Create Invoice

EUROPE TECHNIC - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name EUROPE TECHNIC
PIN 35843144
TIN 2020288402
Date create 10 September 2002
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat EUROPE TECHNIC
Prievozská 18
82109
Bratislava
Financial information
Capital 112 436 €
Own capital 28 370 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35843144 TIN: 2020288402
  • Registered seat: EUROPE TECHNIC, Prievozská 18, 82109, Bratislava
  • Date create: 10 September 2002
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Simona Hynková predseda Břízová 255 Moravský Krumlov 672 01 Česká republika 29.07.2009
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      13.08.2009Nový štatutárny orgán:
      Simona Hynková - predseda Břízová 255 Moravský Krumlov 672 01 Česká republika Vznik funkcie: 29.07.2009
      12.08.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jindřich Životský - predseda Borodinova 18 Brno 623 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.03.2007
      03.01.2008Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      13.09.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jindřich Životský - predseda Borodinova 18 Brno 623 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.03.2007
      12.09.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jindřik Životský - predseda Borodinova 18 Brno 623 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.03.2007
      13.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jindřik Životský - predseda Borodinova 18 Brno 623 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.03.2007
      12.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Christos Barmperis - podpredseda Kazantzaki 15 Atény Grécka republika Vznik funkcie: 09.06.2003
      Odysseus Demetriades - podpredseda Patalouda 7 Ekali Attiky Grécka republika Vznik funkcie: 09.06.2003
      29.07.2004Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových alebo zvukovoobrazových záznamov
      predaj a požičiavanie nahraných záznamov
      prenájom priemyselného tovaru
      18.05.2004Nové sidlo:
      Prievozská 18 Bratislava 821 09
      17.05.2004Zrušené sidlo:
      Ivánska cesta 12 Bratislava 820 01
      10.07.2003Nové sidlo:
      Ivánska cesta 12 Bratislava 820 01
      Nový štatutárny orgán:
      Christos Barmperis - podpredseda Kazantzaki 15 Atény Grécka republika Vznik funkcie: 09.06.2003
      Odysseus Demetriades - podpredseda Patalouda 7 Ekali Attiky Grécka republika Vznik funkcie: 09.06.2003
      09.07.2003Zrušené sidlo:
      Michalská 7 Bratislava 811 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Christos Barberis - podpredseda Kazantzaki 15 Atény Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003
      Odysseus Demetriades - člen Petalouda 7 Ekali Attiky Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003
      Ioannis Moutsopoulos - predseda 15237 Filothei Kendavron 12 Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003
      10.09.2002Nové obchodné meno:
      EUROPE TECHNIC, a.s.
      Nové sidlo:
      Michalská 7 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových alebo zvukovoobrazových záznamov
      predaj a požičiavanie nahraných záznamov
      prenájom priemyselného tovaru
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Christos Barberis - podpredseda Kazantzaki 15 Atény Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003
      Odysseus Demetriades - člen Petalouda 7 Ekali Attiky Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003
      Ioannis Moutsopoulos - predseda 15237 Filothei Kendavron 12 Grécka republika Vznik funkcie: 10.09.2002 Skončenie funkcie: 09.06.2003