Utwórz fakturę

SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová
Stan Zniszczono
PIN 31399045
TIN 2020322260
Data utworzenia 24 lipiec 1995
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová
Letisko M. R. Štefánika
82001
Bratislava
Dane kontaktowe
Telefon(y) 0248704509
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31399045 TIN: 2020322260
  • Zarejestrowana siedziba: SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová, Letisko M. R. Štefánika, 82001, Bratislava
  • Data utworzenia: 24 lipiec 1995
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      14.05.2014Zrušené obchodné meno:
      SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová spoločnosť
      Zrušené sidlo:
      Letisko M. R. Štefánika Bratislava 21 820 01
      Zrušeny predmety činnosti:
      pravidelná a nepravidelná letecká doprava osôb a nákladov
      prevádzkovanie cestovnej kancelárie
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo predaj iným prevádzkovateľom živnosti (veľko- obchod) u tovarov vyžadujúcich osobitné povolenie až po jeho udelení
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mag. Dr. Wolfgang Henle - podpredseda predstavenstva Saurweinweg 21/5 Innsbruck A-6020 Rakúska republika Vznik funkcie: 04.11.2004
      Christiane Böhm - Mayer - predseda predstavenstva Am Bühel 7 Berg A-2413 Rakúska republika Vznik funkcie: 04.11.2004
      Roland Walch - člen Arndtstrasse 21/1/21 Viedeň 1120 Rakúska republika Vznik funkcie: 25.05.2005
      Ing. Miloslav Mészáros - člen Vajnorská 10595/98E Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 20.12.2006
      Ing. Jozef Krchniak - člen Ondavská 2 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 20.12.2006
      20.01.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miloslav Mészáros - člen Vajnorská 10595/98E Bratislava 831 04 Vznik funkcie: 20.12.2006
      Ing. Jozef Krchniak - člen Ondavská 2 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 20.12.2006
      19.01.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ján Bync - podpredseda Švábska 38 Prešov 080 05 Vznik funkcie: 23.12.2002
      Stanislav Danihel - člen I.Bukovčana 4 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 23.01.2004
      23.02.2006Nové sidlo:
      Letisko M. R. Štefánika Bratislava 21 820 01
      Nový štatutárny orgán:
      Roland Walch - člen Arndtstrasse 21/1/21 Viedeň 1120 Rakúska republika Vznik funkcie: 25.05.2005
      22.02.2006Zrušené sidlo:
      Letisko M. R. Štefánika Bratislava 823 12
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Tomáš Slivka - člen predstavenstva Priečna 10 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 04.11.2004
      10.12.2004Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Tomáš Slivka - člen predstavenstva Priečna 10 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 04.11.2004
      Mag. Dr. Wolfgang Henle - podpredseda predstavenstva Saurweinweg 21/5 Innsbruck A-6020 Rakúska republika Vznik funkcie: 04.11.2004
      Christiane Böhm - Mayer - predseda predstavenstva Am Bühel 7 Berg A-2413 Rakúska republika Vznik funkcie: 04.11.2004
      09.12.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ľudovít Augustín - člen Strečnianska 5 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 23.01.2004
      Roman Chovanec - podpredseda Lachova 24 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 23.01.2004
      Ing. Tomáš Slivka - predseda Priečna 10 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 23.12.2002
      06.04.2004Nový štatutárny orgán:
      Ľudovít Augustín - člen Strečnianska 5 Bratislava 851 05 Vznik funkcie: 23.01.2004
      Stanislav Danihel - člen I.Bukovčana 4 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 23.01.2004
      Roman Chovanec - podpredseda Lachova 24 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 23.01.2004
      05.04.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing . Bohuslav Huraj - podpredseda Sabinovska 5 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 12.03.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Ing. Roman Chovanec - člen Lachova 24 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 12.03.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Ing. Helena Kavcová - člen Komárnická 32 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 09.09.1999 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      29.03.2004Nové sidlo:
      Letisko M. R. Štefánika Bratislava 823 12
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      28.03.2004Zrušené sidlo:
