Create Invoice

INPROX - X - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name INPROX - X
Status Destroyed
PIN 35843306
TIN 2021687811
Date create 05 September 2002
Company category Spoločnosť s ručením obmedzeným
Registered seat INPROX - X
Štefanovičova 4
81623
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35843306 TIN: 2021687811
  • Registered seat: INPROX - X, Štefanovičova 4, 81623, Bratislava
  • Date create: 05 September 2002
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      29.06.2012Zrušené obchodné meno:
      INPROX - X, spol. s r.o.
      Zrušené sidlo:
      Štefanovičova 4 Bratislava 816 23
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      leasingova činnosť
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná a propagačná činnosť
      Zrušeny spoločníci:
      SK BM s. r. o. Štefanovičova 4 Bratislava 816 23
      HUN BM Korlátolt Felelősségű Társaság Baross utca 1 Budapešť 1082 Maďarská republika
      Zrušeny štatutárny orgán:
      konatelia
      DI Caroline Mocker Kaiserstrasse 91/1/27 Viedeň 1070 Rakúska republika Vznik funkcie: 30.11.2011
      Ing. Mag. Christoph Roiser Schinaweisgasse 52 Viedeň 1140 Rakúska republika Vznik funkcie: 30.11.2011
      10.01.2012Nové sidlo:
      Štefanovičova 4 Bratislava 816 23
      09.01.2012Zrušené sidlo:
      Tomášikova 50/B Bratislava 831 04
      16.12.2011Noví spoločníci:
      SK BM s. r. o. Štefanovičova 4 Bratislava 816 23
      HUN BM Korlátolt Felelősségű Társaság Baross utca 1 Budapešť 1082 Maďarská republika
      Nový štatutárny orgán:
      DI Caroline Mocker Kaiserstrasse 91/1/27 Viedeň 1070 Rakúska republika Vznik funkcie: 30.11.2011
      Ing. Mag. Christoph Roiser Schinaweisgasse 52 Viedeň 1140 Rakúska republika Vznik funkcie: 30.11.2011
      15.12.2011Zrušeny spoločníci:
      Martin und Gerda Essl Privatstiftung Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Sammlung-Essl Privatstiftung Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      IEG Immobilien Entwicklungs GmbH Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúska republika
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Elmar Weinert Rapsgasse 19 Guntramsdorf 2353 Rakúska republika Vznik funkcie: 05.09.2002
      Dr. Christian Strasser Neuwaldeggerst. 28/3/1 Viedeň 1170 Rakusko Vznik funkcie: 05.09.2002
      23.03.2010Nové sidlo:
      Tomášikova 50/B Bratislava 831 04
      22.03.2010Zrušené sidlo:
      Kapitulská 3 Bratislava 811 01
      13.06.2007Noví spoločníci:
      Martin und Gerda Essl Privatstiftung Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Sammlung-Essl Privatstiftung Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      12.06.2007Zrušeny spoločníci:
      Karlheinz Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Agnes Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Martin Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      05.09.2002Nové obchodné meno:
      INPROX - X, spol. s r.o.
      Nové sidlo:
      Kapitulská 3 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Spoločnosť s ručením obmedzeným
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      leasingova činnosť
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná a propagačná činnosť
      Noví spoločníci:
      IEG Immobilien Entwicklungs GmbH Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúska republika
      Karlheinz Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Agnes Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Martin Essl Aufeldstrasse 17-23 Klosterneuburg 3403 Rakúsko
      Nový štatutárny orgán:
      konatelia
      Elmar Weinert Rapsgasse 19 Guntramsdorf 2353 Rakúska republika Vznik funkcie: 05.09.2002
      Dr. Christian Strasser Neuwaldeggerst. 28/3/1 Viedeň 1170 Rakusko Vznik funkcie: 05.09.2002