Create Invoice

Prvá prevádzková - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Prvá prevádzková
Status Destroyed
PIN 35895667
Date create 05 August 2004
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Prvá prevádzková
Sládkovičova 7
81106
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35895667
  • Registered seat: Prvá prevádzková, Sládkovičova 7, 81106, Bratislava
  • Date create: 05 August 2004
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      31.12.2008Zrušené obchodné meno:
      Prvá prevádzková, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Sládkovičova 7 Bratislava 811 06
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečmému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      marketing a prieskum trhu
      reklamná a propagačná činnosť
      faktoring a forfaiting
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Rostislav Čáp - predseda Bechyňská 231/24 Soběslav 392 01 Česká republika Vznik funkcie: 02.03.2007
      20.03.2007Nový štatutárny orgán:
      Rostislav Čáp - predseda Bechyňská 231/24 Soběslav 392 01 Česká republika Vznik funkcie: 02.03.2007
      19.03.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Rostislav Čáp - predseda Bechyňská 231/24 Soběslav 392 01 Česká republika Vznik funkcie: 16.10.2006
      RNDr. Tomáš Paclík - člen Šemberova 12/74 Olomouc 772 00 Česká republika Vznik funkcie: 09.12.2004
      Etienne Petit - člen U Plátenice 13/1224 Praha 5 150 00 Česká republika Vznik funkcie: 16.10.2006
      20.12.2006Nový štatutárny orgán:
      Rostislav Čáp - predseda Bechyňská 231/24 Soběslav 392 01 Česká republika Vznik funkcie: 16.10.2006
      Etienne Petit - člen U Plátenice 13/1224 Praha 5 150 00 Česká republika Vznik funkcie: 16.10.2006
      19.12.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Viktor Földes - člen ul. Móra Krausza 5 Komárno - Nová Stráž 945 04 Vznik funkcie: 05.08.2004
      JUDr. Juraj Tomášek - predseda Na Revíne 29/D Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 05.08.2004
      07.07.2006Nový štatutárny orgán:
      RNDr. Tomáš Paclík - člen Šemberova 12/74 Olomouc 772 00 Česká republika Vznik funkcie: 09.12.2004
      06.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      RNDr. Tomáš Paclík - člen Žerotínov 13 Zábřeh 789 01 Česká republika Vznik funkcie: 09.12.2004
      24.12.2004Nový štatutárny orgán:
      RNDr. Tomáš Paclík - člen Žerotínov 13 Zábřeh 789 01 Česká republika Vznik funkcie: 09.12.2004
      23.12.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Juraj Králik - člen Vyšehradská 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 05.08.2004
      13.08.2004Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Juraj Tomášek - predseda Na Revíne 29/D Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 05.08.2004
      12.08.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Juraj Králik - predseda Na Revíne 29/D Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 05.08.2004
      05.08.2004Nové obchodné meno:
      Prvá prevádzková, a.s.
      Nové sidlo:
      Sládkovičova 7 Bratislava 811 06
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečmému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      marketing a prieskum trhu
      reklamná a propagačná činnosť
      faktoring a forfaiting
      prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Viktor Földes - člen ul. Móra Krausza 5 Komárno - Nová Stráž 945 04 Vznik funkcie: 05.08.2004
      JUDr. Juraj Králik - predseda Na Revíne 29/D Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 05.08.2004
      Ing. Juraj Králik - člen Vyšehradská 1 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 05.08.2004