Utwórz fakturę

NEZÁVISLOSŤ - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy NEZÁVISLOSŤ
Stan Zniszczono
PIN 00677884
TIN 2020293572
Data utworzenia 31 sierpień 1990
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba NEZÁVISLOSŤ
Hrobákova 1638/13
85102
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :00677884 TIN: 2020293572
  • Zarejestrowana siedziba: NEZÁVISLOSŤ, Hrobákova 1638/13, 85102, Bratislava
  • Data utworzenia: 31 sierpień 1990
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      09.07.2012Zrušené obchodné meno:
      NEZÁVISLOSŤ, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Hrobákova 1638/13 Bratislava 851 02
      Zrušeny predmety činnosti:
      vydávanie preriodických a neperiodických publikácií, tlačív, kníh
      reklamné, propagačné a inzertné činnosti
      sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      JUDr. Martin Daubner - predseda predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 25.09.2007
      29.10.2011Nové obchodné meno:
      NEZÁVISLOSŤ, a.s. v likvidácii
      28.10.2011Zrušené obchodné meno:
      NEZÁVISLOSŤ, a.s.
      12.07.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Kolenčík - člen predstavenstva Černyševského 37 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.06.2009
      29.04.2010Nové sidlo:
      Hrobákova 1638/13 Bratislava 851 02
      28.04.2010Zrušené sidlo:
      Račianska 20 Bratislava 831 04
      24.09.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ján Kolenčík - člen predstavenstva Černyševského 37 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.06.2009
      23.09.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Soňa Futóová - člen predstavenstva a riaditeľ Borekova 44 Bratislava 821 06 Vznik funkcie: 25.09.2007
      10.10.2007Nový štatutárny orgán:
      Soňa Futóová - člen predstavenstva a riaditeľ Borekova 44 Bratislava 821 06 Vznik funkcie: 25.09.2007
      JUDr. Martin Daubner - predseda predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 25.09.2007
      09.10.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ján Jendrej - člen predstavenstva Staré Záhrady 30 Bratislava Vznik funkcie: 15.09.1992
      Ing. Ján Kolenčík - riaditeľ, predseda predstavenstva Černyševského 37 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      24.09.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Martin Daubner - člen predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      27.06.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslava Gregová - člen predstavenstva Lenárdova 12 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      07.11.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Gustáv Baumann - člen predstavenstva Vígľašská 3 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      22.06.2004Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Martin Daubner - člen predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      Ing. Miroslava Gregová - člen predstavenstva Lenárdova 12 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      Ing. Ján Kolenčík - riaditeľ, predseda predstavenstva Černyševského 37 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 29.04.2004
      21.06.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ján Braun - člen predstavenstva Chorvátska 87 Šenkvice Vznik funkcie: 26.05.1999
      Ing. Jozef Daubner - predseda predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      Ing. Ján Kolenčík - riaditeľ, člen predstavenstva Černyševského 37 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      25.11.2003Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Gustáv Baumann - člen predstavenstva Vígľašská 3 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      Ing. Ján Braun - člen predstavenstva Chorvátska 87 Šenkvice Vznik funkcie: 26.05.1999
      Ing. Jozef Daubner - predseda predstavenstva Hrobákova 10 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      Ján Jendrej - člen predstavenstva Staré Záhrady 30 Bratislava Vznik funkcie: 15.09.1992
      Ing. Ján Kolenčík - riaditeľ, člen predstavenstva Černyševského 37 Bratislava Vznik funkcie: 10.12.2002
      24.11.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ján Braun Chorvátska 87 Šenkvice
      Jozef Daubner - riaditeľ Hrobákova 10 Bratislava
      Ján Jendrej Staré Záhrady 30 Bratislava
      Ing. Ján Kolenčík Černyševského 37 Bratislava
      František Švantner - predseda Ku amfiteátru 1 Prešov Skončenie funkcie: 10.12.2002
      07.10.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ján Braun Chorvátska 87 Šenkvice
      06.10.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      JUDr. Milan Rosa Haanova 31 Bratislava
      13.04.1994Nové sidlo:
      Račianska 20 Bratislava 831 04
      12.04.1994Zrušené sidlo:
      Cintorínska 21 Bratislava 811 08
      29.10.1993Nové obchodné meno:
      NEZÁVISLOSŤ, a.s.
