Create Invoice

CI HOLDING, akciová - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name CI HOLDING, akciová
PIN 36020095
TIN 2020091205
Date create 22 April 1997
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat CI HOLDING, akciová
Starobystrická 267/67
90028
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :36020095 TIN: 2020091205
  • Registered seat: CI HOLDING, akciová, Starobystrická 267/67, 90028, Bratislava
  • Date create: 22 April 1997
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Ing. Libor Červenka predseda Starobystrická 267 Zálesie 900 28 13.05.2010
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      25.05.2011Nové sidlo:
      Starobystrická 267/67 Zálesie 900 28
      24.05.2011Zrušené sidlo:
      Kopčianska 10 Bratislava 851 01
      17.06.2010Nové sidlo:
      Kopčianska 10 Bratislava 851 01
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Libor Červenka - predseda Starobystrická 267 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 13.05.2010
      16.06.2010Zrušené sidlo:
      Poľná 1 Bratislava 811 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Libor Červenka - člen Starobystrická 267 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Renáta Hudáková Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Ing. Zdeněk Jurica , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 30.06.2008
      15.07.2008Nové predmety činnosti:
      počítačové služby
      služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
      vydavateľská činnosť
      finančný leasing
      poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
      sprostredkovanie poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
      správa bytového/nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu obstarávania služieb
      administratívne služby
      správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
      vedenie účtovníctva
      prevádzkovanie športových zariadení
      reklamné a marketingové služby
      fotografické služby
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
      údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Libor Červenka - člen Starobystrická 267 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Renáta Hudáková Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.06.2008
      Ing. Zdeněk Jurica , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 30.06.2008
      14.07.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Libor Červenka - člen Starobystrická 267 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 03.11.1999
      Renáta Hudáková - člen Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 18.06.2007
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 30.01.1998
      26.06.2007Nový štatutárny orgán:
      Renáta Hudáková - člen Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 18.06.2007
      25.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Marek Hudák - člen Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.05.2005
      18.06.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Libor Červenka - člen Starobystrická 267 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 03.11.1999
      Ing. Marek Hudák - člen Terchovská 252 Zálesie 900 28 Vznik funkcie: 30.05.2005
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 30.01.1998
      17.06.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 30.01.1998
      Ing. Daniel Mako Rázusova 6 Nitra Vznik funkcie: 27.08.2002
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Starobystrická 267/67 Zálesie Vznik funkcie: 03.11.1999
      03.07.2003Nové obchodné meno:
      CI HOLDING, akciová spoločnosť
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 30.01.1998
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Starobystrická 267/67 Zálesie Vznik funkcie: 03.11.1999
      02.07.2003Zrušené obchodné meno:
      CI HOLDING, a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Starobystrická 267/67 Zálesie Vznik funkcie: 03.11.1999
      30.01.2003Nové obchodné meno:
      CI HOLDING, a.s.
      Nové predmety činnosti:
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností /realitná činnosť/
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Mako Rázusova 6 Nitra Vznik funkcie: 27.08.2002
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Starobystrická 267/67 Zálesie Vznik funkcie: 03.11.1999
      29.01.2003Zrušené obchodné meno:
      CI HOLDING, o.c.p., a.s.
      Zrušeny predmety činnosti:
      obchodovanie s cennými papiermi
      obstarávať pre emitenta vydávanie cenných papierov a poskytovať s tým súvisiace služby
      vykonávať činnosť na základe zmlúv podľa § 34 až 37 zákona č. 600/1992 Zb. v znení neskorších predpisov
      obstarávať pre emitenta splácanie cenných papierov a vyplácanie výnosov z nich
      vykonávať poradenskú činnosť vo veciach týkajúcich sa cenných papierov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Nosáľ - člen Za Hradbami 13 Pezinok
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      26.04.2002Nové obchodné meno:
      CI HOLDING, o.c.p., a.s.
      Nové predmety činnosti:
      factoring a forfaiting
      25.04.2002Zrušené obchodné meno:
      CAPITAL INVEST, o.c.p., a.s.
      17.10.2001Nové sidlo:
      Poľná 1 Bratislava 811 08
      Nové predmety činnosti:
      služby verejných nosičov a poslov
      usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí
      prieskum trhu
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Nosáľ - člen Za Hradbami 13 Pezinok
      16.10.2001Zrušené sidlo:
      Vajnorská 8 Bratislava 831 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Milan Fábry - člen Bohrova 9 Bratislava
      21.12.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Milan Fábry - člen Bohrova 9 Bratislava
      Ing. Libor Červenka - člen Tř. Osvobození 1374/61 Karviná - Nové Město Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      20.12.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Milan Darovec - člen Štefana Králika 12 Bratislava
      Ing. Peter Nosáľ - člen Za hradbami 13 Pezinok
      26.05.1999Nové predmety činnosti:
      prenájom motorových vozidiel
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výkonu služieb
      26.04.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      25.04.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      23.02.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Nosáľ - člen Za hradbami 13 Pezinok
      22.02.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Libor Červenka - člen dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      15.05.1998Nové sidlo:
      Vajnorská 8 Bratislava 831 04
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Zdeněk Jurica, , CSc. - predseda Ševčenkova 7 Bratislava
      Ing. Libor Červenka - člen dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      14.05.1998Zrušené sidlo:
      Pri Starej prachárni 14 Bratislava 831 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Janka Šebeňová - člen Hany Meličkovej 10 Bratislava
      Ing. Libor Červenka - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      20.02.1998Nové sidlo:
      Pri Starej prachárni 14 Bratislava 831 04
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Libor Červenka - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Ševčenkova 4 Bratislava
      19.02.1998Zrušené sidlo:
      Pražská 27 Bratislava 811 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Zuzana Blaškovičová - predseda T.G. Masaryka 16 Nové Zámky
      14.11.1997Nové obchodné meno:
      CAPITAL INVEST, o.c.p., a.s.
      Nové sidlo:
      Pražská 27 Bratislava 811 04
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku
      obchodovanie s cennými papiermi
      obstarávať pre emitenta vydávanie cenných papierov a poskytovať s tým súvisiace služby
      vykonávať činnosť na základe zmlúv podľa § 34 až 37 zákona č. 600/1992 Zb. v znení neskorších predpisov
      obstarávať pre emitenta splácanie cenných papierov a vyplácanie výnosov z nich
      vykonávať poradenskú činnosť vo veciach týkajúcich sa cenných papierov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Zuzana Blaškovičová - predseda T.G. Masaryka 16 Nové Zámky
      Ing. Milan Darovec - člen Štefana Králika 12 Bratislava
      Ing. Janka Šebeňová - člen Hany Meličkovej 10 Bratislava