Utwórz fakturę

AXASOFT - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy AXASOFT
Stan Zniszczono
PIN 17328225
TIN 2020316199
Data utworzenia 19 grudzień 1991
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba AXASOFT
Radničné nám. 4
82105
Bratislava
Financial information
Kapitał 5 861 698 €
Kapitał własny 828 951 €
Dane kontaktowe
witryna internetowa http://www.axasoft.eu
Telefon(y) +421243331583, +421248294242, +421248294201, +421248294214, +421248294263, +421248294308, +421243426841, +421243426840
Nr(y) faksu 0243335843
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :17328225 TIN: 2020316199
  • Zarejestrowana siedziba: AXASOFT, Radničné nám. 4, 82105, Bratislava
  • Data utworzenia: 19 grudzień 1991
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      31.08.2014Zrušené obchodné meno:
      AXASOFT, a. s.
      Zrušené sidlo:
      Radničné nám. 4 Bratislava 821 05
      Zrušeny predmety činnosti:
      poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku, školiaca, poradenská a konzultačná činnosť
      projektovanie, inštalácia a údržba počítačových sietí, montáž, oprava a inštalácia kancelárskej elektroniky
      kúpa rozličného tovaru, kancelárskej a výpočtovej techniky za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti
      automatizované spracovanie údajov a činnosti súvisiace s databázami
      prevádzkovanie miesta uloženia písomností nearchívnej povahy
      činnosti knižníc pre právnické osoby a podnikateľov
      počítačové služby
      služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
      správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
      činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
      polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
      vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
      organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
      výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dušan Kráľ - predseda predstavenstva Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 06.05.2009
      Ing. Boris Kekeši - podpredseda Dvořákovo nábrežie 7529/4E Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 11.04.2014
      Ing. Michal Tkačín , CSc. - podpredseda Javorová 3072/7 Žilina 010 01 Vznik funkcie: 11.04.2014
      25.04.2014Nový štatutárny orgán:
      Ing. Boris Kekeši - podpredseda Dvořákovo nábrežie 7529/4E Bratislava 811 02 Vznik funkcie: 11.04.2014
      Ing. Michal Tkačín , CSc. - podpredseda Javorová 3072/7 Žilina 010 01 Vznik funkcie: 11.04.2014
      24.04.2014Zrušeny štatutárny orgán:
      Michal Hanzel - podpredseda predstavenstva Kozia 28 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 12.09.2012
      Ing. Radek Novák - podpredseda Hradská 14408/78B Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 15.01.2009
      25.09.2012Nový štatutárny orgán:
      Michal Hanzel - podpredseda predstavenstva Kozia 28 Bratislava 811 03 Vznik funkcie: 12.09.2012
      24.09.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Jana Chrenková - podpredseda Mateja Bela 6 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 15.01.2009
      01.08.2009Nové obchodné meno:
      AXASOFT, a. s.
      31.07.2009Zrušené obchodné meno:
      AXA, akciová spoločnosť v skrátenej forme: AXA, a.s.
      14.05.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - predseda predstavenstva Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 06.05.2009
      13.05.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Bzovícka 2/3178 Bratislava 851 07 Vznik funkcie: 24.10.2008
      01.04.2009Nové predmety činnosti:
      počítačové služby
      služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
      správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
      činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
      polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
      vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
      organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
      výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
      31.03.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - člen Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Andrej Révay - člen Uzbecká 18 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 24.10.2008
      24.01.2009Nový štatutárny orgán:
      Jana Chrenková - podpredseda Mateja Bela 6 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 15.01.2009
      Ing. Dušan Kráľ - člen Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Radek Novák - podpredseda Hradská 14408/78B Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 15.01.2009
      23.01.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - podpredseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 24.10.2008
      27.11.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - podpredseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Andrej Révay - člen Uzbecká 18 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Bzovícka 2/3178 Bratislava 851 07 Vznik funkcie: 24.10.2008
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 24.10.2008
      26.11.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - podpredseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Andrej Révay - člen Uzbecká 18 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Bzovícka 2/3178 Bratislava 851 07 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 26.10.2005
      08.08.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Bzovícka 2/3178 Bratislava 851 07 Vznik funkcie: 26.10.2005
      07.08.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Višňová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 26.10.2005
      08.11.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - podpredseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Andrej Révay - člen Uzbecká 18 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Miroslav Ševčík - predseda Višňová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 26.10.2005
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 26.10.2005
      07.11.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Gubka - člen Mlynaričova 10 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Miroslav Sopkovčík - člen Lenardova 16 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Miroslav Ševčík - člen Višňová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 01.05.2005
      Ing. Milan Valentovič - podpredseda Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 14.08.2003
      28.06.2005Nový štatutárny orgán:
      Miroslav Ševčík - člen Višňová 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 01.05.2005
      05.05.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tobiáš Orth - člen Romanova 44 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 14.08.2003
      11.03.2004Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Gubka - člen Mlynaričova 10 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava 851 06 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Tobiáš Orth - člen Romanova 44 Bratislava 851 02 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Miroslav Sopkovčík - člen Lenardova 16 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 14.08.2003
      Ing. Milan Valentovič - podpredseda Podkolibská 5 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 14.08.2003
      10.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava Skončenie funkcie: 14.08.2003
      Ing. Tobiáš Orth - člen Romanova 44 Bratislava Vznik funkcie: 27.02.2003
      Ing. Miroslav Sopkovčík - člen Lenardova 16 Bratislava
      Ing. Milan Valentovič - podpredseda Podkolibská 5 Bratislava
      30.09.2003Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tobiáš Orth - člen Romanova 44 Bratislava Vznik funkcie: 27.02.2003
      29.09.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      30.03.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Zita Hollá - člen Stanislava 31 Bratislava Vznik funkcie: 21.03.2002
      09.05.2002Nový štatutárny orgán:
      Zita Hollá - člen Stanislava 31 Bratislava Vznik funkcie: 21.03.2002
      02.04.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ševčík - člen Višňová 5 Bratislava Skončenie funkcie: 23.01.2002
      04.12.2000Nové obchodné meno:
      AXA, akciová spoločnosť v skrátenej forme: AXA, a.s.
