Create Invoice

Logman - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name Logman
Status Destroyed
PIN 36045829
TIN 2021560849
Date create 04 January 2001
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat Logman
Jaskový rad 75
83101
Bratislava
Financial information
Capital 9 447 728 €
Own capital 4 547 492 €
Contact Information
Email centrala@logman.sk
Website http://www.logman.sk
Phone(s) +421254791166
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :36045829 TIN: 2021560849
  • Registered seat: Logman, Jaskový rad 75, 83101, Bratislava
  • Date create: 04 January 2001
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      30.11.2011Zrušené obchodné meno:
      Logman, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Jaskový rad 75 Bratislava 831 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      prenájom hnuteľných vecí
      poskytovanie leasingových služieb
      prenájom nehnuteľností
      upratovacie služby
      poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnych zdravotníckych zariadeniach:
      -1. dialyzačnom stredisku v odbore nefrológia
      -2. ambulancii v odbore nefrológia
      obchodná činnosť so zdravotníckym materiálom a výrobkami racionálnej výživy
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jaromír Algayer - predseda Vlčkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 13.12.2010
      Marcus Mattheus Lucas Joannes van Campen - člen R.J. Schimmelpennickln 16 J JN’s-Gravenhage 2517 Holandsko Vznik funkcie: 13.12.2010
      17.12.2010Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jaromír Algayer - predseda Vlčkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 13.12.2010
      Marcus Mattheus Lucas Joannes van Campen - člen R.J. Schimmelpennickln 16 J JN’s-Gravenhage 2517 Holandsko Vznik funkcie: 13.12.2010
      16.12.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaromír Algayer - člen Vlčkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 29.11.2002
      MUDr. Dušan Vanko - predseda Príjazdná 9886/27 Bratislava 831 07 Vznik funkcie: 21.12.2001
      31.10.2008Nové predmety činnosti:
      obchodná činnosť so zdravotníckym materiálom a výrobkami racionálnej výživy
      04.01.2007Nový štatutárny orgán:
      MUDr. Dušan Vanko - predseda Príjazdná 9886/27 Bratislava 831 07 Vznik funkcie: 21.12.2001
      03.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      MUDr. Dušan Vanko - predseda Čierny chodník 10193/29 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001
      17.09.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      MUDr. Milan Lopatník - člen M. R. Štefánika 1515/47 Trebišov Vznik funkcie: 29.11.2002
      30.03.2004Zrušeny predmety činnosti:
      výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov
      montáž a opravy meracej a regulačnej techniky
      montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení
      elektrotechnik špecialista - odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení
      poskytovanie služieb strojnými mechanizmami
      preklad nákladov
      prevádzkovanie colného skladu
      poradenská činnosť v oblasti colnej deklarácie
      opravy motorových vozidiel
      výroba a opravy ostatných motorových prostriedkov a motorových vozíkov
      26.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Pavol Macinský - člen Čierny chodník 10201/31 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001 Skončenie funkcie: 05.09.2003
      MUDr. Peter Matulník - člen Panenská 34 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001 Skončenie funkcie: 05.09.2003
      27.06.2003Nové sidlo:
      Jaskový rad 75 Bratislava 831 01
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jaromír Algayer - člen Vlčkova 7 Bratislava Vznik funkcie: 29.11.2002
      MUDr. Milan Lopatník - člen M. R. Štefánika 1515/47 Trebišov Vznik funkcie: 29.11.2002
      26.06.2003Zrušené sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 03
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      05.02.2003Nové predmety činnosti:
      poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnych zdravotníckych zariadeniach:
      -1. dialyzačnom stredisku v odbore nefrológia
      -2. ambulancii v odbore nefrológia
      09.05.2002Nový štatutárny orgán:
      Pavol Macinský - člen Čierny chodník 10201/31 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001 Skončenie funkcie: 05.09.2003
      MUDr. Peter Matulník - člen Panenská 34 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001 Skončenie funkcie: 05.09.2003
      MUDr. Dušan Vanko - predseda Čierny chodník 10193/29 Bratislava Vznik funkcie: 21.12.2001
      08.05.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Július Bócz - člen Jesenského 73 Štúrovo
      Ing. Ladislav Kotun - člen Petofiho 67 Štúrovo
      Ing. Karol Letko - predseda Kozáčeka 18 Zvolen
      04.01.2001Nové obchodné meno:
      Logman, a.s.
      Nové sidlo:
      Zvolenská cesta 14 Banská Bystrica 974 03
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov
      montáž a opravy meracej a regulačnej techniky
      montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení
      elektrotechnik špecialista - odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení
      poskytovanie služieb strojnými mechanizmami
      preklad nákladov
      prevádzkovanie colného skladu
      poradenská činnosť v oblasti colnej deklarácie
      opravy motorových vozidiel
      výroba a opravy ostatných motorových prostriedkov a motorových vozíkov
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      prenájom hnuteľných vecí
      poskytovanie leasingových služieb
      prenájom nehnuteľností
      upratovacie služby
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Július Bócz - člen Jesenského 73 Štúrovo
      Ing. Ladislav Kotun - člen Petofiho 67 Štúrovo
      Ing. Karol Letko - predseda Kozáčeka 18 Zvolen