      Nové sidlo:
      Cintorínska 21 Bratislava 811 08
      Nové predmety činnosti:
      vydávanie preriodických a neperiodických publikácií, tlačív, kníh
      reklamné, propagačné a inzertné činnosti
      sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      28.10.1993Zrušené obchodné meno:
      Nezávislosť, akciová spoločnosť na vydavateľskú a obchodnú činnosť
      Zrušené sidlo:
      Cintorínska 21 Bratislava
      Zrušeny predmety činnosti:
      vydávanie periodickej tlače podľa schválenej registrácie
      vydávanie hospodárskych publikácií
      vydávanie hospodárskych, adjustačných tlačív a špeciálnych polygrafických výrobkov
      vykonávať inzerciu a obchodnú činnosť /rozširovanie a predaj/ vydávaných tlačovín materiálov pre polygrafický priemysel
      vykonávať výrobu materiálov propagačného a spotrebného charakteru
      vykonávať poradenskú činnosť, projektovanie a aplikáciu automatizovaných systémov riadenia.
      vykonávať zahranično-obchodnú, veľkoobchodnú a maloobchodnú činnosť včítane tabakových výrobkov
      vykonávať agentúrnu činnosť pre vydávanie periodickej tlače, neperiodických publikácii a hospodársko-administratívnych tlačív magnetických záznamov, videokaziet a filmov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      10.05.1993Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ján Jendrej Staré Záhrady 30 Bratislava
      Ing. Ján Kolenčík Černyševského 37 Bratislava
      JUDr. Milan Rosa Haanova 31 Bratislava
      09.05.1993Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Jozef Danác Nám. Hraničiarov 8 Bratislava
      Imrich Horniak Trebišovská 7 Košice
      Ivan Kováčik Košická 43/c Bratislava
      František Oľha Matice Slovenske 24 Prešov
      Alexander Pinter Branč 387 Nitra
      Jozef Sitko Bílikova 9 Bratislava
      Ladislav Záhumenský Líščie Nivy 6 Bratislava
      31.08.1990Nové obchodné meno:
      Nezávislosť, akciová spoločnosť na vydavateľskú a obchodnú činnosť
      Nové sidlo:
      Cintorínska 21 Bratislava
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      vydávanie periodickej tlače podľa schválenej registrácie
      vydávanie hospodárskych publikácií
      vydávanie hospodárskych, adjustačných tlačív a špeciálnych polygrafických výrobkov
      vykonávať inzerciu a obchodnú činnosť /rozširovanie a predaj/ vydávaných tlačovín materiálov pre polygrafický priemysel
      vykonávať výrobu materiálov propagačného a spotrebného charakteru
      vykonávať poradenskú činnosť, projektovanie a aplikáciu automatizovaných systémov riadenia.
      vykonávať zahranično-obchodnú, veľkoobchodnú a maloobchodnú činnosť včítane tabakových výrobkov
      vykonávať agentúrnu činnosť pre vydávanie periodickej tlače, neperiodických publikácii a hospodársko-administratívnych tlačív magnetických záznamov, videokaziet a filmov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Jozef Danác Nám. Hraničiarov 8 Bratislava
      Jozef Daubner - riaditeľ Hrobákova 10 Bratislava
      Imrich Horniak Trebišovská 7 Košice
      Ivan Kováčik Košická 43/c Bratislava
      František Oľha Matice Slovenske 24 Prešov
      Alexander Pinter Branč 387 Nitra
      Jozef Sitko Bílikova 9 Bratislava
      František Švantner - predseda Ku amfiteátru 1 Prešov Skončenie funkcie: 10.12.2002
      Ladislav Záhumenský Líščie Nivy 6 Bratislava