Create Invoice

ČSOB distribution - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name ČSOB distribution
Status Destroyed
PIN 35899433
Date create 07 September 2004
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat ČSOB distribution
Kolárska 6
81563
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35899433
  • Registered seat: ČSOB distribution, Kolárska 6, 81563, Bratislava
  • Date create: 07 September 2004
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      30.11.2009Zrušené obchodné meno:
      ČSOB distribution, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Kolárska 6 Bratislava 815 63
      Zrušeny predmety činnosti:
      vedenie účtovníctva, činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná, inzertná a propagačná činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Martin Čuba - člen Paťanka 2617/17 Praha 6 - Dejvice 160 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.01.2007
      Ing. Radomír Kašiar - člen predstavenstva Lipová 19 Viničné 900 23 Vznik funkcie: 01.04.2009
      Ing. Elena Labancová - predseda Lipová 2 Spišská Nová Ves 052 01 Vznik funkcie: 27.08.2008
      03.04.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Radomír Kašiar - člen predstavenstva Lipová 19 Viničné 900 23 Vznik funkcie: 01.04.2009
      02.04.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Beáta Dorociaková - člen Ševčenkova 6 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.06.2008
      05.09.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Elena Labancová - predseda Lipová 2 Spišská Nová Ves 052 01 Vznik funkcie: 27.08.2008
      04.09.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Marek Špak - predseda Na Križovatkách 37 c Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.06.2008
      14.06.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Beáta Dorociaková - člen Ševčenkova 6 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.06.2008
      JUDr. Marek Špak - predseda Na Križovatkách 37 c Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.06.2008
      08.04.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Kouřil - predseda Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 07.09.2004
      03.01.2008Zrušeny predmety činnosti:
      sprostredkovateľ investičných služieb
      výkon činnosti poisťovacieho agenta
      22.10.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      RNDr. Juraj Michalík Nerudova 55 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 25.01.2006
      26.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Čuba - člen Paťanka 2617/17 Praha 6 - Dejvice 160 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.01.2007
      11.05.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Radko Kusenda - člen Hodská 1360 Galanta 924 01 Vznik funkcie: 07.09.2004
      10.03.2006Nový štatutárny orgán:
      RNDr. Juraj Michalík Nerudova 55 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 25.01.2006
      09.03.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      PaedDr. Alexander Gogaľ - člen Budatínska 29 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 14.06.2005
      RNDr. Rastislav Roháč - člen Urbánkova 903/31 Prievidza III - Necpaly 971 01 Vznik funkcie: 07.09.2004
      11.11.2005Nové predmety činnosti:
      výkon činnosti poisťovacieho agenta
      28.07.2005Nový štatutárny orgán:
      PaedDr. Alexander Gogaľ - člen Budatínska 29 Bratislava 851 04 Vznik funkcie: 14.06.2005
      PhDr. Viktor Kouřil - predseda Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 07.09.2004
      27.07.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Viktor Kouřil - člen Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 07.09.2004
      Ing. Rastislav Krivosudský - člen Wilsonova 3 Bratislava 811 07 Vznik funkcie: 07.09.2004
      15.07.2005Nové sidlo:
      Kolárska 6 Bratislava 815 63
      Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľ investičných služieb
      14.07.2005Zrušené sidlo:
      Lehockého 3 Bratislava 812 25
      07.09.2004Nové obchodné meno:
      ČSOB distribution, a.s.
      Nové sidlo:
      Lehockého 3 Bratislava 812 25
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      vedenie účtovníctva, činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti
      reklamná, inzertná a propagačná činnosť
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      PhDr. Viktor Kouřil - člen Hraničná 13 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 07.09.2004
      Ing. Rastislav Krivosudský - člen Wilsonova 3 Bratislava 811 07 Vznik funkcie: 07.09.2004
      Ing. Radko Kusenda - člen Hodská 1360 Galanta 924 01 Vznik funkcie: 07.09.2004
      RNDr. Rastislav Roháč - člen Urbánkova 903/31 Prievidza III - Necpaly 971 01 Vznik funkcie: 07.09.2004