Create Invoice

FATRA - ING - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name FATRA - ING
PIN 36031542
TIN 2020087245
Date create 16 June 1998
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat FATRA - ING
Kopčianska 15
85101
Bratislava
Financial information
Capital 1 164 €
Own capital -489 488 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :36031542 TIN: 2020087245
  • Registered seat: FATRA - ING, Kopčianska 15, 85101, Bratislava
  • Date create: 16 June 1998
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Pavel Sedlák predseda Průběžná 769 Zruč nad Sázavou 285 22 Česká republika 02.10.2012
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      07.12.2012Nové sidlo:
      Kopčianska 15 Bratislava-Petržalka 851 01
      Nový štatutárny orgán:
      Pavel Sedlák - predseda predstavenstva Průběžná 769 Zruč nad Sázavou 285 22 Česká republika Vznik funkcie: 02.10.2012
      06.12.2012Zrušené sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 03
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Slavomír Vigaš - predseda ČSA 15 Banská Bystrica Vznik funkcie: 19.06.1998
      Ľubica Vigašová - podpredseda ČSA 15 Banská Bystrica Vznik funkcie: 22.05.2002
      Mgr. Ondrej Vigaš - člen Bagarova 29 Banská Bystrica 974 04 Vznik funkcie: 29.06.2006
      10.08.2006Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Ondrej Vigaš - člen Bagarova 29 Banská Bystrica 974 04 Vznik funkcie: 29.06.2006
      09.08.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Miroslava Debnárová - člen Za Nožiarňou 639/1 Slovenská Ľupča Vznik funkcie: 22.05.2002
      19.07.2002Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Miroslava Debnárová - člen Za Nožiarňou 639/1 Slovenská Ľupča Vznik funkcie: 22.05.2002
      Ing. Slavomír Vigaš - predseda ČSA 15 Banská Bystrica Vznik funkcie: 19.06.1998
      Ľubica Vigašová - podpredseda ČSA 15 Banská Bystrica Vznik funkcie: 22.05.2002
      18.07.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Čerba - podpredseda Švermova 59 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 22.05.2002
      Ing. Slavomír Vigaš - predseda Bagarova 29 Banská Bystrica
      Ing. Miroslav Vitko - člen Tatranská 69 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 22.05.2002
      26.01.2000Nové sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 03
      Nové predmety činnosti:
      výroba PET fliaš
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Čerba - podpredseda Švermova 59 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 22.05.2002
      Ing. Miroslav Vitko - člen Tatranská 69 Banská Bystrica Skončenie funkcie: 22.05.2002
      25.01.2000Zrušené sidlo:
      Karpatská 3 Bratislava 811 05
      Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Tibor Bandzi - podpredseda Tulská 81 Banská Bystrica
      Ing. Peter Čerba - člen Švermova 59 Banská Bystrica
      10.05.1999Nové predmety činnosti:
      výroba liehovín
      výroba ovocných destilátov
      zušľachťovanie destilátov a liehov
      pestovateľské pálenie ovocia
      výroba nealkoholických nápojov
      výroba sirupov
      výroba polotovarov z ovocia
      rozbory hotových výrobkov, polotovarov, surovín a materiálov
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností
      sprostredkovanie obchodu
      technické poradenstvo v oblasti potravinárskeho priemyslu
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      09.05.1999Zrušeny predmety činnosti:
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      výroba nealkoholických nápojov
      výroba alkoholických nápojov
      výroba sirupov
      výroba polotovarov z ovocia
      rozbory hotových výrobkov, polotovarov, surovín a materiálov
      technické poradenstvo v oblasti potravinárskeho priemyslu
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností
      sprostredkovanie obchodu
      17.09.1998Nové sidlo:
      Karpatská 3 Bratislava 811 05
      16.09.1998Zrušené sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 01
      16.06.1998Nové obchodné meno:
      FATRA - ING, a.s.
      Nové sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      činnosť účtovných poradcov
      vedenie účtovníctva
      výroba nealkoholických nápojov
      výroba alkoholických nápojov
      výroba sirupov
      výroba polotovarov z ovocia
      rozbory hotových výrobkov, polotovarov, surovín a materiálov
      technické poradenstvo v oblasti potravinárskeho priemyslu
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností
      sprostredkovanie obchodu
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Tibor Bandzi - podpredseda Tulská 81 Banská Bystrica
      Ing. Peter Čerba - člen Švermova 59 Banská Bystrica
      Ing. Slavomír Vigaš - predseda Bagarova 29 Banská Bystrica