Utwórz fakturę

INTERAGRO - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy INTERAGRO
Stan Zniszczono
PIN 31397212
Data utworzenia 26 czerwiec 1995
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba INTERAGRO
Opavská 18/A
83007
Bratislava
Dane kontaktowe
E-mail interagro@netax.sk
Telefon(y) 0254788950, 0254788955
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31397212
  • Zarejestrowana siedziba: INTERAGRO, Opavská 18/A, 83007, Bratislava
  • Data utworzenia: 26 czerwiec 1995
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      12.05.2008Zrušené obchodné meno:
      INTERAGRO, a.s., v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Opavská 18/A Bratislava 830 07
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti, za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Dušan Petráš - predseda predstavenstva Vrútocká 26 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 30.11.1995
      Ing. Miroslav Šuba - podpredseda predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 09.08.2005
      PhDr. Mária Šubová - člen predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 09.08.2005
      19.10.2007Nové obchodné meno:
      INTERAGRO, a.s., v likvidácii
      18.10.2007Zrušené obchodné meno:
      INTERAGRO a.s.
      26.08.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - podpredseda predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 09.08.2005
      PhDr. Mária Šubová - člen predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 09.08.2005
      25.08.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Figmik - podpredseda predstavenstva Iľjušinova 1033/10 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 08.02.1996
      Ing. Miroslav Šuba - člen predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 03.07.2003
      24.06.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Figmik - podpredseda predstavenstva Iľjušinova 1033/10 Bratislava 851 01 Vznik funkcie: 08.02.1996
      Ing. Miroslav Šuba - člen predstavenstva K Železnej studienke 6306/24 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 03.07.2003
      Ing. Dušan Petráš - predseda predstavenstva Vrútocká 26 Bratislava 821 04 Vznik funkcie: 30.11.1995
      23.06.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Figmik - podpredseda predstavenstva Hraničiarska 3 Bratislava
      Ing. Dušan Petráš - predseda predstavenstva Vrútocká 26 Bratislava
      Ing. Miroslav Šuba - člen K Železnej Studienke 6306/24 Bratislava Vznik funkcie: 03.07.2003
      04.12.2003Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miroslav Šuba - člen K Železnej Studienke 6306/24 Bratislava Vznik funkcie: 03.07.2003
      03.12.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Jozef Kubaský - člen Československých tankistov 149 Bratislava
      18.11.2002Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Norbert Figmik - podpredseda predstavenstva Hraničiarska 3 Bratislava
      Ing. Jozef Kubaský - člen Československých tankistov 149 Bratislava
      17.11.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Norbert Figmik - člen Hraničiarska 3 Bratislava
      Ing. Miroslav Šuba - člen K Železnej Studienke 6306/24 Bratislava
      11.07.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - člen K Železnej Studienke 6306/24 Bratislava
      10.07.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - člen Gercenova 7 Bratislava
      28.04.1997Nové sidlo:
      Opavská 18/A Bratislava 830 07
      27.04.1997Zrušené sidlo:
      Kutlíkova 17 Bratislava 850 00
      21.05.1996Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      20.05.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      22.03.1996Nový štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Figmik - člen Hraničiarska 3 Bratislava
      21.03.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Pařízek - člen Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava
      29.02.1996Nový štatutárny orgán:
      Ing. Dušan Petráš - predseda predstavenstva Vrútocká 26 Bratislava
      Ing. Miroslav Šuba - člen Gercenova 7 Bratislava
      28.02.1996Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - predseda predstavenstva Gercenova 7 Bratislava
      PhDr. Mária Šubová - člen Gercenova 7 Bratislava
      18.12.1995Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - predseda predstavenstva Gercenova 7 Bratislava
      PhDr. Mária Šubová - člen Gercenova 7 Bratislava
      Ing. Miroslav Pařízek - člen Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava
      17.12.1995Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - predseda predstavenstva Gercenova 7 Bratislava
      PhDr. Mária Šubová - člen Gercenova 7 Bratislava
      Ing. Miroslav Pařízek - člen Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava
      18.08.1995Nové sidlo:
      Kutlíkova 17 Bratislava 850 00
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba - predseda predstavenstva Gercenova 7 Bratislava
      PhDr. Mária Šubová - člen Gercenova 7 Bratislava
      Ing. Miroslav Pařízek - člen Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava
      17.08.1995Zrušené sidlo:
      Kutlíkova 17 Bratislava 851 02
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šuba Gercenova 7 Bratislava
      PRDr. Mária Šubová Gercenova 7 Bratislava
      Ing. Miroslav Pařízek Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava
      26.06.1995Nové obchodné meno:
      INTERAGRO a.s.
      Nové sidlo:
      Kutlíkova 17 Bratislava 851 02
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti, za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
      sprostredkovanie obchodu a služieb
      obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      činnosť organizačných a ekonomických poradcov
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miroslav Šuba Gercenova 7 Bratislava
      PRDr. Mária Šubová Gercenova 7 Bratislava
      Ing. Miroslav Pařízek Ruzyňská 583 Praha 6 Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Viedenská cesta 36 Bratislava