Create Invoice

GONG - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name GONG
PIN 35863731
TIN 2021745594
Date create 08 August 2003
Company category Spoločnosť s ručením obmedzeným
Registered seat GONG
Obchodná 39
81101
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35863731 TIN: 2021745594
  • Registered seat: GONG, Obchodná 39, 81101, Bratislava
  • Date create: 08 August 2003
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Vladimír Dánai Ostredská 3231/4 Bratislava 821 02 01.07.2009
  • Owners:
    Person Function Share Registered seat
    Vladimír Dánai 6 640 € (100%) Ostredská 3231/4 Bratislava 821 02
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      19.09.2009Noví spoločníci:
      Vladimír Dánai Ostredská 2321/4 Bratislava 821 02
      Nový štatutárny orgán:
      konateľ
      Vladimír Dánai Ostredská 3231/4 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 01.07.2009
      18.09.2009Zrušeny spoločníci:
      Guoli Zhou Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01
      Guozhou Zhou prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      konatelia
      Guoli Zhou Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01 Vznik funkcie: 16.08.2006
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01 Vznik funkcie: 08.08.2003
      Guozhou Zhou prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      28.03.2007Noví spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01
      Nový štatutárny orgán:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01 Vznik funkcie: 08.08.2003
      27.03.2007Zrušeny spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Robotnícka 57/19 Senica 905 01
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 08.08.2003
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Robotnícka 57/19 Senica 905 01 Vznik funkcie: 08.08.2003
      10.03.2007Noví spoločníci:
      Guoli Zhou Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01
      Nový štatutárny orgán:
      Guoli Zhou Hviezdoslavova 314/29 Senica 905 01 Vznik funkcie: 16.08.2006
      09.03.2007Zrušeny spoločníci:
      Guoli Zhou J. Francisciho 726/11 Prievidza 971 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Guoli Zhou J. Francisciho 726/11 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 16.08.2006
      15.09.2006Noví spoločníci:
      Guoli Zhou J. Francisciho 726/11 Prievidza 971 01
      Nový štatutárny orgán:
      Guoli Zhou J. Francisciho 726/11 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 16.08.2006
      17.06.2005Noví spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Robotnícka 57/19 Senica 905 01
      Nový štatutárny orgán:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Robotnícka 57/19 Senica 905 01 Vznik funkcie: 08.08.2003
      16.06.2005Zrušeny spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 00
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 00 Vznik funkcie: 08.08.2003
      30.10.2004Noví spoločníci:
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03
      Guozhou Zhou prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 01
      Nový štatutárny orgán:
      Guozhou Zhou prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      29.10.2004Zrušeny spoločníci:
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03
      29.06.2004Noví spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 00
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03
      Nový štatutárny orgán:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čínska ľudová republika prechodný pobyt na území SR : Halalovka 2368/13 Trenčín 911 00 Vznik funkcie: 08.08.2003
      Jianguo Zhang pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava 821 03 Vznik funkcie: 08.08.2003
      28.06.2004Zrušeny spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Horný Šianec 235/13 Trenčín
      Jianguo Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Horný Šianec 235/13 Trenčín Vznik funkcie: 08.08.2003
      Jianguo Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava Vznik funkcie: 08.08.2003
      08.08.2003Nové obchodné meno:
      GONG spol. s r.o.
      Nové sidlo:
      Obchodná 39 Bratislava 811 01
      Nová právna forma:
      Spoločnosť s ručením obmedzeným
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
      Noví spoločníci:
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Horný Šianec 235/13 Trenčín
      Jianguo Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava
      Nový štatutárny orgán:
      konatelia
      Guoxiong Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Horný Šianec 235/13 Trenčín Vznik funkcie: 08.08.2003
      Jianguo Zhang Zhejiang Čína prechodný pobyt na území SR : Andreja Mráza 3157/1 Bratislava Vznik funkcie: 08.08.2003