      Nové predmety činnosti:
      automatizované spracovanie údajov a činnosti súvisiace s databázami
      prevádzkovanie miesta uloženia písomností nearchívnej povahy
      činnosti knižníc pre právnické osoby a podnikateľov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      Mgr. Branislav Molitoris - člen Púpavová 25 Bratislava Skončenie funkcie: 14.08.2003
      Ing. Miroslav Sopkovčík - člen Lenardova 16 Bratislava
      Ing. Miroslav Ševčík - člen Višňová 5 Bratislava Skončenie funkcie: 23.01.2002
      Ing. Milan Valentovič - podpredseda Podkolibská 5 Bratislava
      03.12.2000Zrušené obchodné meno:
      A X A, akciová spoločnosť
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Grom - člen Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. František Krajčovič - člen Bilíkova 9 Bratislava
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      prom. mat. Branislav Molitoris - podpredseda Púpavová 25 Bratislava
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava
      15.10.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Grom - člen Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. František Krajčovič - člen Bilíkova 9 Bratislava
      Ing. Milan Valentovič - člen Podkolibská 5 Bratislava
      14.10.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Grom - člen predstavenstva Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. Jozef Gubka Mlynarovičová 20 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - člen predstavenstva Rajecká 11 Bratislava
      06.12.1995Nové sidlo:
      Radničné nám. 4 Bratislava 821 05
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Grom - člen predstavenstva Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. Jozef Gubka Mlynarovičová 20 Bratislava
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      prom. mat. Branislav Molitoris - podpredseda Púpavová 25 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - člen predstavenstva Rajecká 11 Bratislava
      05.12.1995Zrušené sidlo:
      Svätoplukova 31 Bratislava 821 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Grom - člen predstavenstva Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. Jozef Gubka Mlynarovičová 20 Bratislava
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      prom. mat. Branislav Molitoris - podpredseda Nad Dunajom 36 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - člen predstavenstva Rajecká 11 Bratislava
      15.03.1995Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Grom - člen predstavenstva Studenohorská 57 Bratislava
      Ing. Dušan Kráľ - predseda Vyšehradská 13 Bratislava
      prom. mat. Branislav Molitoris - podpredseda Nad Dunajom 36 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - člen predstavenstva Rajecká 11 Bratislava
      14.03.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      prom. mat. Branislav Molitoris - člen Nad Dunajom 36 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - podpredseda Rajecká 11 Bratislava
      Ing. Viera Zemanová - predseda Červenej armády 6 Bratislava
      19.09.1994Nové predmety činnosti:
      poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku, školiaca, poradenská a konzultačná činnosť
      projektovanie, inštalácia a údržba počítačových sietí, montáž, oprava a inštalácia kancelárskej elektroniky
      kúpa rozličného tovaru, kancelárskej a výpočtovej techniky za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Gubka Mlynarovičová 20 Bratislava
      18.09.1994Zrušeny predmety činnosti:
      poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku
      školiaca, poradenská a konzultačná činnosť
      projektovanie, inštalácia a údržba počítačových sietí
      montáž, oprava a inštalácie kancelárskej elektroniky
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - člen Vyšehradská 13 Bratislava
      Ing. Miroslav Štrokendl - člen Námestie 6. apríla 21 Bratislava
      02.07.1993Nové predmety činnosti:
      poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku
      školiaca, poradenská a konzultačná činnosť
      projektovanie, inštalácia a údržba počítačových sietí
      montáž, oprava a inštalácie kancelárskej elektroniky
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Kráľ - člen Vyšehradská 13 Bratislava
      Ing. Miroslav Štrokendl - člen Námestie 6. apríla 21 Bratislava
      01.07.1993Zrušeny predmety činnosti:
      Vývoj a aplikácia software, údržba, školiaca, poradenská a konzultačná činnosť v oblasti software, obchodná činnosť, dovoz a vývoz výpočtovej a kancelárskej techniky a software.
      02.11.1992Nové sidlo:
      Svätoplukova 31 Bratislava 821 08
      01.11.1992Zrušené sidlo:
      Trenčianska 55 Bratislava
      19.12.1991Nové obchodné meno:
      A X A, akciová spoločnosť
      Nové sidlo:
      Trenčianska 55 Bratislava
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      Vývoj a aplikácia software, údržba, školiaca, poradenská a konzultačná činnosť v oblasti software, obchodná činnosť, dovoz a vývoz výpočtovej a kancelárskej techniky a software.
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      prom. mat. Branislav Molitoris - člen Nad Dunajom 36 Bratislava
      Ing. Jozef Vaško - podpredseda Rajecká 11 Bratislava
      Ing. Viera Zemanová - predseda Červenej armády 6 Bratislava