      Trnavská cesta 56 Bratislava 821 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      23.09.2003Nový štatutárny orgán:
      Ján Bync - podpredseda Švábska 38 Prešov 080 05 Vznik funkcie: 23.12.2002
      Ing . Bohuslav Huraj - podpredseda Sabinovska 5 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 12.03.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Ing. Roman Chovanec - člen Lachova 24 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 12.03.2003 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Ing. Helena Kavcová - člen Komárnická 32 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 09.09.1999 Skončenie funkcie: 23.01.2004
      Ing. Tomáš Slivka - predseda Priečna 10 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 23.12.2002
      22.09.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Helena Kavcová - člen Komárnická 32 Bratislava 821 01
      Ing. Peter Klučka - podpredseda Sibírska 38 Bratislava 831 02 Skončenie funkcie: 18.12.2002
      Ing. Miloslav Meszároš - podpredseda Tilgnerova 15 Bratislava 841 05 Skončenie funkcie: 12.03.2003
      JUDr. Peter Príkazský - člen Vazovova 11 Bratislava 811 07 Skončenie funkcie: 12.03.2003
      JUDr. Viliam Veteška Potôčky 1795/12 Púchov Skončenie funkcie: 18.12.2002
      12.12.2002Nový štatutárny orgán:
      JUDr. Peter Príkazský - člen Vazovova 11 Bratislava 811 07 Skončenie funkcie: 12.03.2003
      JUDr. Viliam Veteška Potôčky 1795/12 Púchov Skončenie funkcie: 18.12.2002
      11.12.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Mladý - predseda Lúky 1110/A Vráble 952 01
      07.06.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Bohuslav Huraj - člen Sabinovská 5 Bratislava 821 02
      17.01.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Bohuslav Huraj - člen Sabinovská 5 Bratislava 821 02
      Ing. Helena Kavcová - člen Komárnická 32 Bratislava 821 01
      Ing. Peter Klučka - podpredseda Sibírska 38 Bratislava 831 02 Skončenie funkcie: 18.12.2002
      Ing. Miloslav Meszároš - podpredseda Tilgnerova 15 Bratislava 841 05 Skončenie funkcie: 12.03.2003
      Ing. Pavol Mladý - predseda Lúky 1110/A Vráble 952 01
      16.01.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Bilík Plzeňská 22 Košice
      Ing. Miroslav Kaličiak Robotnícka 16 Bratislava
      Ing. Miroslav Machulín Hanojská 2 Košice
      Ing. Július Sitár Školská 3 Turčianske Teplice
      JUDr. Viliam Veteška - predseda predstavenstva Vodárska 1244 Púchov 020 01
      14.01.1998Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Bilík Plzeňská 22 Košice
      Ing. Miroslav Kaličiak Robotnícka 16 Bratislava
      Ing. Miroslav Machulín Hanojská 2 Košice
      Ing. Július Sitár Školská 3 Turčianske Teplice
      13.01.1998Zrušeny štatutárny orgán:
      Helena Javorková - člen Školská 253/17 Slovenský Grob
      Roman Slabej Hanulova 1 Bratislava 841 01
      16.01.1997Nový štatutárny orgán:
      Helena Javorková - člen Školská 253/17 Slovenský Grob
      15.01.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Margita Paulíková - člen Nám. Ľ. Štúra 23/13 Banská Bystrica 974 05
      20.08.1996Nové obchodné meno:
      SLOVENSKÉ AEROLÍNIE akciová spoločnosť
      Nové sidlo:
      Trnavská cesta 56 Bratislava 821 01
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo predaj iným prevádzkovateľom živnosti (veľko- obchod) u tovarov vyžadujúcich osobitné povolenie až po jeho udelení
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Margita Paulíková - člen Nám. Ľ. Štúra 23/13 Banská Bystrica 974 05
      Roman Slabej Hanulova 1 Bratislava 841 01
      JUDr. Viliam Veteška - predseda predstavenstva Vodárska 1244 Púchov 020 01
      19.08.1996Zrušené obchodné meno:
      FATRA AIR akciová spoločnosť
      Zrušené sidlo:
      Dulovo nám. 13 Bratislava 821 01
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Jurij Latarija - podpredseda predstavenstva Röntgenova 14 Bratislava 851 01
      Andrej Sabol Pod Brezinou 23 Trenčín
      JUDr. Viliam Veteška - predseda predstavenstva Vodárenská 1244/8 Púchov 020 01
      24.07.1995Nové obchodné meno:
      FATRA AIR akciová spoločnosť
      Nové sidlo:
      Dulovo nám. 13 Bratislava 821 01
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      pravidelná a nepravidelná letecká doprava osôb a nákladov
      prevádzkovanie cestovnej kancelárie
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Jurij Latarija - podpredseda predstavenstva Röntgenova 14 Bratislava 851 01
      Andrej Sabol Pod Brezinou 23 Trenčín
      JUDr. Viliam Veteška - predseda predstavenstva Vodárenská 1244/8 Púchov 020 01