Create Invoice

Bytové družstvo Lamač-Podháj - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Bytové družstvo Lamač-Podháj
PIN 35840137
TIN 2020287984
Date create 11 July 2002
Company category Družstvo
Registered seat Bytové družstvo Lamač-Podháj
Šafárikovo námestie 7
81102
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35840137 TIN: 2020287984
  • Registered seat: Bytové družstvo Lamač-Podháj, Šafárikovo námestie 7, 81102, Bratislava
  • Date create: 11 July 2002
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ondrej Zsíros predseda Haydnova 4725/23 Bratislava 811 02 19.03.2012
    Jozef Paulus podpredseda Vlčie hrdlo 2227/8 Bratislava 821 02 19.03.2012
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      30.06.2012Nový štatutárny orgán:
      Ondrej Zsíros - predseda predstavenstva Haydnova 4725/23 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 19.03.2012
      Jozef Paulus - podpredseda predstavenstva Vlčie hrdlo 2227/8 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 19.03.2012
      29.06.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Andrej Alberty - podpredseda predstavenstva Šancová 3570/51 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 24.05.2006
      Milan Satko - predseda predstavenstva Kalinčiakova 4 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 01.10.2007
      09.10.2007Nový štatutárny orgán:
      Milan Satko - predseda predstavenstva Kalinčiakova 4 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 01.10.2007
      08.10.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Peter Bučko - predseda predstavenstva Nad lúčkami 41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 01.04.2007
      21.04.2007Nový štatutárny orgán:
      Peter Bučko - predseda predstavenstva Nad lúčkami 41 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 01.04.2007
      20.04.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Karol Monsberger - predseda predstavenstva Záhrebská 7 Bratislava 811 05 Vznik funkcie: 24.05.2006
      16.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Karol Monsberger - predseda predstavenstva Záhrebská 7 Bratislava 811 05 Vznik funkcie: 24.05.2006
      Andrej Alberty - podpredseda predstavenstva Šancová 3570/51 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 24.05.2006
      15.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Andrej Alberty - podpredseda družstva Šancová 3570/51 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 24.05.2006
      Karol Monsberger - predseda družstva Záhrebská 7 Bratislava 811 05 Vznik funkcie: 24.05.2006
      07.06.2006Nový štatutárny orgán:
      Andrej Alberty - podpredseda družstva Šancová 3570/51 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 24.05.2006
      Karol Monsberger - predseda družstva Záhrebská 7 Bratislava 811 05 Vznik funkcie: 24.05.2006
      06.06.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Oľga Miháleková - podpredseda Kalinčiakova 11 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 11.07.2002
      Milan Satko - predseda Kalinčiakova 4 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 11.07.2002
      26.06.2003Nové predmety činnosti:
      uskutočňovanie stavieb a ich zmien
      výkon činnosti stavebného dozoru
      výkon činnosti stavbyvedúceho
      11.07.2002Nové obchodné meno:
      Bytové družstvo Lamač-Podháj
      Nové sidlo:
      Šafárikovo námestie 7 Bratislava 811 02
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná, inzertná a propagačná činnosť
      administratívne práce
      prieskum trhu
      marketing
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
      obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností
      inžinierska činnosť, okrem vybraných činností vo výstavbe
      konzultačná a poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Oľga Miháleková - podpredseda Kalinčiakova 11 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 11.07.2002
      Milan Satko - predseda Kalinčiakova 4 Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 11.07.2002