Utwórz fakturę

AGROFERT Slovakia - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy AGROFERT Slovakia
Stan Zniszczono
PIN 31404863
Data utworzenia 06 listopad 1995
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba AGROFERT Slovakia
Nobelova 34
83605
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31404863
  • Zarejestrowana siedziba: AGROFERT Slovakia, Nobelova 34, 83605, Bratislava
  • Data utworzenia: 06 listopad 1995
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      31.07.2009Zrušené obchodné meno:
      AGROFERT Slovakia a.s.
      Zrušené sidlo:
      Nobelova 34 Bratislava 836 05
      Zrušeny predmety činnosti:
      veľkoobchod - nákup a predaj tovaru
      sprostredkovateľská činnosť
      factoring a forfaiting
      organizačné, ekomonické a účtovné poradenstvo
      skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov
      prevádzkovanie verejného colného skladu
      prevádzkovanie verejného skladu
      výroba strojov pre poľnohospodárstvo a ich náhradných dielov
      výroba kŕmnych zmesí
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      veľkoobchod s obilím a osivom
      výroba sadív a osív
      výroba poľnohospodárskych produktov rastlinej výroby
      sprostredkovateľská činnosť v chemickom priemysle a poľnohospodárstve
      odkupovanie pohľadávok a záväzkov
      prenájom nehnuteľností, vrátane služieb s tým spojených
      kúpa a predaj nehnuteľností
      nákup, predaj a sprostredkovanie predaja poľnohospodárskych výrobkov, technických chemikálií, priemyselných hnojív a poľnohospodárskych produktov
      poradenská činnosť v poľnohospodárstve
      reklamná činnosť
      sprostredkovanie prenájmu športových a telovýchovných zariadení
      organizovanie športových podujatí
      sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva
      inžinierska a investorská činnosť
      činnosť realitnej kancelárie
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy ***, v kempingoch triedy *** a vo vyšších triedach
      pohostinská činnosť v zariadeniach skupiny II. a vyššie
      leasing spojený s financovaním
      miesto uschovania registratúry nearchívnej povahy
      prieskum trhu a verejnej mienky
      nákup, predaj a skladovanie prípravkov na ochranu rastlín, hnojív vrátane jedov, žieravín a zvlášť nebezpečných jedov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Robert Konopka - podpredseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Mgr. Norbert Sommer - člen Púpavová 33 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Mgr. Igor Brosz - člen Tehelná 443/23 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 19.05.2008
      Mgr. Ing. Marek Štrpka - predseda Pod agátmi 14663/1 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 05.12.2008
      09.04.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Faltýnek - člen Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      01.01.2009Nové predmety činnosti:
      nákup, predaj a skladovanie prípravkov na ochranu rastlín, hnojív vrátane jedov, žieravín a zvlášť nebezpečných jedov
      11.12.2008Nový štatutárny orgán:
      Mgr. Ing. Marek Štrpka - predseda Pod agátmi 14663/1 Bratislava 821 07 Vznik funkcie: 05.12.2008
      10.12.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - predseda Pieskovcová 12 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 01.03.2008
      17.06.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Mgr. Igor Brosz - člen Tehelná 443/23 Bratislava 831 03 Vznik funkcie: 19.05.2008
      16.06.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ondrej Fačkovec - člen Svätoplukova 2035/11 Sereď 926 01 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Petr Cingr - člen Chvatěruby 96 Chvatěruby 278 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Jaroslav Kurčík - člen Miranova 831/2 Praha 10 102 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      01.03.2008Nový štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - predseda Pieskovcová 12 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ondrej Fačkovec - člen Svätoplukova 2035/11 Sereď 926 01 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Robert Konopka - podpredseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Mgr. Norbert Sommer - člen Púpavová 33 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Petr Cingr - člen Chvatěruby 96 Chvatěruby 278 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Jaroslav Kurčík - člen Miranova 831/2 Praha 10 102 00 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      Ing. Jaroslav Faltýnek - člen Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.03.2008
      29.02.2008Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Faltýnek - podpredseda Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Vladimír Páleník - člen Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 01.07.2007
      08.08.2007Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jaroslav Faltýnek - podpredseda Winklerova 2259/23 Prostějov 796 01 Česká republika Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Vladimír Páleník - člen Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.07.2007
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 01.07.2007
      07.08.2007Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Vladimír Páleník - podpredseda Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 01.07.2006
      01.07.2006Nové obchodné meno:
      AGROFERT Slovakia a.s.
