.2011Zrušené obchodné meno:
      FINREAS, a.s. - v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 36 Bratislava 821 09
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
      činnosť ekonomických a organizačných poradcov
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      obstarávateľské služby spojené so správou bytového fondu
      prieskum trhu
      reklamná a propagačná činnosť
      usporadúvanie a organizovanie výstav
      poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb
      prevádzkovanie galérií
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      PhDr. Viktor Jasaň - predseda predstavenstva Družstevná 12 Poproč 044 24 Vznik funkcie: 28.05.2004
      Rudolf Rezníček - člen Roháča 5/6 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 11.01.2005
      14.04.2010Nové obchodné meno:
      FINREAS, a.s. - v likvidácii
      13.04.2010Zrušené obchodné meno:
      FINREAS, a.s. v likvidácii
      09.03.2010Nové obchodné meno:
      FINREAS, a.s. v likvidácii
      Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 36 Bratislava 821 09
      08.03.2010Zrušené obchodné meno:
      FINREAS, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Priemyselná 1/A Bratislava 821 09
      30.01.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Peter Valuš - člen Trnková 75 Košice 040 14 Vznik funkcie: 11.01.2005
      01.02.2005Nový štatutárny orgán:
      Peter Valuš - člen Trnková 75 Košice 040 14 Vznik funkcie: 11.01.2005
      PhDr. Viktor Jasaň - predseda predstavenstva Družstevná 12 Poproč 044 24 Vznik funkcie: 28.05.2004
      Rudolf Rezníček - člen Roháča 5/6 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 11.01.2005
      31.01.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Jasaň - člen Družstevná 12 Poproč 044 24 Vznik funkcie: 28.05.2004
      Koloman Mišiak - člen 147 Nitrica 972 22 Vznik funkcie: 12.06.2002
      Ing. Roman Romaník - predseda Nešporova 1 Žilina 010 01 Vznik funkcie: 12.06.2002
      20.07.2004Nové predmety činnosti:
      prevádzkovanie galérií
      Nový štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Jasaň - člen Družstevná 12 Poproč 044 24 Vznik funkcie: 28.05.2004
      19.07.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Mariana Grofčíková - člen 126 Prievaly 906 34 Vznik funkcie: 12.06.2002
      13.11.2003Nové sidlo:
      Priemyselná 1/A Bratislava 821 09
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      12.11.2003Zrušené sidlo:
      Františkánska 1 Bratislava 811 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      12.06.2002Nové obchodné meno:
      FINREAS, a.s.
      Nové sidlo:
      Františkánska 1 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
      činnosť ekonomických a organizačných poradcov
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      obstarávateľské služby spojené so správou bytového fondu
      prieskum trhu
      reklamná a propagačná činnosť
      usporadúvanie a organizovanie výstav
      poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mariana Grofčíková - člen 126 Prievaly 906 34 Vznik funkcie: 12.06.2002
      Koloman Mišiak - člen 147 Nitrica 972 22 Vznik funkcie: 12.06.2002
      Ing. Roman Romaník - predseda Nešporova 1 Žilina 010 01 Vznik funkcie: 12.06.2002