Create Invoice

ČSOB Asset Management - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name ČSOB Asset Management
Status Destroyed
PIN 35889446
TIN 2021844242
Date create 10 June 2004
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat ČSOB Asset Management
Medená 22
81102
Bratislava
Financial information
Capital 9 308 €
Own capital 7 718 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35889446 TIN: 2021844242
  • Registered seat: ČSOB Asset Management, Medená 22, 81102, Bratislava
  • Date create: 10 June 2004
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      05.06.2013Zrušené obchodné meno:
      ČSOB Asset Management, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Medená 22 Bratislava 811 02
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Novotný - člen Dolná 24 Zohor 900 51 Vznik funkcie: 06.06.2011
      Ing. Andrea Halcinová - predseda Gallayova 47 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 26.02.2013
      Ing. Štefan Miko - člen Modra nad Cirochou 195 Modra nad Cirochou 067 82 Vznik funkcie: 26.02.2013
      06.04.2013Nové obchodné meno:
      ČSOB Asset Management, a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Andrea Halcinová - predseda Gallayova 47 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 26.02.2013
      Ing. Štefan Miko - člen Modra nad Cirochou 195 Modra nad Cirochou 067 82 Vznik funkcie: 26.02.2013
      05.04.2013Zrušené obchodné meno:
      ČSOB Asset Management, správ. spol., a.s.
      Zrušeny predmety činnosti:
      vytváranie a spravovanie podielových fondov podľa § 3 ods. 2 zákona č. 594/2003 Z.z. o kolektívnom investovaní v znení neskorších predpisov
      riadenie portfólia tvoreného jedným alebo viacerými investičnými nástrojmi v súlade s poverením klienta na základe zmluvy o riadení portfólia oddelene od portfólia iných klientov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a/,b/,c/,e/,f/,g/,i/ zákona č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch a investičných službách a o zmene a doplnení niektorých predpisov v znení neskorších predpisov /ďalej len zákon o cenných papieroch/. Pri vykonávaní činnosti podľa § 3 ods. 3 zákona o kolektívnom investovaní vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. g/,i/ zákona o cenných papieroch sa táto činnosť môže vykonávať len k nástrojom, ktoré sa vzťahujú na meny
      poradenská činnosť vo veciach investovania do investičných nástrojov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a), b), c), f) zákona o cenných papieroch
      úschova a správa podielových listov vydávaných správcovskými spoločnosťami a cenných papierov vydávaných zahraničnými subjektmi kolektívneho investovania
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - predseda predstavenstva Ardovo 59 Dlhá Ves 049 55 Vznik funkcie: 17.06.2011
      Ing. Robert Zemánek - člen Znievska 8 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 06.06.2011
      19.10.2011Nový štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - predseda predstavenstva Ardovo 59 Dlhá Ves 049 55 Vznik funkcie: 17.06.2011
      18.10.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - člen Ardovo 59 Dlhá Ves 049 55 Vznik funkcie: 18.07.2008
      14.06.2011Nový štatutárny orgán:
      Ing. Robert Zemánek - člen Znievska 8 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 06.06.2011
      Ing. Peter Novotný - člen Dolná 24 Zohor 900 51 Vznik funkcie: 06.06.2011
      13.06.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Ravinger , PhD. - člen Znievska 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 22.12.2009
      Mgr. Vladimír Šošovička - predseda Eisnerova 6968/6 Bratislava - Devínska Nová Ves 841 07 Vznik funkcie: 19.12.2008
      28.01.2011Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Ravinger , PhD. - člen Znievska 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 22.12.2009
      27.01.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Ravinger - člen Znievska 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 22.12.2009
      29.05.2010Nové sidlo:
      Medená 22 Bratislava 811 02
      28.05.2010Zrušené sidlo:
      Kolárska 6 Bratislava 815 63
      30.01.2010Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Ravinger - člen Znievska 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 22.12.2009
      29.01.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Josef Beneš - člen U Kříže 631/20 Praha 5 - Jinonice 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 09.04.2008
      08.12.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - člen Ardovo 59 Dlhá Ves 049 55 Vznik funkcie: 18.07.2008
      07.12.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - člen K lučinám 17 Praha 3 130 00 Česká republika Vznik funkcie: 18.07.2008
      21.05.2009Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - predseda Eisnerova 6968/6 Bratislava - Devínska Nová Ves 841 07 Vznik funkcie: 19.12.2008
      20.05.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - predseda I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 19.12.2008
      29.01.2009Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - predseda I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 19.12.2008
