Create Invoice

Digital Park Einsteinova - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Digital Park Einsteinova
Status Destroyed
PIN 35844418
TIN 2021691056
Date create 30 September 2002
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Digital Park Einsteinova
Digital Park II, Einsteinova 25
85101
Bratislava
Financial information
Own capital 48 784 417 €
Contact Information
Email vladimir.policka@skubla.sk
Mobile phone(s) +421948200909
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35844418 TIN: 2021691056
  • Registered seat: Digital Park Einsteinova, Digital Park II, Einsteinova 25, 85101, Bratislava
  • Date create: 30 September 2002
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      08.01.2013Zrušené obchodné meno:
      Digital Park Einsteinova, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Digital Park II, Einsteinova 25 Bratislava 851 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve
      poradenstvo v oblasti stavebníctva a nehnuteľností
      obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Juraj Pucheľ - člen Ducové 59 Ducové 922 21 Vznik funkcie: 01.11.2011
      Ing. Martin Lysek - predseda Oldřichovice 945 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 01.11.2011
      Ing. Michal Mydlo - člen Pod vŕškom 2589/20 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 01.09.2012
      19.09.2012Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michal Mydlo - člen Pod vŕškom 2589/20 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 01.09.2012
      18.09.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Michal Mydlo - člen Pod vŕškom 2589/20 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 04.12.2007
      10.11.2011Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michal Mydlo - člen Pod vŕškom 2589/20 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 04.12.2007
      Ing. Juraj Pucheľ - člen Ducové 59 Ducové 922 21 Vznik funkcie: 01.11.2011
      Ing. Martin Lysek - predseda Oldřichovice 945 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 01.11.2011
      09.11.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Lysek - člen predstavenstva Beskydská 721 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 22.10.2007
      Ing. Michal Mydlo - člen predstavenstva Mozartova 19 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 04.12.2007
      Juraj Šaštinský - predseda predstavenstva Vlčkova 37/B Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 01.04.2010
      07.05.2010Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Lysek - člen predstavenstva Beskydská 721 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 22.10.2007
      Ing. Michal Mydlo - člen predstavenstva Mozartova 19 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 04.12.2007
      Juraj Šaštinský - predseda predstavenstva Vlčkova 37/B Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 01.04.2010
      06.05.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Lysek - predseda predstavenstva Beskydská 721 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 22.10.2007
      Ing. Michal Mydlo - člen predstavenstva Mozartova 19 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 04.12.2007
      Ing. Roman Olejník - člen Komenského 37 Košice 040 01 Vznik funkcie: 10.08.2007
      21.01.2010Nové sidlo:
      Digital Park II, Einsteinova 25 Bratislava 851 01
      20.01.2010Zrušené sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      12.12.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michal Mydlo - člen predstavenstva Mozartova 19 Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 04.12.2007
      16.11.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Lysek - predseda predstavenstva Beskydská 721 Třinec 739 61 Česká republika Vznik funkcie: 22.10.2007
      15.11.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Ľuboš Teleky - predseda Dopravná 9 Levice 934 01 Vznik funkcie: 12.07.2005
      17.08.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Roman Olejník - člen Komenského 37 Košice 040 01 Vznik funkcie: 10.08.2007
      16.08.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Jaroslav Bernat - člen Dlouhá 403 Liberec 25 463 12 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      Igor Horník - člen Semická 2026/10 Praha 4 143 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      16.02.2007Nové obchodné meno:
      Digital Park Einsteinova, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Igor Horník - člen Semická 2026/10 Praha 4 143 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      15.02.2007Zrušené obchodné meno:
      Digital Park, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Igor Horník - člen Pod lysinami 482/20 Praha 4 147 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      10.11.2006Nové sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      09.11.2006Zrušené sidlo:
      Rajská 15/a Bratislava 811 08
      26.07.2006Nové predmety činnosti:
      prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      Nový štatutárny orgán:
      Jaroslav Bernat - člen Dlouhá 403 Liberec 25 463 12 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      25.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Jaroslav Bernat - člen Jeronýmova 568/22B Liberec VII - Horní Růžodol 460 07 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      13.08.2005Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Ľuboš Teleky - predseda Dopravná 9 Levice 934 01 Vznik funkcie: 12.07.2005
      12.08.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Ľuboš Teleky Dopravná 9 Levice 934 01 Vznik funkcie: 12.07.2005
      06.08.2005Nové obchodné meno:
      Digital Park, a.s.
      Nové sidlo:
      Rajská 15/a Bratislava 811 08
      Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Ľuboš Teleky Dopravná 9 Levice 934 01 Vznik funkcie: 12.07.2005
      05.08.2005Zrušené obchodné meno:
      GLOBAL INVEST - GIV a.s.
      Zrušené sidlo:
      Lazaretská 7 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. arch. Peter Vavrica - predseda Dlhá 57 Bratislava 851 10 Vznik funkcie: 30.01.2004
      03.03.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. arch. Peter Vavrica - predseda Dlhá 57 Bratislava 851 10 Vznik funkcie: 30.01.2004
      Jaroslav Bernat - člen Jeronýmova 568/22B Liberec VII - Horní Růžodol 460 07 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      Igor Horník - člen Pod lysinami 482/20 Praha 4 147 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.01.2004
      02.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Arpád Kraščenič - člen Hviezdoslavov 51 Kvetoslavov 930 41 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004
      Ing.arch. Miroslav Marynčák - člen Palkovičova 13 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004
      Ing.arch. Peter Vavrica - predseda Dlhá 57 Bratislava 851 10 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004
      30.09.2002Nové obchodné meno:
      GLOBAL INVEST - GIV a.s.
      Nové sidlo:
      Lazaretská 7 Bratislava 811 08
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve
      poradenstvo v oblasti stavebníctva a nehnuteľností
      obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Arpád Kraščenič - člen Hviezdoslavov 51 Kvetoslavov 930 41 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004
      Ing.arch. Miroslav Marynčák - člen Palkovičova 13 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004
      Ing.arch. Peter Vavrica - predseda Dlhá 57 Bratislava 851 10 Vznik funkcie: 30.09.2002 Skončenie funkcie: 30.01.2004