Create Invoice

SUPERCOM SLOVAKIA - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name SUPERCOM SLOVAKIA
PIN 36223701
TIN 2021390217
Date create 01 October 1997
Company category Akciová spoločnosť
Registered seat SUPERCOM SLOVAKIA
Zámocká 30
81101
Bratislava
Financial information
Capital 1 829 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :36223701 TIN: 2021390217
  • Registered seat: SUPERCOM SLOVAKIA, Zámocká 30, 81101, Bratislava
  • Date create: 01 October 1997
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Herbert Neussner podpredseda Oberbüel 1623 Mörschwil 9402 Švajčiarsko 22.10.2010
    Iveta Kozderková člen Za Strahovem 21 Praha 169 00 Česká republika 22.10.2010
    Taly Gudovich predseda Zalman Shazar st 20 Netanya 424 93 Izraelský štát 17.04.2013
    Thomas Werth člen Markgraf-Albrecht Strasse 10 Berlín 107 11 Nemecká spolková republika 17.04.2013
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      14.06.2013Nový štatutárny orgán:
      Taly Gudovich - predseda Zalman Shazar st 20 Netanya 424 93 Izraelský štát Vznik funkcie: 17.04.2013
      Thomas Werth - člen Markgraf-Albrecht Strasse 10 Berlín 107 11 Nemecká spolková republika Vznik funkcie: 17.04.2013
      13.06.2013Zrušeny štatutárny orgán:
      Norman Nathan Gelbart - člen Innsbrucker Srasse 35 Berlín 108 25 Nemecká spolková republika Vznik funkcie: 15.08.2011
      Thomas Werth - predseda Markgraf-Albrecht Strasse 10 Berlín 107 11 Nemecká spolková republika Vznik funkcie: 15.08.2011
      23.09.2011Nový štatutárny orgán:
      Norman Nathan Gelbart - člen Innsbrucker Srasse 35 Berlín 108 25 Nemecká spolková republika Vznik funkcie: 15.08.2011
      Thomas Werth - predseda Markgraf-Albrecht Strasse 10 Berlín 107 11 Nemecká spolková republika Vznik funkcie: 15.08.2011
      22.09.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Pavol Bohony - člen Výstavná 9 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 22.10.2010
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná 034 96 Vznik funkcie: 22.10.2010
      08.12.2010Nový štatutárny orgán:
      Pavol Bohony - člen Výstavná 9 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 22.10.2010
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná 034 96 Vznik funkcie: 22.10.2010
      Herbert Neussner - podpredseda Oberbüel 1623 Mörschwil 9402 Švajčiarsko Vznik funkcie: 22.10.2010
      Iveta Kozderková - člen Za Strahovem 21 Praha 169 00 Česká republika Vznik funkcie: 22.10.2010
      07.12.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Bohony - člen Výstavná 9 Nitra - Chrenová 949 01 Vznik funkcie: 20.12.2002
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná 034 96 Vznik funkcie: 11.05.2006
      Štěpánka Šmejkalová - člen 9. Května 127 Pletený Újezd 273 51 Česká republika Vznik funkcie: 11.05.2006
      Herbert Neussner - podpredseda Rebenstrasse 122 Arborn/Bodensee CH-9320 Švajčiarsko Vznik funkcie: 01.08.2005
      10.08.2006Nové sidlo:
      Zámocká 30 Bratislava 811 01
      09.08.2006Zrušené sidlo:
      Kopčianska 90 Bratislava 851 01
      01.07.2006Nové sidlo:
      Kopčianska 90 Bratislava 851 01
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná 034 96 Vznik funkcie: 11.05.2006
      Štěpánka Šmejkalová - člen 9. Května 127 Pletený Újezd 273 51 Česká republika Vznik funkcie: 11.05.2006
      30.06.2006Zrušené sidlo:
      Pekná cesta 17 Bratislava 815 67
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná
      Kateřina Vodáková - člen Šťetínská 370/3 Praha 181 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.08.2005
      04.11.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Bohony - člen Výstavná 9 Nitra - Chrenová 949 01 Vznik funkcie: 20.12.2002
