Create Invoice

Skanska PS - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Skanska PS
Status Destroyed
PIN 35897899
TIN 2021874503
Date create 24 August 2004
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Skanska PS
Krajná 29
82104
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35897899 TIN: 2021874503
  • Registered seat: Skanska PS, Krajná 29, 82104, Bratislava
  • Date create: 24 August 2004
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      31.03.2010Zrušené obchodné meno:
      Skanska PS a.s.
      Zrušené sidlo:
      Krajná 29 Bratislava 821 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      uskutočňovanie stavieb a ich zmien
      výkon činnosti stavbyvedúceho
      inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve
      montáž a údržba oceľových konštrukcií stavieb v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť vo výstavbe
      prenájom stavebných strojov a zariadení
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      projektovanie, inštalovanie, oprava a vykonávanie revízií stabilných a polostabilných hasiacich zariadení
      sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      automatizované spracovanie údajov
      správa počítačových sietí
      poskytovanie software a predaj hotových programov na základe dohody s autorom
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      výroba stavebných hmôt a stavebných dielcov
      zemné a výkopové práce a kladenie potrubí v rozsahu voľnej živnosti
      výkon činnosti stavebného dozoru
      požičiavanie malej mechanizácie, mobilných kontajnerov, lešenia, mobilného oplotenia a mobilných WC
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tibor Kočvara - člen Gen. Svobodu 53 Martin 036 01 Vznik funkcie: 11.01.2007
      Ing. Rastislav Pauliny - podpredseda Bullova 25 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 20.07.2007
      Ing. Ivana Sopková - člen Majerníkova 3040/32 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 20.07.2007
      Jiří Čadek - predseda Nad Lesíkem 2266/31 Praha 6 160 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.08.2007
      Ing. Michal Bláha - člen Pod Pekařkou 221/36 Praha 4, Podolí 140 00 Česká republika Vznik funkcie: 13.12.2007
      28.12.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Michal Bláha - člen Pod Pekařkou 221/36 Praha 4, Podolí 140 00 Česká republika Vznik funkcie: 13.12.2007
      27.12.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jiří Bažata - člen Studniční 1362 Praha 5, Zbraslav 150 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2006
      Ing. Rastislav Pauliny - člen Bullova 25 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 22.03.2007
      Ing. Zdeněk Rosa - člen Luční 200 Ořech 252 25 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2006
      18.09.2007Nový štatutárny orgán:
      Jiří Čadek - predseda Nad Lesíkem 2266/31 Praha 6 160 00 Česká republika Vznik funkcie: 14.08.2007
      17.09.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Igor Zorád - predseda Štefánikova Trieda 83/78 Nitra - Staré Mesto 949 01 Vznik funkcie: 01.10.2006
      18.08.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Pauliny - podpredseda Bullova 25 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 20.07.2007
      Ing. Ivana Sopková - člen Majerníkova 3040/32 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 20.07.2007
      17.08.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Horváth - podpredseda Ľ. Ondrejova 843/8 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 02.11.2006
      13.04.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Pauliny - člen Bullova 25 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 22.03.2007
      12.04.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miloš Darovec - člen Nad Dunajom 2 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 02.11.2006
      30.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tibor Kočvara - člen Gen. Svobodu 53 Martin 036 01 Vznik funkcie: 11.01.2007
      29.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zdeněk Burda - člen Za Zahradami 397 Praha 10, Dolní Měcholupy 100 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.10.2006
      22.11.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Zdeněk Burda - člen Za Zahradami 397 Praha 10, Dolní Měcholupy 100 00 Česká republika Vznik funkcie: 30.10.2006
      Ing. Miloš Darovec - člen Nad Dunajom 2 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 02.11.2006