      28.01.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - člen I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 01.01.2007
      25.07.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Radko Semančík - člen K lučinám 17 Praha 3 130 00 Česká republika Vznik funkcie: 18.07.2008
      24.07.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová - predsedkyňa Rustaveliho 9544/15 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 01.01.2007
      12.04.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Josef Beneš - člen U Kříže 631/20 Praha 5 - Jinonice 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 09.04.2008
      11.04.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Kouřil - člen Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 04.08.2006
      20.03.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová - predsedkyňa Rustaveliho 9544/15 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 01.01.2007
      19.03.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová Rustaveliho 9544/15 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 28.01.2005
      09.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - člen I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 01.01.2007
      08.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Josef Beneš - predseda Bedřichov 9 Špindleruv Mlyn 543 51 Česká republika Vznik funkcie: 10.06.2004
      09.08.2006Nový štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Kouřil - člen Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 04.08.2006
      19.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Juraj Široký - člen Strmý vŕšok 137 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 10.06.2004
      17.01.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová Rustaveliho 9544/15 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 28.01.2005
      16.01.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová Veternicova 11 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 28.01.2005
      16.02.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tatiana Balážová Veternicova 11 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 28.01.2005
      15.02.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Vladimír Šošovička - člen I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 10.06.2004
      07.12.2004Nové sidlo:
      Kolárska 6 Bratislava 815 63
      Nové predmety činnosti:
      riadenie portfólia tvoreného jedným alebo viacerými investičnými nástrojmi v súlade s poverením klienta na základe zmluvy o riadení portfólia oddelene od portfólia iných klientov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a/,b/,c/,e/,f/,g/,i/ zákona č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch a investičných službách a o zmene a doplnení niektorých predpisov v znení neskorších predpisov /ďalej len zákon o cenných papieroch/. Pri vykonávaní činnosti podľa § 3 ods. 3 zákona o kolektívnom investovaní vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. g/,i/ zákona o cenných papieroch sa táto činnosť môže vykonávať len k nástrojom, ktoré sa vzťahujú na meny
      úschova a správa podielových listov vydávaných správcovskými spoločnosťami a cenných papierov vydávaných zahraničnými subjektmi kolektívneho investovania
      06.12.2004Zrušené sidlo:
      Nám. SNP 29 Bratislava 815 83
      Zrušeny predmety činnosti:
      riadenie portfólia tvoreného jedným alebo viacerými investičnými nástrojmi v súlade s poverením klienta na základe zmluvy o riadení portfólia oddelene od portfólia iných klientov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a), b), c), f) zákona č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch a investičných službách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon o cenných papieroch")
      10.06.2004Nové obchodné meno:
      ČSOB Asset Management, správ. spol., a.s.
      Nové sidlo:
      Nám. SNP 29 Bratislava 815 83
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      riadenie portfólia tvoreného jedným alebo viacerými investičnými nástrojmi v súlade s poverením klienta na základe zmluvy o riadení portfólia oddelene od portfólia iných klientov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a), b), c), f) zákona č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch a investičných službách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon o cenných papieroch")
      vytváranie a spravovanie podielových fondov podľa § 3 ods. 2 zákona č. 594/2003 Z.z. o kolektívnom investovaní v znení neskorších predpisov
      poradenská činnosť vo veciach investovania do investičných nástrojov vo vzťahu k investičným nástrojom podľa § 5 písm. a), b), c), f) zákona o cenných papieroch
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Juraj Široký - člen Strmý vŕšok 137 Bratislava 841 06 Vznik funkcie: 10.06.2004
      Mgr. Vladimír Šošovička - člen I. Bukovčana 13 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 10.06.2004
      Ing. Josef Beneš - predseda Bedřichov 9 Špindleruv Mlyn 543 51 Česká republika Vznik funkcie: 10.06.2004