Create Invoice

Bratislavská regionálna koľajová - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Bratislavská regionálna koľajová
PIN 35855398
TIN 2020289480
VAT number SK2020289480
Date create 10 April 2003
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Bratislavská regionálna koľajová
Dostojevského rad 1
81109
Bratislava
Financial information
Capital 7 237 743 €
Own capital -1 301 358 €
Contact Information
Email brks@brks.sk
Phone(s) 0902964745, 0903425029
Fax(es) 0248287217
Date of updating data: 25.06.2015
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35855398 TIN: 2020289480 VAT number: SK2020289480
  • Registered seat: Bratislavská regionálna koľajová, Dostojevského rad 1, 81109, Bratislava
  • Date create: 10 April 2003
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Mag. Roman Filistein predseda Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 08.09.2006
    Bc. Aneta Dhrif podpredseda Gen.Klapku 67 Komárno 945 01 15.07.2010
    Ivan Kožehuba člen Vlastenecké nám. 7 Bratislava 851 01 15.07.2010
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      24.01.2011Zrušeny predmety činnosti:
      cestná motorová doprava (vnútroštátna nákladná cestná doprava, taxislužba, vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava)
      14.09.2010Nový štatutárny orgán:
      Bc. Aneta Dhrif - podpredseda predstavenstva Gen.Klapku 67 Komárno 945 01 Vznik funkcie: 15.07.2010
      Ivan Kožehuba - člen predstavenstva Vlastenecké nám. 7 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 15.07.2010
      13.09.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Mária Kršková - člen Záborského 5/4 Martin 036 01 Vznik funkcie: 24.11.2009
      Alena Kučerová - podpredseda Petzvalova 3376/45 Žilina 010 15 Vznik funkcie: 24.11.2009
      23.12.2009Nový štatutárny orgán:
      Mária Kršková - člen Záborského 5/4 Martin 036 01 Vznik funkcie: 24.11.2009
      Alena Kučerová - podpredseda Petzvalova 3376/45 Žilina 010 15 Vznik funkcie: 24.11.2009
      22.12.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Nadežda Ečeková - člen Furdekova 8 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 25.08.2008
      29.08.2008Nový štatutárny orgán:
      Nadežda Ečeková - člen Furdekova 8 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 25.08.2008
      28.08.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Bc. Peter Dudáš - člen predstavenstva Bazová 2 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 06.02.2007
      21.02.2007Nový štatutárny orgán:
      Mag. Roman Filistein - predseda predstavenstva Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 08.09.2006
      Bc. Peter Dudáš - člen predstavenstva Bazová 2 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 06.02.2007
      20.02.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Mag. Roman Filistein - člen predstavenstva Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 08.09.2006
      29.11.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Loy - predseda predstavenstva Komenského 668 Strážske 072 00 Vznik funkcie: 08.09.2006
      Ing. Jaroslav Richter - člen predstavenstva Kardinála Trochty 530/11 Litoměrice 412 01 Česká republika Vznik funkcie: 08.09.2006
      12.10.2006Nový štatutárny orgán:
      Mag. Roman Filistein - člen predstavenstva Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 08.09.2006
      Ing. Ľubomír Loy - predseda predstavenstva Komenského 668 Strážske 072 00 Vznik funkcie: 08.09.2006
      Ing. Jaroslav Richter - člen predstavenstva Kardinála Trochty 530/11 Litoměrice 412 01 Česká republika Vznik funkcie: 08.09.2006
      11.10.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tomáš Fabor Lachova 25 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Mag. Roman Filistein - predseda predstavenstva Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Ing. Róbert Király - člen prestavenstva Konventná 7 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 29.06.2005
      21.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eva Móricová Hurbanova 3804/15 Martin - Košúty 036 01 Vznik funkcie: 10.04.2003
      24.09.2005Nové sidlo:
      Dostojevského rad 1 Bratislava 811 09
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Róbert Király - člen prestavenstva Konventná 7 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 29.06.2005
      23.09.2005Zrušené sidlo:
      Krátka 11 Bratislava 811 03
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Per-Eric Bjurenborg Kulstötarvägen 83 Enskede 122 44 Švédske kráľovstvo Vznik funkcie: 15.07.2003
      Ing. Ivan Gálik M. Marečka 5 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 10.04.2003
      23.02.2004Nové predmety činnosti:
      prevádzkovanie dopravy na železničnej dráhe - celoštátne a regionálne dráhy v správe ŽSR
      prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním doplnkových služieb
      cestná motorová doprava (vnútroštátna nákladná cestná doprava, taxislužba, vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava)
      Nový štatutárny orgán:
      Per-Eric Bjurenborg Kulstötarvägen 83 Enskede 122 44 Švédske kráľovstvo Vznik funkcie: 15.07.2003
      22.02.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Alena Rušová Tribečská 919/12 Solčany 956 17 Vznik funkcie: 10.04.2003 Skončenie funkcie: 15.07.2003
      10.04.2003Nové obchodné meno:
      Bratislavská regionálna koľajová spoločnosť, a.s.
      Nové sidlo:
      Krátka 11 Bratislava 811 03
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná a propagačná činnosť
      prenájom elektrických strojov, prístrojov a zariadení
      prenájom motorových vozidiel
      poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      prieskum trhu
      vzdelávanie a mimoškolská výchova v oblasti obchodu a dopravy
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      vydávanie periodickej a neperiodickej tlače
      poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tomáš Fabor Lachova 25 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Mag. Roman Filistein - predseda predstavenstva Banskobystrická 12 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Ing. Ivan Gálik M. Marečka 5 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Ing. Eva Móricová Hurbanova 3804/15 Martin - Košúty 036 01 Vznik funkcie: 10.04.2003
      Ing. Alena Rušová Tribečská 919/12 Solčany 956 17 Vznik funkcie: 10.04.2003 Skončenie funkcie: 15.07.2003