      Herbert Neussner - podpredseda Rebenstrasse 122 Arborn/Bodensee CH-9320 Švajčiarsko Vznik funkcie: 01.08.2005
      Kateřina Vodáková - člen Šťetínská 370/3 Praha 181 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.08.2005
      03.11.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Anna Mitošinková - člen Bajzová 8 Bratislava 821 08
      Lenka Živnerová - člen Vajnorská 61 Bratislava 831 03
      Herbert Neussner - podpredseda Pobřežní 224/20 Praha Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Nábr. L.Svobodu 50 Bratislava 811 02
      22.05.2001Nové predmety činnosti:
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
      montáž, údžba a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky
      poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky, vrátane systémovej údržby software
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Brnoliak - predseda 342 Komjatná
      21.05.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      MUDr. Richard Barán - predseda Haburská 43 Bratislava
      09.06.2000Nové sidlo:
      Pekná cesta 17 Bratislava 815 67
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      08.06.2000Zrušené sidlo:
      Pekná cesta 17 Bratislava 834 07
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      20.04.2000Nový štatutárny orgán:
      MUDr. Richard Barán - predseda Haburská 43 Bratislava
      Ing. Anna Mitošinková - člen Bajzová 8 Bratislava 821 08
      Herbert Neussner - podpredseda Pobřežní 224/20 Praha Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Nábr. L.Svobodu 50 Bratislava 811 02
      19.04.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Richard Barán - člen Haburská 43 Bratislava 821 02
      Ing. Filip Dušek - predseda predstavenstva Karolíny Světlé 19 Praha 1 Česká republika prechodný pobyt na území SR : Magurská 5/B Bratislava
      Jakub Fiala - podpredseda predstavenstva ul. Heřmanova 12 Praha 7 Česká republika prechodný pobyt na území SR : ul. Abovská 67 Košice-Barca
      29.02.2000Nový štatutárny orgán:
      Richard Barán - člen Haburská 43 Bratislava 821 02
      Lenka Živnerová - člen Vajnorská 61 Bratislava 831 03
      28.02.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Zuzana Florišová - člen predstavenstva Vajanského 15 Trnava
      08.03.1999Nové sidlo:
      Pekná cesta 17 Bratislava 834 07
      07.03.1999Zrušené sidlo:
      Bulharská 82 Bratislava 821 01
      19.06.1998Nové sidlo:
      Bulharská 82 Bratislava 821 01
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Filip Dušek - predseda predstavenstva Karolíny Světlé 19 Praha 1 Česká republika prechodný pobyt na území SR : Magurská 5/B Bratislava
      Jakub Fiala - podpredseda predstavenstva ul. Heřmanova 12 Praha 7 Česká republika prechodný pobyt na území SR : ul. Abovská 67 Košice-Barca
      18.06.1998Zrušené sidlo:
      A. Sládkoviča 25 Trnava 917 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      prom.práv. Iveta Orlíková - podpredseda predstavenstva B. Smetanu 11 Trnava
      Jakub Fiala - predseda predstavenstva ul. Heřmanova 12 Praha 7 Česká republika prechodný pobyt na území SR : ul. Abovská 67 Košice-Barca
      01.10.1997Nové obchodné meno:
      SUPERCOM SLOVAKIA, a.s.
      Nové sidlo:
      A. Sládkoviča 25 Trnava 917 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť /s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona/
      nájom technologických zariadení a techonológií
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Zuzana Florišová - člen predstavenstva Vajanského 15 Trnava
      prom.práv. Iveta Orlíková - podpredseda predstavenstva B. Smetanu 11 Trnava
      Jakub Fiala - predseda predstavenstva ul. Heřmanova 12 Praha 7 Česká republika prechodný pobyt na území SR : ul. Abovská 67 Košice-Barca