Utwórz fakturę

UniCredit CAIB Slovakia - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy UniCredit CAIB Slovakia
Stan Zniszczono
PIN 31395929
TIN 2020347516
Data utworzenia 06 czerwiec 1995
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba UniCredit CAIB Slovakia
Krížna 50
82108
Bratislava
Financial information
Kapitał własny 683 974 €
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31395929 TIN: 2020347516
  • Zarejestrowana siedziba: UniCredit CAIB Slovakia, Krížna 50, 82108, Bratislava
  • Data utworzenia: 06 czerwiec 1995
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      13.06.2013Zrušené obchodné meno:
      UniCredit CAIB Slovakia, a. s.
      Zrušené sidlo:
      Krížna 50 Bratislava 2 821 08
      Zrušeny predmety činnosti:
      činnosť účtovného poradcu
      činnosť organizačného a ekonomického poradcu
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Martin Dudák - predseda J. Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 30.09.2010
      Jaroslav Habo - člen Gercenova 3640/2A Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.01.2012
      31.12.2011Nový štatutárny orgán:
      Jaroslav Habo - člen Gercenova 3640/2A Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 01.01.2012
      30.12.2011Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tibor Krajčovič - člen 8. mája 2749/12 Sereď Vznik funkcie: 30.09.2010
      03.06.2011Nové sidlo:
      Krížna 50 Bratislava 2 821 08
      02.06.2011Zrušené sidlo:
      Palisády 36 Bratislava 811 06
      01.01.2011Nový štatutárny orgán:
      Ing. Tibor Krajčovič - člen 8. mája 2749/12 Sereď Vznik funkcie: 30.09.2010
      Ing. Martin Dudák - predseda J. Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 30.09.2010
      31.12.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J. Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 01.09.2003
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Adámiho 546/23 Bratislava - Karlova Ves Vznik funkcie: 01.09.2003
      30.07.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Adámiho 546/23 Bratislava - Karlova Ves Vznik funkcie: 01.09.2003
      29.07.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava Vznik funkcie: 01.09.2003
      15.12.2007Nové obchodné meno:
      UniCredit CAIB Slovakia, a. s.
      14.12.2007Zrušené obchodné meno:
      CA IB Financial Advisors, a.s.
      17.03.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J. Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 01.09.2003
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava Vznik funkcie: 01.09.2003
      16.03.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J.Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 15.06.2000 Skončenie funkcie: 31.08.2003
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava Vznik funkcie: 11.01.2000 Skončenie funkcie: 31.08.2003
      Ing. Ivan Chodák - člen Tupolevova 5 Bratislava Vznik funkcie: 28.12.1999 Skončenie funkcie: 01.07.2003
      21.07.2003Nové obchodné meno:
      CA IB Financial Advisors, a.s.
      Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J.Smreka 10 Bratislava Vznik funkcie: 15.06.2000 Skončenie funkcie: 31.08.2003
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava Vznik funkcie: 11.01.2000 Skončenie funkcie: 31.08.2003
      Ing. Ivan Chodák - člen Tupolevova 5 Bratislava Vznik funkcie: 28.12.1999 Skončenie funkcie: 01.07.2003
      20.07.2003Zrušené obchodné meno:
      CA IB Securities, a.s., o.c.p.