      Ing. Štefan Horváth - podpredseda Ľ. Ondrejova 843/8 Prievidza 971 01 Vznik funkcie: 02.11.2006
      21.11.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Bél - podpredseda Pod hrebeňom 27 Holíč 908 51 Vznik funkcie: 01.10.2006
      07.11.2006Nové obchodné meno:
      Skanska PS a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jiří Bažata - člen Studniční 1362 Praha 5, Zbraslav 150 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2006
      Ing. Daniel Bél - podpredseda Pod hrebeňom 27 Holíč 908 51 Vznik funkcie: 01.10.2006
      Ing. Zdeněk Rosa - člen Luční 200 Ořech 252 25 Česká republika Vznik funkcie: 01.10.2006
      Ing. Igor Zorád - predseda Štefánikova Trieda 83/78 Nitra - Staré Mesto 949 01 Vznik funkcie: 01.10.2006
      06.11.2006Zrušené obchodné meno:
      Skanska SK a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Beka - podpredseda predstavenstva 576 Opatovce nad Nitrou 972 02 Vznik funkcie: 01.01.2006
      Ing. Daniel Bél - predseda predstavenstva Pod hrebeňom 27 Holíč 908 51 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. arch. Radek Pšenička - člen predstavenstva Havlíčkova 46 Košice 040 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Tibor Štefančík Urbánková 39 Košice 040 01 Vznik funkcie: 01.12.2004
      Ing. Miroslav Švejda - člen predstavenstva Jasanová 1544/28 České Budějovice 370 08 Česká republika Vznik funkcie: 02.03.2005
      21.06.2006Nové predmety činnosti:
      požičiavanie malej mechanizácie, mobilných kontajnerov, lešenia, mobilného oplotenia a mobilných WC
      22.02.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Beka - podpredseda predstavenstva 576 Opatovce nad Nitrou 972 02 Vznik funkcie: 01.01.2006
      21.02.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Beka - člen predstavenstva 576 Opatovce nad Nitrou 972 02 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Michal Reiter - podpredseda predstavenstva Tř. 1. máje 38 Olomouc 771 00 Česká republika Vznik funkcie: 24.08.2004
      11.06.2005Nové predmety činnosti:
      výkon činnosti stavebného dozoru
      05.04.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Švejda - člen predstavenstva Jasanová 1544/28 České Budějovice 370 08 Česká republika Vznik funkcie: 02.03.2005
      04.04.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Teker - člen predstavenstva Jána Hollého 16 Malacky 901 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      18.02.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tibor Štefančík Urbánková 39 Košice 040 01 Vznik funkcie: 01.12.2004
      17.02.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Karin Kaschná - člen predstavenstva Jána Mrvu 21 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      28.08.2004Nové obchodné meno:
      Skanska SK a.s.
      27.08.2004Zrušené obchodné meno:
      Skanska Sk a.s.
      24.08.2004Nové obchodné meno:
      Skanska Sk a.s.
      Nové sidlo:
      Krajná 29 Bratislava 821 04
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      uskutočňovanie stavieb a ich zmien
      výkon činnosti stavbyvedúceho
      inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve
      montáž a údržba oceľových konštrukcií stavieb v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť vo výstavbe
      prenájom stavebných strojov a zariadení
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      projektovanie, inštalovanie, oprava a vykonávanie revízií stabilných a polostabilných hasiacich zariadení
      sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      automatizované spracovanie údajov
      správa počítačových sietí
      poskytovanie software a predaj hotových programov na základe dohody s autorom
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      výroba stavebných hmôt a stavebných dielcov
      zemné a výkopové práce a kladenie potrubí v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miroslav Beka - člen predstavenstva 576 Opatovce nad Nitrou 972 02 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Daniel Bél - predseda predstavenstva Pod hrebeňom 27 Holíč 908 51 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Karin Kaschná - člen predstavenstva Jána Mrvu 21 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. arch. Radek Pšenička - člen predstavenstva Havlíčkova 46 Košice 040 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Jaroslav Teker - člen predstavenstva Jána Hollého 16 Malacky 901 01 Vznik funkcie: 24.08.2004
      Ing. Michal Reiter - podpredseda predstavenstva Tř. 1. máje 38 Olomouc 771 00 Česká republika Vznik funkcie: 24.08.2004