Create Invoice

DB - TRADING - Company Information, finance statistics

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Business name DB - TRADING
PIN 36479420
TIN 2021645175
Date create 17 April 2002
Company category Spoločnosť s ručením obmedzeným
Registered seat DB - TRADING
Seberíniho 21
82103
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :36479420 TIN: 2021645175
  • Registered seat: DB - TRADING, Seberíniho 21, 82103, Bratislava
  • Date create: 17 April 2002
  • Directors:
    Person Function Registered seat Date
    Peter Zaťovič Seberíniho 21 Bratislava 16.10.2002
  • Owners:
    Person Function Share Registered seat
    Peter Zaťovič 13 280 € (100%) Seberíniho 21 Bratislava
    • History of changes in the company and the presentation of trade registers:
      28.10.2002Nové sidlo:
      Seberíniho 21 Bratislava 821 03
      Noví spoločníci:
      Peter Zaťovič Seberíniho 21 Bratislava
      Nový štatutárny orgán:
      Peter Zaťovič Seberíniho 21 Bratislava Vznik funkcie: 16.10.2002
      27.10.2002Zrušené sidlo:
      Mierová 1 Svit 059 21
      Zrušeny spoločníci:
      Dušan Bobula Štefánikova 873/7 Poprad
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Dušan Bobula - od 17.4.2002 Štefánikova 873/7 Poprad Skončenie funkcie: 16.10.2002
      30.05.2002Nové predmety činnosti:
      pestovanie hlivy ustricovej
      17.04.2002Nové obchodné meno:
      DB - TRADING, spol. s r.o.
      Nové sidlo:
      Mierová 1 Svit 059 21
      Nová právna forma:
      Spoločnosť s ručením obmedzeným
      Nové predmety činnosti:
      maloobchod v rozsahu voľných živností
      veľkoobchod v rozsahu voľných živností
      sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb
      výroba drevených paliet a drevených obalov
      prípravné práce pre stavbu
      zemné práce
      demolačné práce
      maliarske a natieračské práce
      píliarska výroba
      Noví spoločníci:
      Dušan Bobula Štefánikova 873/7 Poprad
      Nový štatutárny orgán:
      konateľ
      Dušan Bobula - od 17.4.2002 Štefánikova 873/7 Poprad Skončenie funkcie: 16.10.2002