Utwórz fakturę

Stavebné bytové družstvo Astra - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Stavebné bytové družstvo Astra
PIN 17319421
TIN 2020845475
Data utworzenia 01 sierpień 1991
Company category Družstvo
Zarejestrowana siedziba Stavebné bytové družstvo Astra
Zalužická 13
82101
Bratislava
Dane kontaktowe
Telefon(y) +421243410942
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :17319421 TIN: 2020845475
  • Zarejestrowana siedziba: Stavebné bytové družstvo Astra, Zalužická 13, 82101, Bratislava
  • Data utworzenia: 01 sierpień 1991
  • Członkowie zarządu:
    Osoba Funkcja Zarejestrowana siedziba Data
    Peter Šimo podpredseda Zálužická 13 Bratislava 821 01 01.01.2010
    Ing. Brigita Ročáková člen Zálužická 13 Bratislava 821 01 01.01.2010
    Gabriel Fábry člen Listová 1 Bratislava 821 05 01.01.2014
    Ing. Ivan Lichner, PhD. člen Zálužická 11 Bratislava 821 01 01.01.2015
    Radovan Bros predseda Zálužická 11 Bratislava 821 01 01.01.2015
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      08.01.2015Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Lichner , PhD. - Člen predstavenstva Zálužická 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2015
      Radovan Bros - predseda predstavenstva Zálužická 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2015
      07.01.2015Zrušeny štatutárny orgán:
      Radovan Bros - Člen predstavenstva Zálužická 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2014
      Mgr. Tomáš Cehlár - predseda predstavenstva Zálužičká 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2014
      30.11.2013Nový štatutárny orgán:
      Gabriel Fábry - Člen predstavenstva Listová 1 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.01.2014
      Radovan Bros - Člen predstavenstva Zálužická 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2014
      Mgr. Tomáš Cehlár - predseda predstavenstva Zálužičká 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2014
      29.11.2013Zrušeny štatutárny orgán:
      Milan Dallemule - člen predstavenstva Zálužická 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      Ing. Ľubor Faktor - člen predstavenstva Zálužická 9 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 29.06.2011
      Ing. Marian Zváč - predseda predstavenstva Seberíniho 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      12.07.2011Nové sidlo:
      Zalužická 13 Bratislava 821 01
      Nové predmety činnosti:
      správa bytového alebo nebytového fondu
      prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
      prenájom hnuteľných vecí
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľubor Faktor - člen predstavenstva Zálužická 9 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 29.06.2011
      11.07.2011Zrušené sidlo:
      Zalužická 13 Bratislava - mestská časť Ružinov
      Zrušeny predmety činnosti:
      Družstvo zabezpečuje pre svojích členov podľa ich požiadavky:
      prideľovanie družstevných bytov uvoľnených v spravovanom dome podľa rozhodnutia orgánov družstva
      zabezpečuje údržbu, opravy, rekonštrukciu, modernizáciu domu a podľa potreby výstavbu nových družstevných bytov
      uzatvára zmluvy s organizáciami poskytujúce služby spojené s bývaním svojich členov
      sprostredkuváva prenájom nebytových priestorov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Mgr. Martin Urbančok - člen predstavenstva Zálužická 15 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      01.01.2010Nový štatutárny orgán:
      Peter Šimo - podpredseda predstavenstva Zálužická 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      Ing. Brigita Ročáková - člen predstavenstva Zálužická 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      Milan Dallemule - člen predstavenstva Zálužická 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      Mgr. Martin Urbančok - člen predstavenstva Zálužická 15 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      Ing. Marian Zváč - predseda predstavenstva Seberíniho 17 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 01.01.2010
      31.12.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Juraj Čaraba Zálužnícka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Milan Dallemule - predseda Zálužická 13 Bratislava