      Zrušeny predmety činnosti:
      obstarávanie kúpy a predaja cenných papierov vo vlastnom mene a na účet klienta
      obstarávanie kúpy a predaja cenných papierov v mene klienta a na jeho účet
      sprostredkovanie kúpy, alebo predaja cenných papierov
      obstarávanie vydávania cenných papierov a poskytovanie služieb s tým spojených
      správa cenných papierov
      obstarávanie splácania cenných papierov a vyplácanie výnosov z nich pre eminenta
      sprostredkovateľká a poradenská činnosť vo veciach týkajúcich sa cenných papierov
      nákup a predaj cenných papierov vo vlastnom mene a na vlastný účet
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J.Smreka 10 Bratislava
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava
      Ing. Ivan Chodák - člen Tupolevova 5 Bratislava
      31.07.2000Nové sidlo:
      Palisády 36 Bratislava 811 06
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - podpredseda J.Smreka 10 Bratislava
      30.07.2000Zrušené sidlo:
      Dúbravská cesta 2 Bratislava 817 03
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - člen J. Smreka 10 Bratislava
      01.02.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Martin Dudák - člen J. Smreka 10 Bratislava
      Ing. Ivan Gránsky - predseda Tranovského 47 Bratislava
      Ing. Ivan Chodák - člen Tupolevova 5 Bratislava
      31.01.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Bagar - predseda Pifflova 6 Bratislava
      Ing. Ivan Gránsky Kolískova 4 Bratislava
      Ing. Tibor Krajčovič Cukrovarská 758/12 Sereď 926 00
      25.02.1998Nové obchodné meno:
      CA IB Securities, a.s., o.c.p.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Bagar - predseda Pifflova 6 Bratislava
      Ing. Tibor Krajčovič Cukrovarská 758/12 Sereď 926 00
      24.02.1998Zrušené obchodné meno:
      Creditanstalt Securities, a.s., o.c.p.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Bagar Pifflova 6 Bratislava
      Ing. Martin Cabadaj Na Kopci 19 Bratislava
      Ing. Peter Krutil Ľ. Fullu 58 Bratislava
      18.11.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Gránsky Kolískova 4 Bratislava
      Ing. Peter Krutil Ľ. Fullu 58 Bratislava
      17.11.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Dr. Wolfgang Lafite Thurngasse 5 Viedeň Rakúsko prechodný pobyt na území SR : Na Kopci 3201/19 Bratislava
      27.02.1996Nový štatutárny orgán:
      Dr. Wolfgang Lafite Thurngasse 5 Viedeň Rakúsko prechodný pobyt na území SR : Na Kopci 3201/19 Bratislava
      26.02.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Mag. Peter Foltin Langachergasse 19/2 Viedeň Rakúska republika prechodný pobyt na území SR : Pod lipovým 51 Bratislava
      25.01.1996Nové obchodné meno:
      Creditanstalt Securities, a.s., o.c.p.
      Nové predmety činnosti:
      nákup a predaj cenných papierov vo vlastnom mene a na vlastný účet
      24.01.1996Zrušené obchodné meno:
      CREDITANSTALT KAPITÁLOVÉ TRHY, a.s.
      25.09.1995Nový štatutárny orgán:
      Ing. Rastislav Bagar Pifflova 6 Bratislava
      Ing. Martin Cabadaj Na Kopci 19 Bratislava
      24.09.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Benda Karloveská 53 Bratislava
      Mag. Markus Basalka Franz von SuppéGasse 8 Gablitz Rakúska republika prechodný pobyt na území SR : Kolísková 4 Bratislava
      06.06.1995Nové obchodné meno:
      CREDITANSTALT KAPITÁLOVÉ TRHY, a.s.
      Nové sidlo:
      Dúbravská cesta 2 Bratislava 817 03
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      obstarávanie kúpy a predaja cenných papierov vo vlastnom mene a na účet klienta
      obstarávanie kúpy a predaja cenných papierov v mene klienta a na jeho účet
      sprostredkovanie kúpy, alebo predaja cenných papierov
      obstarávanie vydávania cenných papierov a poskytovanie služieb s tým spojených
      správa cenných papierov
      obstarávanie splácania cenných papierov a vyplácanie výnosov z nich pre eminenta
      sprostredkovateľká a poradenská činnosť vo veciach týkajúcich sa cenných papierov
      činnosť účtovného poradcu
      činnosť organizačného a ekonomického poradcu
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ivan Benda Karloveská 53 Bratislava
      Mag. Markus Basalka Franz von SuppéGasse 8 Gablitz Rakúska republika prechodný pobyt na území SR : Kolísková 4 Bratislava
      Mag. Peter Foltin Langachergasse 19/2 Viedeň Rakúska republika prechodný pobyt na území SR : Pod lipovým 51 Bratislava