      Nové predmety činnosti:
      sprostredkovateľská činnosť v chemickom priemysle a poľnohospodárstve
      odkupovanie pohľadávok a záväzkov
      prenájom nehnuteľností, vrátane služieb s tým spojených
      kúpa a predaj nehnuteľností
      nákup, predaj a sprostredkovanie predaja poľnohospodárskych výrobkov, technických chemikálií, priemyselných hnojív a poľnohospodárskych produktov
      poradenská činnosť v poľnohospodárstve
      reklamná činnosť
      sprostredkovanie prenájmu športových a telovýchovných zariadení
      organizovanie športových podujatí
      sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru a služieb v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva
      inžinierska a investorská činnosť
      činnosť realitnej kancelárie
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy ***, v kempingoch triedy *** a vo vyšších triedach
      pohostinská činnosť v zariadeniach skupiny II. a vyššie
      leasing spojený s financovaním
      miesto uschovania registratúry nearchívnej povahy
      prieskum trhu a verejnej mienky
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Robert Konopka - predseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Vladimír Páleník - podpredseda Záhradnícka 87 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 01.07.2006
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 01.07.2006
      30.06.2006Zrušené obchodné meno:
      PREFERT a.s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová - predseda Cabaj - Čápor 998 Cabaj - Čápor 951 17 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Robert Konopka - podpredseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 27.06.2005
      09.08.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - podpredseda Pieskovcova 5020/12 Bratislava Vznik funkcie: 01.12.2000
      22.07.2005Nové sidlo:
      Nobelova 34 Bratislava 836 05
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová - predseda Cabaj - Čápor 998 Cabaj - Čápor 951 17 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Robert Konopka - podpredseda Hodálova 6 Bratislava 841 04 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Marián Krištof - člen Agátova 1118/11 Šaľa 927 01 Vznik funkcie: 27.06.2005
      Ing. Tibor Takács - člen Sládkovičova 33 Šaľa 927 00 Vznik funkcie: 27.06.2005
      21.07.2005Zrušené sidlo:
      Vajnorská 142 Bratislava 831 04
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová - predseda Cabaj - Čápor 998 Cabaj - Čápor 951 17 Vznik funkcie: 17.11.2004
      Ing. Robert Konopka - člen Hodálová 6 Bratislava Vznik funkcie: 01.12.2000
      Ing. Emília Kováčová - člen Škultétyho 30 Nitra Vznik funkcie: 01.12.2000
      25.05.2005Nové predmety činnosti:
      výroba strojov pre poľnohospodárstvo a ich náhradných dielov
      výroba kŕmnych zmesí
      kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      veľkoobchod s obilím a osivom
      výroba sadív a osív
      výroba poľnohospodárskych produktov rastlinej výroby
      30.04.2005Nové predmety činnosti:
      prevádzkovanie verejného skladu
      29.12.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová - predseda Cabaj - Čápor 998 Cabaj - Čápor 951 17 Vznik funkcie: 17.11.2004
      28.12.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      RNDr. Jozef Kollár - predseda Hliník 44 Šaľa Vznik funkcie: 01.12.2000
      29.10.2002Nové predmety činnosti:
      prevádzkovanie verejného colného skladu
      06.09.2002Nové predmety činnosti:
      skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov
      05.09.2002Nový štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - podpredseda Pieskovcova 5020/12 Bratislava Vznik funkcie: 01.12.2000
      RNDr. Jozef Kollár - predseda Hliník 44 Šaľa Vznik funkcie: 01.12.2000
      Ing. Robert Konopka - člen Hodálová 6 Bratislava Vznik funkcie: 01.12.2000
      Ing. Emília Kováčová - člen Škultétyho 30 Nitra Vznik funkcie: 01.12.2000
      04.09.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Andrej Babiš - podpredseda Pieskovcova 5020/12 Bratislava
      RNDr. Jozef Kollár - predseda Hliník 44 Šaľa
      Ing. Robert Konopka - člen Hodálová 6 Bratislava
      Ing. Emília Kováčová - člen Škultétyho 30 Nitra
      09.08.2001Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      08.08.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      21.02.2001Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Andrej Babiš - podpredseda Pieskovcova 5020/12 Bratislava
      RNDr. Jozef Kollár - predseda Hliník 44 Šaľa
      Ing. Robert Konopka - člen Hodálová 6 Bratislava
      Ing. Emília Kováčová - člen Škultétyho 30 Nitra
      20.02.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Andrej Babiš - predseda Dunajská 38 Bratislava
      Ing. Pavel Hanus - člen Lichnerova 35 Senec
      Ing. Štefan Lukáč - podpredseda Broskyňová 18 Šaľa
      29.03.2000Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      28.03.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      08.02.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Štefan Lukáč - podpredseda Broskyňová 18 Šaľa
      07.02.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová - podpredseda 998 Cabaj - Čápor 951 17
      12.08.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Andrej Babiš - predseda Dunajská 38 Bratislava
      Ing. Eva Guttmanová - podpredseda 998 Cabaj - Čápor 951 17
      Ing. Pavel Hanus - člen Lichnerova 35 Senec
      11.08.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Andre Babiš Dunajská 38 Bratislava
      Ing. Eva Guttmanová 998 Cabaj - Čápor 951 17
      Ing. Pavel Hanus Poľnohospodárska 34 Bratislava
      03.03.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. Eva Guttmanová 998 Cabaj - Čápor 951 17
      02.03.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Karol Ember Vl.Clementisa 4 Šaľa
      06.11.1995Nové obchodné meno:
      PREFERT a.s.
      Nové sidlo:
      Vajnorská 142 Bratislava 831 04
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      veľkoobchod - nákup a predaj tovaru
      sprostredkovateľská činnosť
      factoring a forfaiting
      organizačné, ekomonické a účtovné poradenstvo
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Andre Babiš Dunajská 38 Bratislava
      Ing. Karol Ember Vl.Clementisa 4 Šaľa
      Ing. Pavel Hanus Poľnohospodárska 34 Bratislava