      Alexander Rjachovský Zálužnícka 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Ing. Brigita Ročáková Zálužníkcka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Peter Šimo Zálužnícka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      20.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Juraj Čaraba Zálužnícka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Alexander Rjachovský Zálužnícka 11 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Ing. Brigita Ročáková Zálužníkcka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      Peter Šimo Zálužnícka 13 Bratislava 821 01 Vznik funkcie: 26.05.2005
      19.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Karol Barus - podpredseda Zálužická 11 Bratislava
      PhDr. Miroslav Ďurech - člen Zálužická 15 Bratislava
      Peter Stratov - člen Zálužická 15 Bratislava
      Mária Suchánková - člen Zálužická 11 Bratislava
      20.05.1993Nové predmety činnosti:
      prideľovanie družstevných bytov uvoľnených v spravovanom dome podľa rozhodnutia orgánov družstva
      zabezpečuje údržbu, opravy, rekonštrukciu, modernizáciu domu a podľa potreby výstavbu nových družstevných bytov
      uzatvára zmluvy s organizáciami poskytujúce služby spojené s bývaním svojich členov
      sprostredkuváva prenájom nebytových priestorov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Karol Barus - podpredseda Zálužická 11 Bratislava
      PhDr. Miroslav Ďurech - člen Zálužická 15 Bratislava
      Peter Stratov - člen Zálužická 15 Bratislava
      Mária Suchánková - člen Zálužická 11 Bratislava
      19.05.1993Zrušeny predmety činnosti:
      pridelovanie družstevných bytov uvoľnených v spravovaných domoch
      zabezpečuje údržbu, opravy, rekonštrukciu, modernizáciu vlastných bytových domov a podľa potreby aj výstavbu nových družstevných bytov a domov
      poskytovanie služieb spojených s bývaním členom družstva a iným fyzickým i právnickým osobám
      ochranu záujmov svojich členov a starostlivosť o družstevný bytový fond, za tým účelom spolupracuje s ústrednými orgánmi štátnej správy SR a príslušnými orgánmi miestnej štátnej správy, prípadne so záujmovými združeniami občanov.
      Podľa rozhodnutia príslušného orgánu družstva prenajíma dohodou o dočasnom užívaní bytu uvoľnené byty aj nečlenovi vo vlastnom dome.
      Činnosť orgánov a pracovníkov družstva je financovaná z príspevkov jeho členov v rozsahu stanovenom členskou schôdzou a z príjmov z vlastnej činnosti.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Milan Foltýn - člen Zálužická 9 Bratislava
      Peter Stratov - člen Zálužická 15 Bratislava
      Mária Suchánová - člen Zalužická 9 Bratislava
      Dominik Svítek - podpredseda Zálužická 11 Bratislava
      01.08.1991Nové obchodné meno:
      Stavebné bytové družstvo Astra
      Nové sidlo:
      Zalužická 13 Bratislava - mestská časť Ružinov
      Nová právna forma:
      Družstvo
      Nové predmety činnosti:
      Družstvo zabezpečuje pre svojích členov podľa ich požiadavky:
      pridelovanie družstevných bytov uvoľnených v spravovaných domoch
      zabezpečuje údržbu, opravy, rekonštrukciu, modernizáciu vlastných bytových domov a podľa potreby aj výstavbu nových družstevných bytov a domov
      poskytovanie služieb spojených s bývaním členom družstva a iným fyzickým i právnickým osobám
      ochranu záujmov svojich členov a starostlivosť o družstevný bytový fond, za tým účelom spolupracuje s ústrednými orgánmi štátnej správy SR a príslušnými orgánmi miestnej štátnej správy, prípadne so záujmovými združeniami občanov.
      Podľa rozhodnutia príslušného orgánu družstva prenajíma dohodou o dočasnom užívaní bytu uvoľnené byty aj nečlenovi vo vlastnom dome.
      Činnosť orgánov a pracovníkov družstva je financovaná z príspevkov jeho členov v rozsahu stanovenom členskou schôdzou a z príjmov z vlastnej činnosti.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Milan Dallemule - predseda Zálužická 13 Bratislava
      Ing. Milan Foltýn - člen Zálužická 9 Bratislava
      Peter Stratov - člen Zálužická 15 Bratislava
      Mária Suchánová - člen Zalužická 9 Bratislava
      Dominik Svítek - podpredseda Zálužická 11 Bratislava